Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie kochani buziolki Kasia 🖐️ Amiga_Gdynia ja rówież dziękuję za fotke ale z ciebie laska i powtarzam sie nie widać po tobie nerwiczki tak samo jak po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM AMIGA GDYNIA dziekuje za fotke jestes sliczna mloda dziewczyna ALE nerwicy to ty nie masz to sa tylko stany emocjonalne u CIEBIE bo wygladasz rewelacyjnie JA tobie wysle swoje zdjecie jak tylko wroci moja corka ona to potrafi ja nie, Moze ktoras kolezanka ma mokje zdjecia to przeslijcie do AMIGI BEDE WDZIECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELASIU jak sie ciesze ze poczulas sie dobrze JA NIE ZNAM TEGO UCZUCIA ale TY jestes mloda i ciesz sie zyciem MODLE SIE O TO zebys byla szczesliwa w zyciu bo podobasz mi sie w swoich wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka78
malenstwo jak wizyta, czekam na relacje :) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Andziusia posłałam ci moja fotkę Czesc Marzenka pozdrawiam Pipus corcia juz w domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-w jakim jestescie wieku?jak dlugo borykacie sie z nerwica lekowa?ja mam 30stke i jestem z poludniowej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu !!!! jesteś wielka !!! Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi !!! skontaktujemy sie po Twoim powrocie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janica
cd....Przyjaciolka zaprosila mnie do resteuracji, ale prosila abym przyjechala autobusem, a ona na mnie juz tam czekac bedzie. Potem odprowadzi mnie na autobus. Ja wiedzialam, ze nie dam rady.To bylo zbyt wiele dla mnie. Poprosilam meza ,aby mnie zawiozl samochodem, aby czekal na parkingu za mna. Gdybym nie dala rady wysiedzie, to wiem , ze on tam stoi. Poszlam na to spotkanie z kolezanka, ale jak dobrze sie czulam wiedzac w duchu ze obok stoi nasz samochod, ze w kazdej chwili moge wyjsc.Wytrzymalam godzine. Wrocilam do domu i sama z soba walczylam. Wmawialam sobie, ze musze cos z tym robic, te wszystkie tabletki, psycholog itd nie pomagaja. Zaczelam wychodzic z domu. Zaczelam, to duzo powiedziane, na poczatek to byly metry, potem 50 metro. Jakos szlo. Nagorsze byly wypady do sklepow, oblewal mnie pot, a nogi byly z waty. Ciagnelo sie to znowu ok 2 lat. Potem powoli bylo lepiej, moglam juz wyjsc do miasta, ale zawsze w towarzystwie meza lub dzieci. Wiedzialam, ze blisko jest postoj taxi, wiedzialam ze wrazie czego moge z tego skorzystac.Same wiecie jak to bylo, dzis po tylu latach nadal mam nerwice, do windy nie wejde za zadne skarby, nie raz szlam juz na 10 pietro pieszo.Zadnych wczasow z przelotem samolotu,najlepiej wszedzie tam gdzie jest otwarte okno, blisko okna w knajpie, blisko okna u znajomych. I tak jakos zyje z dnia na dzien, nie wiedzac wlasciwie co zycie oznacza. Nawazniejsze wstac z lozka, ubrac sie i jakos ten dzien zaczac. Potem juz idzie, czasem z lzami, czasem z usmiechem. Mam nadzieje ze Was nie zanudzilam, a w razie czego bede mogla skorzystac z waszych porad i dobrego slowa. Powiem jeszcze , ze czesto jestem na zastrzykach jak juz nie moge wytrzymac, ale to zdarza mi sie coraz zadziej. Dziekuje wam ze mnie wysluchalyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Janica, pisz, pisz. Znamy to wszystkie, bo każdy z nas to przeszedł, bądź przechodzi. Ja jakos windy się nie boję, samolotem też przeleciałam się, pokonałam mosty i tunele, hipermarkety oswoiłam, nawet lokale bez okien wydają mi sie już całkiem przyjemne. Chciałabym tylko jeszcze sama chodzić po świecie i sama jeżdzić środkami lokomocji, i wierzę, że pewnego dnia mi się uda, skoro tyle już za mną. Gdzieś jest ta siła, tylko trudno ją wydobyć, bo kiedyś ktoś mocno ja stłumił i zablokował. Ale wierzę, że pewnego dnia napiszę: \"agorafobia?... a tak, rzeczywiście coś takiego jest\". KASIU, przyda się ta nagroda w dzieciach. Tym chętniej Ci ją wyślę. Sprawdziłam - mam. nawet zapłacę za xero, skoro Bóg ma mi w dzieciach wynagradzać. Może z 5-ro będę miała? PUNCO, praca oddana, po fakcie znalazłam błędy w bibliografii, ale zmartwię się tym później. Czekam na poniedziałkowa Radę, czy zatwierdzi podanych przeze mnie recenzentów i uczę się do egzaminów - 35 tez muszę opracować i powtórzyć niemiecki. Cieszę się, że udało mi się. I wciąż trzymam kciuki za Ciebie i Gunię! MARZENKO, ja też życzę Ci, byś była szczęśliwa, bo zasługujesz na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AFOBAMKO, oto dane wielu z nas. Niektórzy już tu nie pisują, niektórych jeszcze nie ma. Wszystko będziesz o nas wiedziała: Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!.........wrocław A, co do Afobamu, nie bierz go za długo, on bardzo uzależnia i zwyczajnie przestaje działać. Wiem, że jest trudno, ale postaraj się wczuwać w uczucia, które towarzyszą objawom nerwicy. Pytaj się siebie, dlaczego tak się czujesz, co się stało? Na efekty nie trzeba długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa................Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia.......Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą........Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna...........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa......... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... .........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ...........Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... ..........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... ..............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...............27............n lękowa............................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw..........24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ...............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia.........21..............n.lękowo-depresyjna ..........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!.........wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich o poranku :) Byłam wczoraj u lekarza,zbadał mnie stwierdził że ok ciąża 4-5 tyg.Usg zrobi mi dopiero za dwa tygodnie bo lepiej wszystko będzie widać.Szkoda a tak na nie liczyłam :( Jak wracałam to zaczął mnie brzuch boleć i było mi potwornie niedobrze.No i wpadłam w delikatną panike że coś się dzieje z dzidzią i zaraz poronie.I w ten sposób chyba zaczęła objawiać się nerwica!!! Irenka myśle że jak skończy się złe samopoczucie to N pójdzie sobie .Kiedy źle się czujemy to zaczynamy sobie wkręcać że coś się dzieje z dzidzią.Ale moja psychiatra powiedziłam że to będzie normalne,jeśli N zaatakuje to będziemy bać się o maleństwo.Trzymaj się,przerzyjemy to wszystko :) A potem dziewczynki które niebawem pewnie zostaną mamami będziemy wspierać :) Afobamka ja odradzam ten lek.Krótką chwile można brać ale tak długo to niestety nie.On szybko uzależnia i cały czas zwiększasz dawki bo poprzednia już nie wystacza. No właśnie brzuch znowu zaczął mnie boleć a ja znowu zaczęłam się nakręcać :( Miłego dnia żabeczki wam życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo GRATULUJE!! i napisze Ci ze ja przez okres ciąży czulam sie bardzo dobrze,skupiałam sie na dziecku,wiedzialam ze nie moge nic zazyc-pierwsze,2-3 miesiace niebyly moze najlatwiejsze-chodzilam do pracy i jeszcze odstawienie afobamu wtedy ale pozniej z kazdym dniem było lepiej i lepiej i lepiej...czas odmierzałam wizytami u gina,pozniej kompletowanie wyprawki etc i tak jakos zapomniało mi sie o lękach a moze one o mnie?teraz 10 m-cy po porodzie znow cosik mnie bierze ale mam nadzieje ze skoro wytrzymalam 19 m-cy bez afobamu i nawet dobrze funkcjonowałam to mam nadzieje ze bedzie dobrze Zycze Tobie abys w spokoju przezyla te piekne 9-mcy-trzymacie sie cieplutko pozdrawiam mazdanek-jak dzisiaj samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afobamku dziękuje bardzo :) Ja leki odstwiłam w 2 tyg. ciąży jak się dowiedziałam.Miałam bardzo silne bóle głowy ale to wszystko wytrzymałam.Brałam xanax ale już małą daweczke bo właśnie schodziłam z niego.Pamiętaj że teraz sa inne naprawde 1000 razy lepsze leki taki jak np.seroxat które do tego lęczą a nie łagodzą.Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na jikiś lek to psychiatra zapisze coś bezpieczniejszego niż afobam i nie tak uzależniającego.A do tego bierzesz tylko jedną daweczke rano.Trzymam kciuki żeby paskuda odpuściła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenstwo ja dziekuje za wspomnienie o serotaxie u psychiatry bylam jakies 3lata temu i stwierdzil ze nic mi nie jest-dostalam od niego coaxil a pozniej efectin er ale nie poprawily one mojego samopoczucia-natomiast afobam przepisywala mi lekarka rodzinna-czytalam teraz w necie ulotke serotaxu i byc moze mozna go lykac jak sie karmi piersia w sensie ze pisze aby sie skonsultowac z lekarzem przed zazyciem-musze sie wybrac i zasugerowac jej ten lek bo naprawde nie moge sobie poradzic ze soba-do tego zrobilam sie placzliwa ,drazliwa etc-nie chce zeby moje dziecko mnie taka pamietalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda45
