Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

PELASIU kiedy dziala L 72 po jaki czasie i jak sie go bierze JA chce cos brac na stale bo ja mam nerwice CO lekarz mowil o L72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasia 78 gdzie kupujesz te homeopatyczne \"leki\"?dostane w aptece?tak bardzo chcialabym nie wracac do chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA BIORE xanax I tez chce sie wycofac ale nie wiem co w zamian brac CHcialabym brac cos stalego bo biore rozne przerozne leki i w aptece tez jest tego ful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegar
Witam. To mój pierwszy post, czytając wasze trochę się uspokoiłem, ale do czego zmierzam... Od jakiś 4 dni mam niepokojące mnie objawy czegoś no właśnie czego.. otóż nie wiem czy to nerwica, czy coś innego czuję w okolicy szyi nacisk, tak jakby ktoś lekko cały czasy chwycił rękę na moją szyję, czasami też zakuje mnie jabłko Adama, często też towarzyszy mnie jakiś lęk czuje jakby całe ciało drżało, nie wiem co mam o tym myśleć nie lobię chodzić do lekarza dlatego zwlekam z tym.Zaznaczam że ostatnio miałem też dość stresowy okres w życiu nie dość że pracuję w Policji to zmieniłem sobie wydział na dwa razy bardziej stresujący:) po za tym problemy rodzinne. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasiu, milego wypoczynku z dzieciakami, ja niedawno oprowadzalam wycieczke 6-latkow, tak bardzo zapomnialam jakie to sa dzieci, ze dlamnie byli niczym kosmici. Urodzinowym panienkom zycze wszystkiego najlepszego i beznewrwusowewego zycia. maj to fajny miesiac , duzo sie chce zrobic aura sprzyja. ja jestem pazdziernikowa, kiedy to co po niektorzy szykuja sie do snu zimowego. moje dzieci sa juz starawe i predzej zostane babcia niz ciaza bedzie moim problemem. ale , mysle, ze sugestia by skonsultowac branie lekow z innym ginekologiem jest slyszna, ja przynajmniej bym tak zrobila. to ile juz milimetrow ma twoje dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry!!!! Zycze milego dnia!!! :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Zegar radze isc do lekarza ... to moze byc wszystko dadza ci badania do zrobienia i zobaczysz co dalej Netka jak tam z toba jak samopoczucie mhm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim padam nie ma czym dychac buuuuu Basiu dziekuje za super maile pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Goofer ..miło Cię widzieć ;) ale przykro że nic nie odpuściło ..nadal bierzesz xanaxs? czy może masz już coś innego ? bo może wiesz ale podczas brania tego leku mogą nasilać się ...objawy ... Dziewczyny majowe .... wszystkiego czego same bardzo pragniecie ..więc dużo zdrówka i dużo uśmiechu ..życzę ! 🌼 A mnie boli ..głowa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Efcia i wszyscy inni!:D Efcia dzieki ,ja swietuje jutro.....:D u nas skwar 32 st. a ja sie czuje wysmienicie ,poprostu swietnie! jestem pelna energii ,wyladowalam ja lazikujac po sklepach ,teraz corka ma angielski w domu wiec koncze obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
jeszcze zyje a jak tam u was bo u ,mnie upal 30 stopni iduzo problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No wielki czas się pojawić. Jak narazie u mni8e bez zmian. Nic nie wiadomo. Do mojej nerwiczko doszło jeszcze kilka dolegliwości. Ale jak narazie żyje. Po 1,5 miesiąca zaczynam jakoś żyć. Straty mam ogromne ale jakoś je zalepiam. Kompletuje wszystko od zera :( Narazie mam chroniczne i przewlekłe \"nic niechcenie\". Jakieś takie olewcze podejście do większości spraw. Czasem kretyńskie pomysły których się wręcz boje .......... Zgredzisław jakiś innywaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka78
do osob zazywajacych betaloc-jak go tolerujecie? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janica
Wczoraj znowu mnie wszystko nerwilo- no oczywiscie ta moja nerwica. Czasami chce cos, ale w glowie jest znak stop, albo calkowity zakaz. Bylam wieczorem na spacerku z mezem, ale czulam ze mnie dusi. Dobrze, ze spacer nie trwal dlugo.Jest lepiej jak kiedys, ale ciagle cos powraca. Czasmi jest to kula w gardle, czasami ciagle ziewanie, jakby brak powietrza, czasami ciagle chrzakanie, czasami mnie trzesie jakos w srodku. Objawy sa rozne, byle gorzej nie bylo. Pozdrawiam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina 40
Czy ktoś zażywa lek o nazwie "Chlorprothixen".?Proszę napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balcerzyk
czasami mam wrażenia ze umieram a mam dopiero 20 lat lekarz faszeruje mnie ketonalem a zaczeło sie to tego dnia kiedy kubica stanął we włoszech na podium monza!!jak mam atak to kręci mi sie w głowie a czuje taki ucisk w klatce taj jakby mnie cos ściskało od środka nauczylem sie to troszke kontrolowac ale ile jeszcze mam sie męczyc nie da sie tak życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA RRenusi 🌻 Kwiatów nie dam mimo szczerych chęci, lecz słowa które zostaną w pamięci: życzę dużo szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie łez z oczu nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie, wszystko co piękne i wymarzone w dniu Twoich urodzin niech będzie spełnione! I życzę Tobie, by każda Lza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a każde słowo które wypowiesz miało kształt serca🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRenko!! Z okazji Twego święta, życzę Ci, kolejnych dni, miesięcy i lat, pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy jak również tego, żebyś potrafiła się cieszyć z życia, w każdym jego momencie. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina 40
dziękuję Liduszko...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat, Niech żyje, żyje nam....... Wszystkiego naj, naj dla rrenki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko - Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu urodzin, życzy Ci Punca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus,kasia100,iiyama,punca,gosiak67 bardzo dziekuje za zyczenia ,jest mi niezmiernie milo:D buziak mi sie smieje:D gosiak jak tam po komunii,juz spokoj? synek zadowolony? rety jaki skwar ,bylam w sklepiku na chwile i juz ze mnie splywa ,trzeba sie przyzwyczaic do takiego goraca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×