Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

cześc wszystkim dawno mnie tu nie było jak tam dziewczyny co u was u mnie po staremu mam problem z nogami Moze ktos mial takie problemy mam takie twarde nogu - lydki bardziej prawa uczucie jakby skory nie starczalo takie nabrzmiale nie boli to ale jest bardzo bardzo dyskomfortowe nie wiem co to moze byc nie sa zbyt spuchniete ale uczucie jest takie jakby byly nabrzmiale na maksa moze mi ktos cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Jak zwykle Wy śpicie , a ja se pogadam. Nie będę Was dzisiaj zanudzac.Wczoraj trochę żle się czułam, ale za to dzisiaj było oki. Mój małżon :-) zajmuje się od jakiegoś czasu bioenergioterapią i chyba za czynam wierzyc na dobre w te jego czary-mary/nie, to są poważne sprawy/, bocoraz częściej jego zabiegi wyciszają mnie. Wkłada w to tyle serca imiłości, że zaczynam to wszystko przyjmowac poważnie, tym bardziej, że są efekty. Do tej pory próbował oczyszczac energetycznie te organy, którym coś dolegało/przy mojej nerwicy oczywiście-a to somatyczne dolegliwości/niby, a teraz zaczął od innej strony. Na poważne efekty i zmiany musimy jeszcze troszkę poczekac. Ale warto próbowac wszystkiego. Witamy Kristię, ja też jestem tu od niedawna i bardzo mi pomagają te klikania z dziewczynami. Dziekuję Wam moje drogie. Życze miłej nocki. Jutro tzn.we wtorek mam wizytę u psychologa.Nie widziałam się z nią z miesiąc. Miałyśmy już niedługo zakończyc terapię, ale dużo się przez ten miesiąc u mnie wydarzyło i nie wiem jak to będzie. Pozdrawiam Was serdecznie.Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizabel Bardzo dziękuje,że nie zapomniałaś o tej książce o jodze. Wiesz, może i tego jest pełno, ale jak ktoś poleci to inaczej sie do tego podchodzi. Z zaufaniem. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki śpioszki, ja juz od 6 latam po domu, gotuję zupke pomidorową dla mojego syneczka i ogarniam dom bo wczoraj póżno wróciłam i jakoś siły i chęci nie było. Ja to mam siły tak do godz. góra 20-tej potem dentka. Sorrki że wczoraj mnie nie błyło ale obiecuje ze dziś nadrobię:) Izolindo ja też wierzę w tak to nazwałaś \"czary mary\" mój ojciec był kręgarzem i bioenergoterapeutą i wiele na ten temat wiem. Ja też mam jakieś predyspozycje ale nigdy tak na serio na zajęłam się tym. Dobrze mi wychodzi wróżenie z kamieni runicznych i o dziwo sprawdza się. Teraz lecę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristia
Witajcie dziewczynki. Dziś zaplanowałam sobie wizytę u neurologa. Dam Wam znac co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Cześć wszystkim! Jak się czujecie? Ja średnio,od rana walczę z nerwami,jeszcze mój żołądek się buntuje-zarzyłam na czczo seroxtat i ciągle mnie muli,odbija mi się pustką i czuje z tego powodu duży dyskomfort. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też dzisiaj pomarudzę dzisiaj mi kiepsko, nie mogę znaleźć sobie miejsca miałam męczący sen wczoraj wieczorem zrobiłam swojemu mężczyźnie focha i źle sie z tym czuję mam popieprzony charakter trzymajcie sie dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristia
Ja czuje się bardzo źle. Jest mi smutno. Czuje sie tak jaby wszzyscy mnie opuścili. Wewnątrz mnie cały czas "siedzi" jakiś dziwny niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj chyba taki dzien:( bo ja tez rano czulam sie okropnie i tylko czekalam zeby afobam zaczał działac do tego spiecie z mezem \"o nic\"i jednym słowem dzien sie zaczal fantastycznie:O wczoraj bylo nawet ok-zaliczylam stomatologa!z tym ze to jeszcze nie koniec-kolejna wizyta za tydzien Kristia-witam Cie serdecznie szramka_25 mam pyt odnosnie seroxatu dobrze sie czulas na poczatku zazywania?nie mialas nasilonych lękow?etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Adusia ja też w tym roku nie byłam nad morzem ;) i wcale nie żałuję , miałam stale gości to w domu stale był ruch ;) byłam u kuzynki na wsi i było cudownie jak zwykle ..ale trzeba było wrócić do domu ..i wiadomo jak bywa raz dobrze raz jest ten gorszy dzień ;) Fajnie masz że jesteś ...niezależna od innych bo czujesz się bezpiecznie w autku ..ja też się tak czuje tylko jeszcze muszę mieć do niego niestety kierowcę ;) bo sama to mogę tylko sobie posiedzieć . Mazanku witaj słonko :) może spróbuj posmarować Liotonem 1000 tą łydkę .. albo jakąś maścią przeciwbólową .. Ja miałam spuchnięte