Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

olabasia wstyd jak beret z antenka,co ja diabel ze sie swieconej wody boje?:D kurde to nie wiem co robisz tam wt ej ankiecie nie tak ,ja wypelnilam tylko te pierwsza czesc z obowiazkowymi gwiazdkami i plec kobieta i na samym dole \"wyslij\" w pozniej dopiero sobie uzupelnilam swoje dane ...probuj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.........zaraz sprobuje jeszcze raz.......... rrenka......a co do spowiedzi co sie odwlecze to nie uciecze........zdazysz sie wyspowiadac a na te konto pogrzesz jeszcze sobie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka.....slonko wyrzuca mnie chyba tam sama elita...........na tym nowym forum za wysokie progi dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam............rano do pracy zycze spokojnej nocki.........DOBRANOC rrenka znowu nici z rejstracji .jutro sprobuje caly czas co nacisne wyslij ........czysci mi haslo nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzięki za słowa otuchy. lek odstawiłam bez najmniejszego problemu.objawy powróciły ale w sumie spodziewałam się tego. raz juz to przechodziłam. zawsze wieczorem czuję się lepiej. od rana jest masakra. mam nadzieję że ten mój organizm wreszcie się wyciszy. kurcze taka piekna wiosna a mi tak smutno. a z ciąża to myślę że najlepiej gdyby już była bo tak to myśle, myśle i im więcej mysle tym bardziej się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ja dopiero teraz mam chwilke ,ale już wszystkie chyba śpicie.Odebrałam swoje wyniki i prawie wszystko jest ok tylko wątroba coś nie tak no i ob za wysokie.Dzisiaj miałam pracowity dzień dwa zebrania i jakoś przeżyłam chociaż ciężko było,ale udało się.Jestem z siebie zadowolona.Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada to super. tutaj wszystkie martwiły się o ciebie. jutro pogadamy bo ja też już mykam. super ze wszystko dziś ci się udało.wspaniała wiadomość na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to napisalam, a wy pewnie spicie. ja tez chce i to zaraz zrobie. dober nocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasia: zrobie tak usune konto a Ty zarejestruj sie jeszcze raz - pewnie źle wpisujesz login albo hasło. Ważne są duże i małe litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasia: Ty nie jesteś w ogóle zarejestrowana !!. Musiałaś jakiś błąd przy rejestracji zrobić. Napisz mi na MAILa jaki rejestrowałaś login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Olabasiu nie wysyłasz tego co jest pod loginem i hasłem tylko musisz kliknąć na samym dole ...i dlatego Ciebie wywala ;) Rrenko kochana ...przecież Ty dałaś radę to ksiądz nie wytrzymał i uciekł! Neciu a leki odstawiałaś stopniowo ? czy odrazu ? bo to trzeba stopniowo i pamiętaj że ten lek zanim zniknie z organizmu to trochę jeszcze działa . Pierwsze chwile gdy go jest brak to mogą być takie objawy że masz gorsze samopoczucie , ale tym się nie zrażaj bo przecież brałaś go trochę i organizm się do niego przyzwyczaił. Wyrównał poziom hormonu a teraz dalej poradzisz sobie ... Tylko nie pozwalaj takim smutnym myślą nad Sobą zapanować ...Chcesz dzidziusia i go będziesz miała . A tak apropo zastanawiam się która z Was pierwsza napisze taką nowinę ;) że na forum urodzi się dzidzia ;) Neciu napisz w widocznych miejscach w domu karteczki że czujesz się super i jesteś szczęśliwa ... jak jesteś wrokowcem