Ratunku!!!!!!!!Już dłużej tego nie wytrzymam mam straszny kryzys, wszystko mnie boli, głowa ciężka, ciągle zatykające się uszy, ból kręgosłupa, szyji, pod czaszką z tyłu, ciągłe uczucie zmeczenia, nie mogę juz nawet posprzątać, wyprasować czy ugotować obiad. Koszmar nie mam siły na nic, nawet płacz. Wzrok mi się pogorszył, nogi drgajace wszystko w rozsypce. Chodzę na psychoterapie od 7 miesięcy, zazywam Tranxene ale dorażnie przy bardzo silnym lęku, i nic nie pomaga poprostu zwątpiłam juz ze można z tego wyjsc, albo mam jakąś inną chorobę i lekarze nie mogą jej ustalić. Badania Ok. Mimo to ciąle żle się czuję od samego rana a wieczory to juz koszmar, na nic siły. Napiszcie czy wy też macie coś takiego przy nerwicy lękowej ? Proszę jeszcze o jedno. Czy ktoś był w sanatorium w Centrum Terapii Nerwic Zamek-Moszna woj. opolskie. Moj mąż widząc jak się meczę wykupił mi tam turnus. Jak myślicie czy to dobry pomysł? Proszę pomóżcie Już nie daje rady!!!!!!!!!!!!! Teraz ide do łózka muszę zasnąc i choć trochę zapomnieć o tym bólu. Zajrzę do was wieczorem miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda trzymaj sie ja mam to samo i jeszcze zawroty głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda trzymaj się żabka :) Z tym wyjazdem to bardzo dobry pomysł,sama bardzo chętnie skorzystałabym z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszytkim Afobamnko witaj ja kiedys mieszkałam na podkarpaciu napisz moze z jakiej okolicy jestes moze byc na maila jak nie mozesz tu podac ja ci tez napisze gdzie jest moj dom rodzinny Buziolki pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo kochane nie martw sie z dzidzią bedzie ok fajnie ze juz nie długo zobaczysz maluszka hi hi (USG) Janika jak czytam twoj post to odrazu mi sie przypominają moje poczatki z nerwiczką pocieszę cie ze to z czasem po mału minie ale cierplwiosci choc czasem jej brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanek ja tez mam dzisiaj cholerne zawroty ale ia tak byłam na zakupach a myslałam ze nie dojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim! Moja corka wraca z zielonej szkloy bedzie o 17-18tej! pipek masz juz swoja corcie w domu? obsprzatalam chalupe na zakupkach drobnych bylam bo duze byly wczoraj ,kotlety sie smaza ,jestem juz wypluta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e23w-wa
Witam, Chcailabym sie poradzic. Mam 23 lata, od pol roku mam problem z zasypianiem, ale tylko wtedy kiedy jestem sama w mieszkaniu. wszystko zaczyna sie jak sie sciemni, na sama mysl o wieczorze robie sie zdenerwowana, a jak jestem juz w lozku, serce kolocze mi tak, ze boje sie, ze wyskoczy, strasznie sie poce, zawsze po lekkim zasnieciu zrywam sie, jakby cos sie stalo i po ok 3h meki zasypiam . Do tego ciagle czuje sie zestresowana, ze np. na studiach nie idzie mi rewelacyjnie, ze nie mam chlopaka, ze nie jestem taka szczupla jakbym chciala, ze nie ma jeszcze samochodu, wlasnego mieszkania , ze nie znajde pracy itp. Acha, jeszcze mam straszne problemy z koncentracja, trudno mi sie skupic na nauce. Czy to jest nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Afobamku ja pochodze z okolic Krosna własnie na dwa miesiace tam jade na wakacje juz nie moge sie doczekac wiem gdzie jest Debica znajomy tam mieszka z rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janica
Dzieki za dobre slowa. Milo wiedziec, ze sa takie osoby jak ja, ze czuja ten sam strach co ja. Ciesze sie , ze tutaj trafilam.Moge teraz opisywac moje stany i odczucia i nikt mnie nie wysmieje, a zrozumie i o to mi chodzi. Wyglad nie swiadczy o chorobie, dlatego dla wielu osob bylo to wprost smieszne. ,,Dobrze wygladasz, nie mozliwe, aby cos ci bylo"- czesto to slysze. Ale jak wytlumaczyc komus, dla kogo wyjscie na ulice jest sprawa normalna i prosta, ze dla mnie to tragedia.Pamietam jak bylam kiedys na imieninach, byla to babska imprezka,po pol godzinie zerwalam sie i ucieklam, nawet sie z nikim nie pozegnalam. Strach mnie tak gonil, serce walilo, pot po plecach lecial, wydawalo mi sie , ze nie potrafie oddychac. Potem po paru tygodniach, chcialam dziewczyna to wytlumaczyc. Jednak nie bardzo zrozumialy, myslaly, ze je zlekcewazylam.A ja pamietam, ze wtedy nie moglam slowa z siebie wydobyc, wpadlam do apteki kupilam cos na nerwy, chyba nerwosol i wypilam pol butelki. Wcale jednak nie bylo mi lepiej. Teraz troche o mnie, mieszkam w NRW mam 49 lat. Do dzis nie moge wyjsc na prosta, ale napewno czuje sie lepiej, chociaz naprwde czesto wpadam z jednej skrajnosci w druga. Pozdrawiam Was mocno,obiecuje ze bede tutaj zagladac aby porozmawiac, poradzic sie i byc tutaj, nie czuc sie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janika wpadaj zawze jak bedziesz potrzebowała pomocy pogadać pozdrawiam buziolki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×