Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie gorzowianki! Milo Cie widziesz Hexa jak zdrowko? Witaj beterka! Swietnie ,ze masz takie podejscie do tematu ,mimo wielu wielu przeciwnosci losu....🌻 malenstwo ,dzieki ,dzxis moze nadrobie ten krok do tylu.... Pozmywalam ,teraz pije kawke ,komu kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosz chociaż właśnie woda się gotuje na kawusie :) Przęziębienie znowu mnie złapało :( Bllllllllleeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterka30
dzieki za przywitanie.Kawke to chyba sobie strzele..Tylko prosze z mleczkiem.Ot tupet dopiero co wskoczyla na forum a juz kawka i kawka.hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze sie spotkamy kiedyś :-) A jak sie zaczernic to nie pamietam :-)Ale pewnie ktos zaraz cos poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie na 2 tVP mowili miedzy innymi o schizofrenii,nie wiem czy tylko ja tak odebralam przemowe pani dr ale gdybym miala te chorobe to tylko ....sucha galąż:( beznadziejna lekarz ,odebrala chorym nadzieje na godne zycie ,a potem siedzi przy telefonie i udziela rad ,sorki ale co ona moze jeszcze poradzic ,chyba tylko dobic:( a swoja droga nowy lek na schizofrenie ,dajacy rewelacyjne rokowania -oczywiscie u nas nie refundowany i zbyt drogi na przecietna kieszen wiec go nawet nie sprowadzaja,jak slysze o takich kosmicznych cenach lekow czy badan to az krzycze: ku...a mać!!!!!!!! z czego to jest,ze tyle kosztuje ,nawet ze zlota by bylo taniej!!!!!!!!!! zagotowalam sie ze zlosci ,jak slysze takie rzeczy,sorki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betterka jak masz gg i chcesz pogadac to przeslij na maila numer:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo serwuje kawke i ciasteczka jak ktos ma ochote:D:D:D i orzeszki mam ,a poza tym na obiad bede robis krokieciki z pieczatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisałam wielkiego posta, wcisnęłam zły klawisz i wszystko zniknęło.😭 Więc hjeszcze raz i będę po kawałku wysyłać. Ada, przejdź na klka dni na dietę lekkostrawną i wyniki się poprawią, a swoją drogą zrób sobie USG, bo może masz kamyczka. Od niego też skaczą enzymy wątrobowe, zwłaszcza GGTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo to teraz Ty masz powtorke z przeziebionka? co za dziadostwa lataja w powietrzu,ochlodzilo sie zdecydowanie a zaraz bedzie cieplo znow i taka mieszanka pogodowa jest najgorsza...... kuruj sie na swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to najpierw się chciałam przywitać tylko ze zdenerwowania mi się wszystko poprzestawiało. Betterka, fajnie że napisałaś. Zostrań z nami- W kupie raźniej :D Uprzejmie proszę żeby nie pisać dzisiaj na forum rzeczy rozśmieszających- tak jak mrożone jajka czy ksiądz który bryknął w obawie przed grzechami naszej wiernej forumowiczki :D , bo mnie chyba wczoraj na bieganiu trochę zawiało bo jakaś cholera mnie kłuje w lewym boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja watroba byla 4 lata temu obtluszczona:( ciekawe jak a jest dzisiaj ,az nie chce o tym myslec:( ale tez ide po skierowania na badania ogolne i usg brzucha ,zajrzec w glab siebie:D:D:D tylko moj zdrowy rozsadek mnie do tego popycha ,bo wcale nie mam ochoty wiedziec co tam we mnie w srodku harcuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki sloneczko to ja se tak zartuje:(:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a co tam bede i juz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa,ja korzystam glownie ze Skypa ale to nie problem zalozyc gg.Juz lece zakladac.A ja nie znam twojego maila...i co teraz?moze przeslij mi go na moj rezerwowy adres: mrowek76@op.pl A co do wyczernienia to dalej nie wiem gdzie w tych preferencjach mam podziubac zeby to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko a moje krokieciki z pieczatkami Ci sie podobaly?:D na jeden bol najlepszy jest drugi ,machnij jakies okienko to Cie zamiast w boku rączęta beda bolec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mi się tylko nie przyplątały jak8ieś durne myśli, że to trzustka albo co, bo znowu nie będę mogła się od nich odpędzić i tydzień wyjęty z kalendarza, tak jak było z tym węzłem. Magdziapek, nie stresuj się prawkiem. Jak ja zdawałam na prawo jazdy to sobie obmyśliłam taki tok myślenia: średnio ludzoie zdają 3-4 razy. Jak nie zdam za 4 to będę się martwić, że coś ze mną nie tak, bo psuję statystyki. Zdałam za 2, więc sądzę że jestem znakomitym materiałem na kierowcę. Udowodniłam całej ludzkości,a zwłaszcza mojej rodzinie, że jestem rajdowy kierowca, po czym przesiadłam się do MPK- bo ja najlepiej na świecie jeżdże tramwajami :D Prawda jest taka że jeżdżenie samochodem potwornie mnie stresuje. Dla mnie większym horrorem były jazdy z instruktorem, niż sam egzamin. A nie daj boże jak ktoś na mnie trąbnie, co we Wrocławiu jest nagminne, zwłaszcza ze strony taksówkarzy, którzy zawsze strasznie się spiesza........ Telepawka przez następną godzinę. I dałam sobie spokój z jeżdżeniem samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rzeczywiscie...udalo sie !!!! Hmmm....jak ja to zrobilam .nie pamietam.To jest moj feler.Grzebac lubie ale zapamietac co robilam to juz gorzej...ale jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, nie masz litości dla starego, zbolałego słoneczka :( Kotlety z pieczątkami.... czarna jak murzynka......... Oj nie masz ty litości...................... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te okna to może poczekają na mężczyznę mojego życia, na pewno się ucieszy że musi je umyć. Ja mogę ewentualnie nastawić pranie w pralce. A potem nawet SAMA je wywieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko przyjedz do Warszawy to znieczulisz ise na trabanie!!!! i wyrobisz sobie cierpliwosc bo jazda u nas wymaga tego -stoi sie glownie w korkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko a na dokladke stworzylam nowy wyraz:TRĄBANIE! hihihi! Jejku jakas glupawka mnie wziela ,smieje sie az mam lzy w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Rrenka, jak nie przestaniesz mnie mnie rozśmieszać to Cie TRĄBNE, bo właśnie jak segregowałam pranie to jeszcze mi coś w kolanie szczeliło. I teraz ani śmiać się ani chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×