łydki ale jak było upalnie , wtedy smarowałam i trzymałam girki wysoko żeby wspomóc krążenie . Uczucie braku skóry znam ;) Krystia wyjdziesz z tego wtedy gdy zrozumiesz ile sama możesz w sobie zmienić i jak zapanujesz nad tym co w główce się pojawia ..bo my jesteśmy mistrzynie w tworzeniu czarnych myśli ;) Ale gdy stale powtarzasz i trenujesz pozytywne myśli to w końcu coś tam zaczyna się rozjaśniać ... Gdy czujesz zle ..a masz na to wpływ żeby to zmienić to powinno pomóc . Szramko drzenie mięśni może być od leków a może być od tego że napinasz nieświadomie mięśnie ... poćwicz rozluznianie ...poćwicz oddech ..może to coś pomoże . I nakrzyczę na Ciebie ;) Nigdy nie myśl o sobie że wyglądasz jak ..kretynka!!! tak nie można o sobie myśleć i takich myśli nie dopuszczaj ..to że siedzisz i telepiesz się to inni mogą wcale nawet tego nie dostrzegać bo my same jesteśmy na własnym punkcie przewrazliwione a inni zupełnie inaczej nas widzą . Zrobiłas postęp że nie odczuwasz lęku z czasem pozbędziesz się też innych objawów , ale nastaw się na siebie optymistycznie i gdy coś dopada to przecież nic Ci się nie stanie bo leki Ciebie trzymają w pionie a objawy różne mogą i mają prawo występować bo przecież jak są zmiany w pogodzie lub jakieś choróbsko dopada to kazdego potelepie . Główki do góry dziewczyny i jeśli dziś jest zle jutro będzie lepiej ! Ja jestem na razie szczęśliwa bo wrócił na kilka dni mój małżowinek , nie myślę co będzie gdy znów będzie wyjezdzał ... cieszę się kazdą chwilką spędzoną razem .. u nas jest taka wilgoć w powietrzu że wszystko mi strzyka ;) ale staram się tego nie odczuwać i latam i biegam ;) Miłego i spokojnego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afobamko ...GRATULACJE!!! z okazji zaliczenia stomatologa ;) A do mężusia wyciągnij rękę pierwsza obojętnie o co poszło ;) sama sobie w tym ulżysz bo nie będziesz się męczyła tym co zaszło ;) i w główce nie będą krązyły myśli .. spróbuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristia wiem ze ci ciężko osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi mają poczucie osamotnienia, braku zrozumienia, zagubienia... samemu ciężko wygrzebać sie z takiego stanu, zwłaszcza ze proces odczuwania negatywnych emocji które w nas siedzią toczy sie od dawna, emocji które ciągle sie nawarstwiają najważniejsze zeby walczyć, bo z tego mozna wyjść ale to tylko od nas zależy dla siebie, dla twoich dzieci, zebyś była szczęsliwa i dzieci mialy szcześliwą mamuśkę, to jest sens zycia buźki Kristia a miałas kiedyś kontakt z psychologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo Nerwuski :-) Byłam u pani psycholog. Czekałam na tę wizytę. Dośc długo sie nie widziałysmy. Ona jest niesamowita.Wspiera mnie jak by była moja najlepszą przyjaciółką. A swoją drogą nie zapomina po co do niej przychodzę. Następna wizyta za 5 tygodni /mówi, że nie ma potrzeby częściej-i ztego się cieszę/.No dobra koniec opowieści dziwnej treści. Napiszę Wam dziewczynki dowcip, mam nadzieję, że w pełni oddam jego sens, bo raczej umiem go opowiedziec, a nie napisac. Ojciec znalazł u syna w kieszeni kurtki torebeczki z białym proszkiem. Myśli sobie - nic tylko narkotyki, ale spróbuję i ocenię co też ten mój syn zażywa, a potem pomyślę co dalej z tym zrobic.Zamknął się w łazience i wciągnął nosem pierwszą - pociemniało pojaśniało i nic. Myśli sobie - co to jest, że nic mnie nie bierze, zażyję drugą. No i tak zrobił i znowu pociemniało pojasniało i nic. Zdziwił się i myśli sobie - na co ten mój syn wydaje tyle kasy? To nie działa.Zażyję trzecia. Jak powiedział tak zrobił. Znowu pociemniało pojasniało i nic. Nagle słyszy głosne pukanie do drzwi łazienki. - Kto tam, o co chodzi?!!! - Jak to kto?! Twoja żona! Heniek, a co Ty tam robisz w tej łazience?!!! - Jak to co?!!! Golę się!!! - Trzy dni???!!! [ HA HA HA] To tak na poprawę nastroju dla wszystkich, którym dzisiaj żle. Pa dziewczynki i trzymajcie się cieplutko. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) Dawno mnie tu nie bylo :) a wiec bbuzi buzi :D kochani nie wiem ale ostatnio :D cos znowu mnie napada :/ musle o sobie i w ogole :/ tez tak macie ? taka pogada ? czy tylko ja tam mam ? :D Effka Buzi , aniolek , pipek , punca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco ...Dla Ciebie ..