Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dwa mahy! Ja w tym roku skonczylam studia i nie wyobrazam sobie jak NIE bede chodzila na zajecia.To ze jezdzilam na uczelnie , bylam miedzy ludzmi dawalo mi jakos sile.Nawet po powrocie do domu nie mialam czasu na myslenie o glupotach bo musialam sie uczyc.Teraz szukam pracy, siedze w domu jak na razie i to jest okropne, czuje sie o wiele gorzej. Nie mam głowy zajetej wazniejszymi sprawami wiec lęki czesciej do mnie zagladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja 4 mies,najmniej,ja nie bralam,tylko tak z ksiazek wiem.niektore to i 2 lata i dluzej.rozmowa \"niesmialym\"byla ok.ale chyba na prozno.ten typ-tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolciaaa \"Załamana wawa co u ciebie? Co z twoimi bólami?Przeszło ci troche czy dalej sie meczysz?Bylas sie upewnic czy to faktycznie od osemek?\" Byłam wczoraj u chirurga szczękowo-twarzowego. Pani okazała się przemiłą starszuką z dużym doświadczeniem życiowym. Niestety ósemki mam do wyrywania ale ze wzglądu na to że mam gronkowca, mam poczekać. Jakby gronkowieć przedostał się do krwi po wyrwaniu ósemek to dopiero by było :O Pani powiedziała że te bóle na twarzy to mam mięśniowe. Dostałam na to amerykańskie lek ziołowy. Poza tym powiedziała, że to będzie mijać. Powiedziała żebym nie brała żadnych psychotropów bo sie nimi wykończe. Kazała mi pić zioła i łykać waleriane. Poza tym ze względu że mam niskie ciśnienie to mam codzinnie przez pół godziny uprawiać jogging czyli takie szybkie chodzenie. Mam sie ubrac w wygodny strój i adidaski i sobie tak szybko pochodzić po dworzu, najlepiej gdzieś w spokojnym miejscu. Kazała mi też odżywiać sie dobrze i jeść takie specjalne galaretki na chrząstkę. A co u Ciebie Mariolciaaa? Dwa_mahy_dwie_jamahy ja też studiuje... Nie wiem jak to będzie jak zacznie sie uczelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie kazała mi sobie wmawiac nerwicy etc. bo powiedziała że do końca życia będę chodziła po lekarzach... a jak sie szuka choroby to ona sie znajdzie bo NIKT nie jest idealny i każdemu coś dolega. A ja mam 20 lat i mam zyć pełnią życia. W ogole to powiedziała że powinnam żyć w XVII wieku bo jestem taka krucha, delikatna itp. i kiedyś były takie kobietki. A teraz w naszym wieku jest postać silnej kobiety. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nerwuski i nerwusku !!! Widze, ze wszystko po staremu, jak u mnie.Poranne niespokojne serducho, ale juz sie przyzwyczaiłam.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalamana_wawa fajnie, ze upewniłaś sie co do tych bóli.Bedzie ok, bo to sobie trzeba powtarzac ciągle, a co do tej nerwicy, to lekarka miała rację.Ale nie zawsz jest tak łatwo jak ona sobie mysli, trzeba byc twardym, ale nie zawsze to jest takie łatwa, gdy ogarnia nas ten okropny lek... Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana. fajnie Ci powiedziała ta lekarka, pewnie ma rację. Zyj pełnią zycia i tylko wylecz te bóle! Dziewczyny, a ja zdecydowałam się na dalszy krok remontowy-bo chyba i tak nigdzie już się nie rusze z domu. Nie jestem na tyle sprawna by dalej wyjechać, a nie chcę na siłę walczyć z samą sobą. Może jak poczuję sie już lepiej to gdzies wyjadę. Na razie samo myślenie o wyjazdach mnie nakręca, więc chyba dam sobie spokój. Teraz szukam dobrej firmy od okien.Chociaż tyle sobie sprezentuję w te wakacje.