Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich 🖐️ Magdziapku ...szerokiej drogi życzę i dużo miejsca do parkowania! Jesli możesz to nie myśl że to egzamin tylko zwykła jazda ... Trzymam kciuki! Adusia ...powodzenia ❤️ Malenstwo mój pies jak był zakochany ;) to miał też takie objawy .Jakiej pci masz ? może ma jakąś niestrawność ..obmasuj go i zobaczysz czy gdzieś nie boli . Zwierzaki tak jak ludzie mogą się przeziębić , ja dawałam wapno witaminkę c i rutinoscorbin ... U mnie dziś jest szaro i buro i tak samo chyba się czuję ... bo sprawy rodzinne mnie trochę przygniotły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim Czesc 🖐️ Efcia Madziapku powodzenia pomysl ze siedzimy obok na siedzeniu zamiast egzaminatora Efcia nie załamuj sie bedzie ok silna jestes nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :) Magdziapku pamiętam i wysyłam swój spokój i opanowanie :) Efcia pies to facet,zakochał się tydzień temu ale już mu przeszło ;)Pewnie się podtruł bo wszystko liże co napotka :( U nas nieśmiało słonko zza chmur wygląda :) Miłego i spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie, witojcie :D Ja dzisiaj w końcu troszkę do południa poleniuszkuję. Zamierzam tylko przetrzeć kurze, przelecieć pokoik odkurzaczem i koniec!!! Magdzia! Ja już zaczynam trzymać kciuki. Koniecznie daj szybko znać, jak wrócisz. Maleństwo, jak Twoja psinka??? Wiem, co czujesz, i jak sie martwisz. Mój psinek ma już 14 lat, także ma już wszystkie choroby świata. Bardzo często chodzę z nim do weterynarza i wiem, jak strasznie zawsze to przeżywam. A ile lat ma twój psinek?? Mam nadzieję,że Twój piesek jest już zdrowiutki i śmiga po mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak już lata z piłką i każe sobie rzucać to znaczy że lepiej :) Mój ma dopiero cztery latka więc to prawie młodzież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się ciesze Słoneczko :) Zobaczymy co będzie z nim potem... Ok ide się szykować bo na 13 mam psychiatre i mam się pochwalić jak idzie mi zmniejszanie dawki.A o dziwo idzie mi naprawde dobrze oczywiście jak na razie :) Magdziapku już zaczynam trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poranną porą 🖐️ ! Dostałam się już na nowe forum, jak znajdę chwilkę, to będę zostawiać wpisy. ;)Ale o tym na pewno nie zapomnę i będę tu często zaglądać ! Jestemna etapie odstawiania leków oraz \'oduzależniania się\' od internetu. Teraz nie będę już przesiadywać przed kompem od rana do wieczora, ale pomiędzy 20.00 a 23.00. W ciągu dnia będę zajmować się czym innym. ;-) Trzymajcie się cieplutko! RAZEM zwalczymy tą cholerną NN! Wierzę w to ! ;) Całuję ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek ja juz trzymam kciuki! kolo mnie jest szkola jazdy wiec wciaz pod oknami jezdza L i nawet tu parkuja ,wiec dzis tez sa -moze maja egzaminy,od razu pomyslalam o Madzi ,bedzie dobrze ,trzymaj sie! A tak wogole witam wszystkich! Humor taki sobie po rozmowie z moja mama ,nie rozumiemy sie kompletnie:( wczoraj nie dotarlam do kosciloa bo polozylam sie \"na chwilke\" wyprostowac plecki i zasnęlam:( nie wiem czy nmi sie jeszcze uda spokojnie wyspowiadac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i chłopaki.Na usg jade o 13 ,cała się trzęse jak osika.Dzięki za słowa otuchy ,wy wiecie ile to znaczy dla nas nerwusków.Kto pisał o babeczkach z serem ,chce przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jade obok Ciebie i bede Cie trzymac za reke ,wiec sciskaj ja ile wlezie:D;) bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rrenka ,dobrze ,że mój chłop ze mną jedzie ,bo jakby mnie przydusiło to bym musiała w lesie stawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada no to swojego chlopa masz obok to sciskaj jego ,a jego to mozesz sciskac za......wiesz co?