👄 ... tak ostanio pogoda nam nie służy :) więc znaczy że wszystko ok ;) to tylko takie coś lata po głowach ;) nie zagłębiaj się tylko w to co Ci podświadomość podsuwa tylko łap coś nawet Madzię i zajmij przyjemnymi myślami głowę ;) a tak poza tym to skonczyłeś już remonty ? przesyłam wielkie ...❤️ i oby pogoda była z Nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolinda dobrze ze sprzedałas ten kawał ja jak go usłyszałam pierwszy raz to ubrechtałam sie po pachy pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) przez ostatnie dni czyralam co sobie tu piszecie ale jakos ne mialam jak napisac nic bo w pracy niezly zapiernicz... dzwonilam do lekarza i kazal mi brac cala tabletke aurexu a nie pol a zaraz jade na egzamin i sie strasznie stresuje( poprawka...:() mam nadzieje ze nerwica mnie nie dopadnie.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Hello again!:) Afobamka-jeśli chodzi o seroxtat to biorę ten lek drugi tydzień dopiero i fatalnie czuję się fizycznie. Ustąpił tylko lęk napadowy...ale odkąd zażywam seroxtat mam dziwne problemy z żołądkiem-jak pisałam wcześniej na forum,poza tym taki mam dziwny posmak w ustach i brak apetytu lub rozwolnienie. Efciu, z tym telepaniem to napisałam jak się czułam-a czułam się co najmniej dziwnie. Poza tym to było widać,bo aż mi nogi same chodziły z telepawki.Dzisiaj np mam drżenie szczęki- ale złapałam się na tym,że bardzo często mocno ją zaciskam z nerwów,więc może dlatego... Izolinda,gratuluję pani psycholog i postępu w leczeniu:)Ja też bym chciała spotykać się z moją terapeutką raz na miesiąc,a nie co tydzień.No ale jeszcze teraz nie jest mi to dane.Trzymaj się teraz pionu,bądź dzielna i myśl pozytywnie:) I pamiętajcie,że po burzy jest zawsze cisza:) Głowa do góry,na pewno nadejdą lepsze dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochani! Basiu jak sobie poradzilas z egzaminem? Jaco to ta dziwna pogoda ma negatywny wplyw na nasze samopoczucie, u mnie ma to zdecydowane znaczenie Pozdrowka dla wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie się podział...
pipek?Tak zawsze dużo tutaj pisał!Odezwij się proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam taką prośbę.
Czy ktoś mógłby podać listę,tę która kiedyś tutaj pojawiała się od czasu do czasu? Nowe osoby mogłyby się dopisać. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia........24............nerwica natręctw..............Berlin Pelasia 78........29............gorafobia........................War szawa Hexa..............29............nerwica lękowa.................Gorzów Punca24..........24............nerwica natręctw..............Sosnowiec Basiaijuz.........46............nerwica lękowa- była...........Łódź Liduszka.........37............ner. lękowa.agorafobia........Jaworzno Pipek.............44.............nerwica lękowa..................Warszawa Netka30..........32............nerwica lękowa.depresja .....Włocławek MamaJulki........30............nerwica lękowa,depresja..... małopolska Dana39...........40.............nerwica lękowa..................Kujawy Efka43............43.............n.lękowa , agorafobia..........Gdańsk Iiyama(Tunia)...50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.......39.....nerwica lękowa z deprechą...........Warszawa Marijke...........23......nerwica lękowo-depresyjna.........Warszawa Aniołek21........21..............nerwica lekowa................. Poznan Ammarylis .......46 ......nerwica lekowa z agorafobią.... Ostrów Wlkp Olabasia.........52...............nerwica lękowa..............Warszawa Zgredek.........31......................depresja........ . ..............Konin Tamara...........35...................agorafobia........ ..............Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr................Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ......Warszawa Marska...........42............nerwica lękowa....................Kujawy Jagoda...........45...................nerwica lękowa...........Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .............Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia,hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...............nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.......25...........n.lękowa.......... .................Śląsk Kasia100...........43...........n.lękowa.......... .............Poznań Nadzia26...........27............n lękowa............................