Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ojej! musiałam odejśc bo sąsiadka przyszła.Juz się bałam że to ona wróciła-ta moja koleżanka. Dziewczyny fajnie że jesteście tylko że przez Was nie sprzatam,nie piorę.Jak się kurde nie uzależnie od psychotropów to od kompa.Ale to i tak wszystko będzie przez nerwicę. Szkoda że nie mieszkamy wszystkie w jednym mieście,w poblizu siebie. Napewno byśmy się wspólnie wyleczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu miał kiedys pomysł żeby się spotkać tak na żywo a nie tylko wirtualnie. Juz to widzę-jak wysiadamy a raczej wynoszą nas z pociagów Haaaahhaaaaa!O jezu ale sie usmiałam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażacie sobie nasze spotkanie? Jakby nas już docucili po tej omdlewajacej podrózy to siadłybysmy gdzies w poblizu szpitala,zamówiłybsmy hektolitry melisy,wyciągnęłybyśmy aparaty do mierzenia ciśnienia i gadałybysmy sobie.Tylko że stolik miałybyśmy mokry bo naszymi rozdygotanymi rączuchnami powylewałybysmy ten cenny napój, bo przecież emocje byłyby ogromne. No nie. To ja juz lepiej pójdę cos posprzatać i wstawic pranie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dobry nastrój to chyba dlatego że koleżanka została na przystanku. Narka dziewuszki-ide prać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz duzo prania to jedz na przystanek po kolezanke!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaatakajedna
Czesc Ronka :) Może i moje pranie Ci podrzucę ? Zapomniesz o nerwicy hahahaah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wesoło się zrobiło! Mnie już coraz mniej do śmiechu po 10 dniach nieustającego remontu. Zamiast sie wyciszać/bo po to biore leki/ wciąz się dowaiduje, że jest jeszcze więcj do zrobienia niż było wczoraj itd. najgorzej zacząć, potem okazuje się, że to wszystko ruina i trzeba budować na nowo. A ja o wakacjach myślałam w tym roku! Naiwność!Nawet już się nastawiłam na to i nawet leki biorę, by sie nie bać gdzieś wyruszyć. No i po co?chyba tylko po to by wogóle przeżyć ten bałagan i zmieszanie.Jutro wychodze z domu-mam dosyć smrodu farb i stukotu.Na pewno po tym wszystkim nie będe sprzatała! zbuntowałam się, jestem asertywna!Ronka ile teraz kosztuje bilet na tramwaj? bardzo dawno nie jeździłam, nawet chyba są jakieś nowe karty, a nie bilety? Miałaś dziś frajdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki PIPEK nIe mam swego miejsca, wiesz jak to jest. Jeszcze na jutro chce sie zjawić teściowa-a na jej widok skacze mi ciśnienie zawsze. jejku-uciekam jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś bardzo miła Pipek!Dzięki wielkie!!!!W jakiej części mieszkasz? Oczywiście nie wpadnę, bo pewnie bym nie dojechała , ale wyjdę w znane mi miejsce czyli do swojej ,,firmy\".Może kiedyś spotkamy się na tzw.mieście? Ale byśmy musiały znac pewnie je obie dośc dobrze, żeby się nie obawiać że jesteśmy gdzieś w rejonach nieodkrytych.wiesz co mam na myśli.ha, ha, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TYLKO JA-pojawilas sie na tym forum w ubieglym roku dokladnie 2.o8.nie mowilas nam o tym,a ja nie skojarzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam tam z rodzicami wiele lat , ale teraz na tzw. zielonym Ursynowie.W centrum nie byłam sama z 5 lat. najwyżej z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
witam mam pytanko: czy majac 22 lat i w mare niskie cisnienie (100/70) jest mozwlie ze dostane zawalu serca? zastanawia mnie to bo od czasu do czasu nmam bole w klatce i przyspieszone tetno i sien boje czy to nie sa objawy choroby serca no i zawalu... z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pojawiłam chyba na 60 stronie, a Ty Pipek?Coś nas mało znowu wszystkie są zrelaksowane, to i dobrze.A gdzie nasz kolega Dwa mahy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek. Do metra mam 5 przystanków autobusem. ufff. Nerwi! Zawału w wieku 2 lat raczej sie nie dostaje, chyba, że masz jakąś chorobę serca, w co wątpię.Ciśnienie niskie, to dla kobiet sprawa naturalna bardzo-taka uroda, a w klatce może Cię boli coś od kręgosłupa, bo sobie nadwyrężyłas, albo może masz skoliozę? najlepiej idź najpierw do internisty to on Cię zbada i powie. Pewnie Cię to uspokoi. Nie bój się na zapas i nie wymyślaj za dużo! Nie ma co wpadać w strachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być 22 oczywiście-a przyśpieszone tetno-możesz mieć ze strachu, że boli coś w klatce-to takie nakręcanie się powoduje. Mam to samo, ale to chwilowe i przechodzi jak sie uspokoimy prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pojawilam sie jakos po Tobie,ale nie pamietam,ale sprawdze z ciekawosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×