Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Wawan
Jagoda, a czy ugryzł cię kiedyś kleszcz? Robiono Ci badania na borelioze? Pytam dlatego, że twoje objawy są niemal identyczne, jakie ja miałam. Też wmawiano mi nerwicę, reumatyzm, itp, okazało się, że mam przewlekłą boreliozę. Nie pamiętam ugryzienia kleszcza. Jeśli masz mozliwość to zrób na włąsną rękę badania, najlepiej test Western Blott w klasach IgG i IgM. Te testy które zlecają lekarze w ramach ubezpieczenia są niewiarygodne. To koszt ok. 200zł w przypadku Western Blota. Może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę na Zieloną Szkołę, gdzie będą kleszcze - brr! nigdy żadnego nie miałam, boję się ich okropnie. Dziś taki sobie miałam dzionek, ale nie było źle. Tylko pralka nam się zepsuła :( Maleństwo, nie martw się tym brzuszkiem. Dziś rozmawiałam z ginkiem, pozwolił mi zacząć branie leku w przyszłym cyklu i uprzedził, że przy długim braniu mogę mieć ciążę mnogą, więc te bliźniaki nam pisane :) ale podczas ciąży będę musiała brać progesteron.Czy wiecie, że przez tydzień nie będę miałą z Wami kontaktu? Straszne i smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to borelizoa Objawy boreliozy Rumień pierścieniowaty na skórze Zapalenie mózgu Zaburzenia pracy serca Zapalenie stawów Uszkodzenie wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagala mnie masz typowe objawy nerwicowe nie martw sie ale dla swojego dobrego samopoczucia zrob sobie badania na ta borelioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Pela ... przez tydzień zapomnij o wszystkim tylko skup sie na tym co dla Ciebie jest ważne ...My myślami bedziemy Ciebie wspierać ..❤️ ja na pewno bedę ;) zaopatrz się w jakies smarowidła , świece czy inne urządzenia ..przeciw kleszczom . Jak by co i by sie przytrafiło to dopuki ten osobnik sie nie opije i nie \"zwróci\" spowrotem tego co popił to nic sie nie stanie ...Jak zobaczysz małe czarne podobne do pajączka to śmigaj do sanitariuszy chyba że sama dasz rade to usunąć . Na drugim coś jeszcze napisałam do Ciebie .. Miłego wieczoru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! Ja na chwilke.Corcia juz w domku.Mialam gosci urodzinowych corci i nie mialam czasu zajrzec do Was.Musze poczytam zalegle wpisy.Pozdrawiam .Jutro tez mam gosci.Zycze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka78
maleństwo, za 2 tyg na usg juz napewno bedzie widac ten mały cud, wiem to czekanie jest najgorsz i głupie mysli, które wywołują nerwy, ja mam wizyte 1 czerwca i tez już nie moge sie doczekac, teraz przede mna ostatni najgorszy tydz. ciązy ten ostatni organogenezy, a później to juz mozna nawet bellergot zażyć np, tak powiedział mi gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dzień piękny ale Byłam z corka na bazarku zakupiłam trochę ubranek a teraz dopadla mnie slabośc i spac mi sie chce okrutnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sloneczny dzien!!!! :) bede miala dzis gosci ,wiec zmykam cos przyszykowac. Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i ja witam w ten piekny dzień buziolki pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu-milego pobytu na Zielonej Szkole!!!!Bedzie ok. Malenstwo-zeszlas z leku-moje gratulacje! :)Jeszcze niecale 8 mies.i bedziesz z Malenstwem 1 !!!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazde rozsadna kobieta w ciazy nie bralaby zadnych lekow,a juz napewno nie Bellergot.to normalna trutka.Lekarze juz odchodza od przepisywania tego leku. Jest wiele innych lekow mniej szkodliwych od Bellergotu.Nie polecam nikomu tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipka
Nie wypowiadaj się, OK? chyba, ze jesteś lekarzem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdemu wolno wypowiedziec swoje zdanie.a kazdyi lyka takie leki .ktore uwaza za stosowne.i takie,jakie jemu sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pipka
Problem w tym, ze twoje zdanie akurat o tym leku jest błędne... O tym co podać ciężarnej decyduje ginekolog a nie postronna osoba wypowiadająca się na ogólnodostępnym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co pomaranczowy nicku-ile ludzi tyle zdan.Czy moje zdanie jest bledne czy Twoje niech kazdy decyduje sam.poczytaj o atropinie wypowiedzi lekarzy-jasne,ze w malych dawkach nie szkodzi.ale to jest narkotyk,ktory przenika do lozyska.I nie chce mi sie wierzyc,aby ginekolog zalecal komus ten lek.nie chce z Toba dyskutowac na tema t lekow,bo to jest bez sensu. zycze zdrowka.