ślask Asix90...............17......n. lękowa (n. serca)...................Toruń nusia 35.............35.......n.lękowa i inne.........................Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch................okol.Gliwic Sloneczko.mw......24.......nerwica lękowahipohondria.....Wrocław DUSIKA ..............34 nerwica depresja i inne................WROCŁAW GUNIA24......24.......nerwica lekowa i hipochondria.............TCZEW diabel-na-obcasach.....23.......n.lękowa .................. Biała Podlaska goofer1982.... 25.......n.kękowo-depresyjna..............Częstochowa Jaco20 ........20...........n.lekowo-depresyjna..................Wr oclaw Amiga_Gdynia......21..............n.lękowo-depresyjna ........Gdańsk mazanek...........35..............nerwica lękowa...............kraków kitti77..............30............nerwica lękowa,........świętokrz bzium.........24.........n. lekowa, n. jelit, hipochondria!......wrocław Afobamka........30.......nerwica lękowa.................podkarpacie Ania ..............36.......nerwica lękowa.................Tychy Agais..............29.......nerwica lękowa.................Keflavik kokardka 25.......26......n lekowo - depresyjna ............ Slask Beatea.... 34.....nerwica lekowa,panika ,depresja.....Nowy Jork( oryg.Białystok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amama
dziewczyny pomóżcie...męczę się od 10lat....dopiero niedawno dowiedziałam się,że cierpi na nerwicę lękowa,fobię społeczną....mamtak straszne objawy fizyczne,że nie daję rady funkcjonować ...a mam dwoje dzieci,drży mi głowa,ręce,nie potrafię ustać nieruchomo ,serce mi wali,mam tiki nerwowe np oczy,unikam ludzi,spotkań,chowam sie,aby mnie nie było widac,mam 30lat,lekarz przepisał mi stimuloton i propranolol ale nie pomaga mimo 2miesięcy zazywania,pomóżcie proszę ,moge do was przyłączyć/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AMAMA🌻 w naszych szeregach z tego co piszesz to byłaś u lekarza moze porozmawiaj z nim ze na ciebie nie działaja te leki wiem jak to jest jak sobie przypomne poczatki mojej nerwicy Szkoda nie znam tego leku co biezesz czekaj zaraz poszukam moze cos o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczka235
Witam! zupelnie nie wiem dlaczego dopiero dzisiaj odkrylam to forum. Mam nadzieje ze moge przylaczyc do Waszego grona znerwicowanych:) Dzisiaj bylam po raz kolejny u psychiatry i przepisal mi rexetin. Chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o tym leku. Przeczytalam ze jest to glownie lek przeciw depresyjny. Stres, ktory kiedys dzialal na mnie mobilizujaco teraz zawladnal calym moim zyciem, objawia sie to glownie ze strony ukladu pokarmowego. Zaczynam wlasnie studia wiec Ci, ktorzy maja nerwice wiedza co to dla mnie znaczy. Codziennie budze sie i pierwsza mysl to ze niedlugo zaczynam potem wyobrazam sobie kolejne ataki i czuje bol brzucha. Mecze sie tak juz kilka lat, choc mam dopiero 18. Do tej pory inna lekarka kazala mi brac persen ale to w ogole nie dzialalo. Jestem tym juz potwornie zmeczona i moja jedyna nadzieja w rexetinie i psychoterapii, ktora zamierzam zaczac. Trzymajcie sie i powodzenia w walce z choroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko dzikuje egzamin zdalam ale tak strasznie sie stresowalam ze jak jechalam to mialam atak a sama kierowalam... boje sie zeby sobie nie wmowic i nie czuc sie zle kierujac bo niestety czasem musze gdzies sama pojechac... dopisuje sie do listy gdzie nie zostalam wymieniona:( Witaj Calineczko dokladnie cie rozumie bo tez jestem mloda i studiuje i strasznie mi to dokucza a jeszcze cale zycie przed nami... czasem odechciewa mi sie wszystkiego przez ta wstretna chorobe..:( buziaki milego wieczorku zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda45 zaintrygowałas mnie kamieniami runicznymi i w ogole tym tematem-kiedys interesowalam sie troche \"wrozbiarstwem\"nawet bylam u pseudo wrozki a moze prawdziwej:P heh dziwne bylo dla mnie to ze dowiedzialam sie prawdy z przeszlosci a teraz patrzac z perspektywy czasu(bylam jakies 10 lat temu)wszystko mi sie sprawdzilo-bez zadnej nadinterpretacji basia19g -musisz skopiowac ta tabelke i sama sie dopisac-dlatego Cie w niej nie ma-wiec skad ta smutna minka ?:)ze nie zostalas wymieniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap
witajcie..troszke mnie tu nie bylo,widze ze sklad bez wiekszych zmian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×