Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

i tak wracając :D ** Zapisalem sie na silownie tak jak kiedys i wracam do zycia ;) nie mam ochoty sie stresowac i bac mojej wyobrazni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco jesteś ..szczęściarzem że masz Madzie :) że tak super Wam się układa no i masz cel do którego dobijasz ... całą przyszłość przed sobą ! Tak z tego można szybko wyjść tylko trzeba to zrozumieć i przestać się bać i przestać wracać do problemu który był ..bo teraz mamy wpływ na nasze życie i możemy sami dużo zrobić . Moze trudno jest uwierzyć skoro ktoś przez wiele lat wciskał nam że jesteśmy do niczego , że nic nie potrafimy , że ktoś inny jest lepszy ... a my wrazliwcy zamykaliśmy się w skorupkach i zaczynaliśmy w to wierzyć ...Ale kazdy człowiek jest wartościowy i kazdy jest jedyny w swoim rodzaju ... więc główki w górę !!! i do podbijania tych którzy w nas nie bardzo wierzyli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj Jaco :) Ja też dzielna jestem bo znów sama zostałam w domu , synek na noc do drugiej pracy poszedł i jestem zupełnie ...sama ! Dawniej bym się już bała a teraz poklikam jeszcze trochę i myknę do wyrka :) Nioo troche znów popisałam to dam odpocząć ;) do następnego ;) kliku!!!! Spokojnej nocki 😴 dla wszystkich !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco ,fajnie ze swietnie sie czujesz i jestes taki pogodny.To jest budujace. Piwko poleje! Ammarylis-witam Cie! Marzenko,sa takie stronki,gdzie pisze sie psychologow i psychoterapeutow,ale czy to dobry pomysl-terapia na odleglosc?Lepsze wyjscie zapisac sie do psychologa.Wiem,ze dla Ciebiejest to trudne ze wzgledu na sytuacje rodzinna i dojazd ew.na terapie,ale moze pomysl o tym. Ja zapisalam sie wlasnie psychoterapie.Uwazam,ze wiela mi pomogla za pierwszym razem gdy chodzilam ponad 3 lata temu. Zycze kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Efciadzieki za dobra rade moj terapelta tez mi taka droge wzkazywaj postaram sie wybaczyc ale musze tą moja zlość gdzies podziac zapomniec czy co bede nad tym pracowac a co do fotek chetnie bym Was tez poznala i widziala na moim emailu moj e mail bozenka100@onet.eu dobry pomysl dalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam również Efka nie jestem tłukiem a zkomputerem mam do czynienia na co dzień ale fotki wysłać nie potraię choć bardzo bym chciała...pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to jesteś
chyba tłukiem bo to łatwizna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wieczor u mnie, u Was srodek nocy, za oknem juz trzeci dzien leje deszcz i jest mi jakos tak cholernie w srodku smutno, ze nie wiem, czytajac Wasze posty, az sie poryczalam...wogole ostatnio cos mnie strasznie doluje, chyba ta jesien, mimo tego ze biore zoloft, to i tak cos mnie bierze.........ale pewnie gdybym tego nie brala to bylo by jeszcze gorzej. Wiedzialam, ze tak bedzie dlatego, jak sie fajowo czulam, to nie bywalam tutaj, bo chcialam korzystac z zycia, a teraz znowu dol. Szykujcie rekawy dziewczyny, bo cos czuje , ze teraz czesto Wam bede w mnie plakala. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziane zza oceanu
polecam jakiegos rozgranietego facta na...dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Beateo wysłała bym Ci cieplutkie promyki słonka , ale u nas też szaro i buro .Jedynie mogę przesłać dużo pozytywnej i optymistycznej wiary że niedługo zaświeci u Ciebie i poczujesz się lepiej . Tak czasami jest że mamy lepsze i gorsze dni , tak mają wszyscy . Martwiłas się ostatnio koleżanką że odeszła z pracy , a jak jest z tą nową osobą ? czy to ktoś również godny Twojego zaufania ? I wiesz cioo zakładam sweterek z bardzo dłgimi rękawamiiiiiii łap i wypłakuj aż poczujesz ulgę . I nie mów że wiedziałaś i czekałaś że bedzie gorszy czas , bo zawsze tak jest po stresikach czujemy się osłabione a wtedy dopada nas nasza prześladujaca nas słabość ... Pozdrawiam bardzo cieplutko ...