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczestniczy/czył ktos z Was w psychoterapii w zwiazku z nerwica lękowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazanek i warto?długo?prywatnie?jak to wygląda?psychiatre juz zaliczylam-bez efektow-teraz nosze sie z wizyta u psychologa..... chce Ci sie pokrótce o tym napisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na psychoterapii grupowej panstwowo mysle ze troche pomoglo tylko mase czasu bo to bylo 3 razy w tygodniu po 4 godziny przez cztery miesiace chodzilam tez na psychoterapie do psychologa przez poltora roku na pocztaku raz w tygodniu potem rzeadziej coraz rzadziej i to bardzo mi pomoglo. Psychiatra tylko przepisuje leki a nie prowdzi terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upal , albo ja mam temp. bo znowu boli mnie gardlo. a tak wszystko ok. mam nadzieje ,ze i u was tez nie najgorzej👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka78
Widze że bellergot wywołał małą wojne, nie wiem jak to jest ale dr powiedział ze mozna co prawda od 2 trym. jak juz narządy sie wykształcą, ale ja sama nie wiem i boje sie, ale chwilami mam taka trzęsiaczkę, że nie wiem czy dam rade przez cała ciąże bez niczego. Jeśli chodzi o relanium to rozmawiałam z ginem z kliniki i powiedział że oni podawaja nieduże dawki, ale strach mi też nie pozwala. Słyszałam różne opinie ale są dziwczyny które w ciąży biorą antydepresanty i jest ok a to przeciez tez nie leki leciutkie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam,ze dziewczyny lykaly relanium w ciazy- co do antydepresantow-czytalam kiedys art ze jesli matka stosowala w ciazy to po porodzie u dziecka wystepowaly problemy z oddychaniem,i swego rodzaju uzaleznienie:( etc-jesli znajde to dam linka-napewno to bylo o benzodiazepinach-nie pamietam wiecej szczegolow-wczytywalam sie w ta tematyke na poczatku swojej ciazy irenka-trzymaj sie-!!! u mnie dzisiaj bylo nieciekawie:( wystepuje u Was jakas zaleznosc ze np w godzinach rannych i poludniowych czujecie sie gorzej a np wieczorem lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE chcialam sie zapytac o bialy nalot na jezyku od czego jest i jak go zwalczyc Kolezanka mowi ze ma jezyk jak skorupe a ja nie moge jej pomoc PELASIU milego wypoczynku ci zycze i nie mysl o NAS bo mozesz przypomniec sobie o nerwicy baw sie i korzystaj z zycia Wiem co pisze bo ja przezylam troszke wiecej od ciebie i wielu rzeczy zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie gorzej wieczorem i wtedy lykam cos ziolowego i potem noc nie moge spac to jest dla mnie najgorsze RAno biore validol to nie lek ale ja sie lepiej czuje to chyba psychika tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, postaram się korzystać z życia, ale pozwólcie mi trochę o Was pomyśleć. To myśklenie nie powoduje u mnie żadnych przykrych objawów :) Wolałabym w ciąży nie brać żadnych leków. Mój homeopata nawet homeopatyczne odradza. Lepiej sie nie truć i dziecka też nie, ale jak ktoś już nie może wytrzymać, to niech słucha swego lekarza - on wie, co robi (choć czasem to koniowały, że aż strach). Maleństwo, jak minął Ci dzień urodzin? Za dwa dni RRenki, a za 5 moje, czyżby majowe dziewczynki były bardziej podatne na nerwicę? Lepiej, żeby nie, bo mam dziwne przeczucie, że urodzę dziecko w maju. Alez dzisiaj był upał! Nie lubie takiego gorąca, bo wtedy czuć bardziej pylenie i dusi mnie. Wolę deszcz! Ale miło popatrzeć na taki ciepły, piękny świat. Iiyamo, dbaj o gardełko i trzymaj się ciepło. Do przeczytania za tydzień. Och, oby fajnie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, validol to lek - rozszerza gardło i przełyk i uspokaja pracę serca. Poleciła mi go moja pulmonolog i żeczywiście bardzo mi pomaga. Ja jeśli cośkolwiek biorę, to tylko validol lub neospazminę i zawsze mi lepiej (czasem jeszcze L72 - też dobry - homeopatyczny, więc rezultat jest dopiero po kilku dniach, ale rzeczywiście działą). U mnie nie ma wpływu pora dnia, raczej pogoda. Jak jest ponuro, jakoś mi straszno. I jeszcze miesiączka - po zawsze jestem osłabiona fizycznie i psychicznie zalękniona podwójnie (na Zielonej Szkole będzie właśnie po :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzis na Komunii i potem na przyjeciu niedawno wrocilam Mialam caly czas Validol i czulam ze mam lek i musialo byc dobrze tak sobie wmawialam Jak sie zle poczulam to wyszlam na spacer i tak im sposobem przetrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie nerwusiatka.troszkę mie tu nie było...niestety taki okres że trzeba się babcią opiekować...nerwiczka cały czas mi towarzyszy i tych objawów jakby wiecej sie porobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×