to w końcu aż do znudzenia będziesz patrzyła na nie ...i nawet nie zauwarzysz kiedy tak się stanie że zapomnisz o smutkach . Adusia jestem pełna podziwu dla Ciebie ... ❤️ Pelasiu z takimi wyrostkami to trzeba krótko albo słuchasz co się mówi albo dziękujemy możesz wyjść ! nie warto się denerwować bo oni i tak to olewają a ty się bez sensu denerwujesz . chyba w tym wieku to najlepiej ośmieszyć takich przed klasą bo oni sa wrażliwi na to ...Na pewno nie można reagować agresywnie bo to rodzi też u przeciwnika agresję . Ale zawsze sa w klasie takie osobniki które chcą zdominować resztę ... Sposobem ich weż .... albo po dobroci albo też ich .... niezauwarzaj . Guniu znalazłaś to czego szukałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , pogoda sie schrzanila co nie znaczy ,ze nie moze dzisiaj byc fajny dzien. moze trudny ale moze byc ciekawy.wstawajcie i zdrowenka wam zycze.ptaki za oknem kłąskają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc kochani :) ja mam takie pytanie :P bo zaznaczylem sobie ze beda mi dochodzic posty na maila tzn bedize mnie informowac i kazdym poscie napisanym - Teraz pytanie jak to wylaczyc ??? bo mam maila pelnego po 100 200 Odpowiedzi z Forum :/ i powoli mnie to denerwuje..... Wie ktos jak to wylaczyc ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdzcznie wybieram sie do kosciola na 10 wiec tylko wpadłam sie z wami przywitac U mnie pada deszcz buuu pozdrawiam buziole dla wszystkich :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama co Ty tak pozno chodzisz spac? wiem,wiem znow cos pisalas i tak rano nma nogach? Ada swietnie ze sobie poradzilas!Jakie masz to OB i co z ta watroba? Efcia wersja z ksiedzem ktory nie wytrzymal mi sie podoba:D!!! Adus glowa do gory ,trzymamy kciuki!!!!!! Pelasiu na mszy papieskiej ksiadz zazartowal do obecnych siostr zakonnych z roznych zgromadzen ,mowil o ich pracy z chorymi ,wyjazdach na misje w rozne niebezpieczne zakatki swiata...i dodal ,zeby sprobowaly popracowac w gimnazjum.....to dopiero wyczyn!!!! Swieta prawda! Zgrdku jak tam praca ,wyrabiasz na zakretach?:D Kurxcze po wczorajszych oknach to juz wogole ledwie chodze ,moje gnaty!!!!!! a musze sie udac do bankomatu do ktorego mam hektar ,wiec wsiade chyba na rower bo chodzic mi dzis bedzie trudno,wsiasc wsiade ale czy pozniej z niego zejde?! U nas pogodadziwna ,slonce "bije sie " z chmurami ,kto zwyciezy ,ja stawiam ,ze chmury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia jak tam ,usmiechnij sie :D!!!👄 Amarylis my tu czekamy na wiesci od Ciebie ,pisz jak wczoraj bylo!🌻 Matko !mowia o sniegu z deszczem ,bedziemy szli do kosciola z mrozonymi jajami!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nerwusiątka :) U mnie jeszcze ładnie:) Rrenka jaki śnieg,zimowe ubrania głęboko schowałam i nie chce ich wyciągać :( Ammarylis napisz jak było wczoraj :) Rrenka dziesięć kroków do przodu,jeden do tyłu tzn. że teraz się wyspowiadasz ;) Magdziapek a kiedy masz ten egzamin ? Netka trzymaj się i nie daj się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterka30