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada z chłopem jesziesz to będzie ok ;) Rrenka no wiesz jeszcze tak go ściśnie że.............aż wole sobie nie wyobrażać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam stare, nowe i najnowsze kolezanki. caly czas wbijam sobie do lba swieta, swieta, swieta, chce cos zrobic ale nie wiem od czego zaczac , zakupy gotowanie czy sprzatanie najlepiej wszystko naraz bo wszystko trzeba . ale ciesze sie bo od dawna niechcialo mi sie robic. moze zaczne od zakupow to sie orzezwie bo dzis pozwolilam sobie pospac. pismo wczoraj napisalam zanioslam a to ,ze nie zadzwonili jeszce to ich blad jeszce nie rozumieja, ze kazda sekunda bezemnie to wielkie straty dla firmy, bo takiego geniusza jak ja to ziemia dawno nie ogladala. gdyby to zalezalo ode mnie dawno bym mnie zatrudnila. zycze wam radosnych przygotowan do swiat, milego dnia w pracy i jeszcze milszego w domciu. Alleluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo czasem nie zaszkodzi ,przecie ten gatunek jest silny jak tur!:D jak tam idzie kuracja u Ciebie? Ja wlasnie sie saunuje tzn. prasuje narzute na łóżko ,wielka jak stodola juz mi rece mdleja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka iiyama! Mas racje_ No nie wiedza jaki skarb traca nie dzwoniac do Ciebie!trzymam kciuki aby doceniono Twoja prace!🌻 a sprzatanie nie zajac -nie ucieknie(moja szafa musi poczekac na lepsze czasy) za to zakupy to musowo musza byc,w koncu swietuje sie przy zastawionym stole!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wy jesteście niesamowite ,lepiej go nie będe ściskać ,bo go mogę uszkodzić z wrażenia i póżniej na co mi będzie taki wybrakowany chłop.Jeszcze eunucha z niego zrobie i co wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lece kupowac, poza jajami to co na swieta zazwyczaj sie kupuje? pewnie tesciowa zrobi swieta u siebie ale fajnie by bylo w domciu tez cos . zazwyczaj zajmowalam sie malowaniem jajek, mozeby tak cos upiec o i mieso po swojemu coby zatludte nie bylo. a sprzatanie nie zajac masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z ta szafa to tez racja powyzucam starocie , zmieniam swoj image bo samam odmieniona i robie miejsce na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama zmieniaj szafe a poczujesz się lepiej :) A kto wie może zadzwonią ;) Ada nie ściskaj bo po co potem chłop ;) Rrenka kuracja zadziwiająco dobrze a tata w domku więc mnie zawozi do psychiatry i mam darmową podwózke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam, ze duza grupa starszych wiekiem brytyjczykow, zatrudnia sie sama i pracuje przez internet. ci starsi wiekiem to od 45 w gore. rany boskie trzymam sie za brzuch ze smiechu. 45 toz to smarkacze, hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama bo to swietny pomysl ,sam asie nosze z tym zamiarem...... malenstwo ciesze sie ogromnie ,ze dobrze Ci idzie ,wiesz ,ze jestes moim natchnieniem?:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka przy Twojej małej dawce to będzie naprawde banał a jak przepiszą seroxat to dwa tygodnie na działanie jego a potem odstawisz swój lek bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chodzi o tych starszych wiekiem , bo sam pomysl nie jest zly , on jest nawet fajny, choc mnie ciagnie do ludzi, ja za dlugo pracowalam sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada, a propos sciskania, moze tak sprobuj go posciskac wyzej, od pasa w gore to i klejnoty zachowasz!a wogole sciskanie dobra rzecz, wysciskam kota i eunuchem nie zostanie bo to dziewczynka. kicic kici , choc tutaj to cie wysciskam no dobra zmykam na rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem za!! Zatrudnić Yiiame. Ta kobieta ma w sobie tyle energii, że będzie pracować za 10 !! Calą resztę pracowników będzie już można zwolnić.:D I jakie oszczędności dla firmy. :D Trzymajcie sie zmykam do pracy i może sobie buty po drodze kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wielki Czwartek! Znowu chlodno.Ja juz miesko w przyprawy wlozylam-wieczorem lub rano popieke. Nastawilam udka na galarete.I bigosik tez.Jeszcze pojde po zakupy. Czuje,ze glowa bedzie mnie bolec-jak zwykle zreszta! Zycze udanego dnia.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×