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pipek, ammarylis,liduszka, Jaco pewnie że cię pamietam świetnie że rzuciłeś leki :) madziarka,kierowniczka, enia0731(jestes z południa? może blisko siebie mieszkamy:) ) Marzenko tez o Tobie myślę,Efka nasze góru :D rrenka oczywiście 🖐️, lisica, nika,basia (mamy rózne basie:) ) jagoda, marga,Marion (świetne!) Izolinda... wiele z was nie znam za dobrze..sorki ale gdzie się podziewają starsze kobitki ? Netka Marijke Starababa..pewnie kogoś pominęłam to sorki :) wszyscy jesteście wyjątkowi..... trzeba w to uwierzyć ❤️ ❤️ ❤️ uciekam dzieciaki choruja trzeba się nimi zająć chwilkę miałam czasu na kompa bo w domku jestem nie w pracy pa ppaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku.. tyle się opisałam i mi zjadło..... a nie mam czasu....tego odrobić pisałm tez do Beatea głowa do góry.. odsuń od siebie złe myśli zrób cos miłego popłacz to pewnie oczyszcza serce, ale popadaj w doła pliss... ;) U mnie dzisiaj ładnie i widocznośc wspaniała wczoraj zaraz koło domu pasły się ostatnie ..barany!!? dzieciaki miały ubaw...gapiły sie godzine przez okno :) Efka ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatea u mnie słońce jak w lecie , niebo bezchmurne i pięknie. posyłam ci troche słoneczka niech ogrzeje twoje smutne myśli. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki zbawicelki:) Jaco jestes super , miło że popusciła chociaż tobie. 👄 Jak tam twoja chemia, działa na laski?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki skoro ty mieszkasz niedaleko Turbacza to może faktycznie niedaleko bo ja jestem z okolic Nowego Sącza.Może kiedyś się gdzieś spotkamy.Madzierko kochana.Sama mnie tu ściągłaś.Widzisz jaki ten świat jest mały.Ale dziękuję ci za to .Dzięki temu nie czuję się taka samotna,bo jestem wśród ludzi którzy mnie rozumieją i możemy się na wzajem wspierać.Słyszałam że zrezygnowałaś z pracy -JESTEŚ WIELKA!!!!!.Nie wolno dać sobą pomiatać.Jesteście wielkie dziewczyny.Przemyślę to co mi radziłyście. A teraz spadam na chwilę.Dzisiaj świętuję swoją piątą rocznicę ślubu.Że też mój mąż tyle ze mną wytrzymał to go podziwiam.Nie zamieniłabym go na rzadnego innego. Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka nie pękaj, daj popalić komu trzeba:) Dedykacja dla Ciebie. Fraszka na facetów. Sekretna duszo człowieka, odkryj przede mną swe oblicze, ukaż mi wszystkie swe tajniki, niech je po kolei zliczę. Hej diabełku! Daj mi siłę czartów z piekieł i cyrografów moc, niech pokuszę męskie dusze, w ciemną, głuchą, teskną noc. Kiedy będę już gotowa i na mężczyzn wielce wściekła, to zobaczysz mój diabełku ile zgarnę ich do piekła. Najpier swoją duszę oddam, aby wierną być ci stale, potem będę działać póty póki ród męski obalę. Uwaga! To jest tylko fikcja literacka i nie należy doszukiwać się jakichkolwiek podteksów religijnych. Nie jestem satanistą brrrrrrr, Mam nadzieję , że nie uraziłam czyiś uczuc religijnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani podaję wam swój numer na GG jakby ktoś chciał ze mną pogadać przez dzień 1208705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko takie zaczepki i żarty;) Ja jestem za stara na flirty chyba że przez internet;) Ale żeby coś było pomiędzy kobitką i facetem to musi zaiskrzyć i musi być tzw. chemia = feromony . Wtedy jest tak ażżżżżżżżżż;) Jaco czuje że masz to w sobie:) Taki wabik , podsyczacz , wyzwalacz itp, itd, etc.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm :D nie wiem co mam ci odp . :P ale dziekuje za mile slowa :) a czy ty wiesz jak ja w ogole wygladam ? ze tak zapytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd jesteście, ale we Wrocławiu 10-11-11 będzie kurs radykalnego wybaczania. Ja będę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma do tego wygląd???? Ja też nie jestem miss polonia a na powodzenie nie narzekam:) Trzeba mieć to coś. \"Każda potwora znajdzie swojego amatora\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadodka dobrze napisalas do piekla chlopow oczywiscie moich Oj niech mi tylko dadza kociol to bym z nich pyszna zupe zrobila i byloby z czego bo jest troszke kilogramow na nich Cala noc bym stala zeby zobaczyc jak sie smaza i gotuja he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco !!!!!!!!!!!! Ale z ciebie ciasteczko ufffffffff co ty chcesz od siebie? Potwierdziły sie moje przeczucia , mam nosa i genialna intuicję jestes super hiper facet. szkoda , że jestem taka stara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco ..a dodałeś duzymi literami że jesteś już ...ZAJĘTY!!! przez Madzię oczywiście ;) no i nie licząc tych tłumów wielbicielek ;) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×