Witam wszystkich bardzo ciepło.Od dobrych kilku miesięcy reguralnie wchodze na forum.Ot tak zeby sobie uswiadomić że nie jestem sama ze swoimi problemami.Niesamowite,że tak prężnie działacie.Widać jak każdy z Was ( nas) potrzebuje kontaktu z innymi chorymi.I w koncu postanowilam napisac kilka słow o sobie. Mam 30 lat,pochodzę z Gorzowa Wlkp i męczę sie z tym cholerstwem juz kilka (moze i nawet kilkanascie jak siegnac pamiecia..) lat( w róznych nasileniach).U mnie w rodzinie wszyscy członkowie (mama,ojciec,siostra) przeżyli juz pobyty na oddzialach nerwic.Ja jeszcze nie..W wieku 12-13 lat rowniez mialam juz jakas terapie zwiazana z tikami nerwowymi.Potem dlugo dlugo nie dawala mi sie NN we znaki.Nawet nie odczuwalam specjalnie jej skutkow kiedy w jednym roku (1999) zginela moja najukochansza przyjaciolka a 3 miesiace pozniej moja bliska kuzynka.Chyba taki wzgledny spokoj trwal do marca 3 lata temu.Otóż umarł moj Tato.(najukochansza osoba na swiecie .Wczesniej przez kilka lat wyobrażalam reakcję na Jego smierc( ??!!choc nic nie wskazywalo na to ze tak szybko umrze..).I stalo sie.Nie bylo rozpaczy,rzucania sie w przepasc.Tylko spokoj spokoj, spokoj.Moze chcialam udowodnic wszystkim i sama sobie ze jestem twardziel..Ale nic w przyrodzie nie ginie.Po kilku miesiacach jakbym nagle zalapala wszystkie dolegliwści fizyczne i psychiczne jednego dnia.Koszmar. Zaczely sie wycieczki do lekarzy.Bezskuteczne.Potem zaczela mi chyba corz bardziej doskwierac hipochondria bo robilam wszystkie mozliwe badania zmuszajac kolejnych lekarzy do wypisywania mi skierowan.. W miedzyczasie zaczela mi tez ciazyc sytuacja w firmie w ktorej pracowalam ponad 7 lat.( moze to cos o tym ze czlowiek zmienia sie co 7 lat...?).Przyszedl taki moment ze totalnie sie wypalilam.Ale zbyt dlugo czekalam na to zeby stamtad odejsc...Meczylam sie kazdego dnia z mdlosciami,bolami brzucha,bezsennoscia,atakami lekow .Wtedy po raz pierszy wystraszylam sie na powaznie ze cos zlego mi dolega..Wszyscy specjalisci w miescie.Bolaly mnie pachwiny w nogach-zrobiono mi USG-wyszlo ok.I juz mnie nie bolaly...Bolal mnie zoaladek-badanie ok i juz nie bolal...I mnostwo takich sytuacjiNa szczescie moja lekarka I-go kontaktu bardzo duzo ze mna na temat nerwicy rozmawia.I tam widze ogromne wsparcie.Poprzednia faszerowala mnie antybiotykami co rusz..Zmienilam czym predzej lekarza !!! Teraz niie pracuje juz od 2 miesiacy i odpoczelam bardzo psychicznie ,zmniejszyly mi sie( choc nie ustapily) dolegliwosci zwiazane z ukladem pokarmowym ,bola mnie teraz co prawda miesnie nog i cos ciezko mi sie zwleka z lozka co rano ale czuje ogromna ulge ze podjelam w koncu te decyzje zwiazana z odejsciem z pracy.I nagle jak krolik z kapelusza zaczely mi sie pojawiac pomysly;jestem na studiach,robie prawo jazdy,mysle o zalozeniu wlasnego interesu... Moim zdaniem najwazniejsze jest to zeby sobie uswiadomic to co nam dolega i zgodnie z zasada co przyszlo to w koncu pojdzie podchodzic do zycia pozytywnie.Ja staram sie widziec TYLKO jasne strony zycia.Pomaga.I polecam ksiązke" POTEGA PODSWIADOMOSCI"Josepha Murphy'ego.Dobrze przeczytana i zrozumiana czyni cuda.I wspierajcie sie bez wzgledu na opinie innych na temat forum. Ja moglabym pisac i pisac jeszcze o roznych przykrych badz tragicznych wydarzeniach w zyciu ale nie sadze zeby ktos z was mial na to ochote.. I tak juz mi ulzylo.Dzieki za te mozliwosc.pozdrawiam wszystkich cieplo i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterka30
WOW !! TO SUPER.Moze zagladamy sobie do okien ??/ hi hi hi .witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterka30
powiedzcie mi prosze jak zmienic kolor nicka z czeronego na czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×