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana wawa!! No to ciesze sie ze w koncu masz pewnosc co do tych bóli.A wyrywanie osemek to jakos przezyjesz:) ja przezylam:)i teraz juz mam spokój. Dwa mahy i Wawa-a ja wam jednak zazdroszcze ze w pazdzierniku wracacie na uczelnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAWA,ja tez sie ciesze ze wyjasnily sie twoje bole.jak czujesz sie po tym lekarstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ziołowe więc trzeba poczekać aż zacznie działać. Mam nadzieje że mi ulży troche.... Zamierzam sie gdzieś zapisać na jakaś gimnastyke może nawet balet :) Ale to po powrocie... Moje bóle mogą potęgować te ósemki ale z nimi nic narazie nie moge zrobić przez gronkowca. Więc odrazu nie będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie ma nikogo, czyzby zniecheciły was niektóre wypowiedzi? Jakos dziwnie sie czuje, jakby brało mnie przeziębienie, jakaś słaba jestem. A co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola33 to moze przez ta pogode?Ja tez nie najlepiej sie czuje, cały czas bym spała.Dziewczyny gdzie wszystkie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym do was dolaczyc jak pozwolicie -oczywiscie.Z nerwica walcze od wielu lat.Szczerze mowiac wychodzi mi srednio,ale probuje.Po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi jestem zaskoczona tym,ze wszystkie myslimy w ten sam sposob.Przeciez wcale sie nie znamy a myslimy identycznie.Boimy sie tego samego w ten sam sposob.To bardzo mnie zdziwilo bo w moim otoczeniu nie ma takich jak ja \"wariatow\".O mojej chorobie tez nie wie moja rodzina wiec bylo by fajnie moc pogadac z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Adella,fajnie ze dolaczylas do nas.Ja dzis bylam pare godzin na zakupach szkolnych.Nie czuje sie dzis najlepiej przez te pogode.Jakas taka kolowata jestem tez czuje sie tak jakbym byla zaziebiona. Z ta nerwica to musimy sie nauczyc zyc-tak sobie mysle,ona wraca ,raz jest lepiej raz gorzej.Mnie najbardziej utrudniaja zycie lęki.Ni z tego ni z owego jest. Adella,bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
cześć własnie adella, bierzesz jakieś laki?....ja dzisiaj 2h temu wziełem pierwszą tabletke promalonu i sam niewiem chyba jestem spokojniejszy, ale dziś pierwszy dzien niebede jadł mojego kochanego atarax'u na noc ....niewiem jak to bedzie.... czy ktos z was moze mi powiedzieć czy promalon to psychotrop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Witaj Adela! Nie przejmuj się, że tak od razu nikt Ci nie odpowiada, ale to nie gg i nie zawsze siedzimy przy komputerkach. Wpadamy o róznych porach.Pipku. Remont chyba sie zapowiada na dłużej, bo teraz dochodzą okna-wczoraj jedno stare niestety chyba rozwaliłam/niechcący!/Jutro wpadają wymierzyć otwory.Także zostaję w domku, ale nawet już się tym nie dręczę i tak do końca nie jestem jeszcze gotowa na wyjazd na wakacje-zwłaszcza samolotem! A mąz tak chciał.Macie racię, że z naszą chorobą jest dziwacznie. Nie wiadomo kiedy może powrócić lęk, choć od wielu dni było ok. Ja na razie czuję się niexle, ale czekam na dzień, gdy to serducho da mi w 100% spokój. Wtedy będe szczęsliwa. Nie mogę w to uwierzyć, że jeszcze z pół roku temu nie wiedziałam, że mogę mieć z tym problem.Nerwica atakuje coraz to inne organy chyba, tak, żebyśmy zawsze miały jakąs nowość i niespodziewane doznania???!!!Adela napisz coś o sobie, co stosujesz z leków, jakie masz objawy chorobowe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leczenie tym lekiem powinno trwac ok.1mies.,a efekty beda widoczne po 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa mahy. Kiedyś brałam Pramolan-teraz sobie przypomniałam, ale chyba tylko 1 opakowanie, po jakimś wstrząsie rodzinnym. Mnie bardzo uspokajał, ale jakoś zamulał jednocześnie.Trochę byłam otępiała, ale może powinnam wtedy brać go dłużej?Odstawiłam po 2 tygodniach, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że mam nerwicę-dała mi go internistka tak doraxnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to tez psychotrop.Kazdy lek przeciwdepresyjny jest psychotropem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie ciekawa
a co to te psychotropy sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Pipek jestes w błedzie
psychotropy uzalezniaja !!! leki antydepresyjne nie !!!! jest róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka jest ta roznica?ja wiem od lekarza,ze leki przeciwdepresyjne sa psychotropami.ale moze jeszcze ktos sie wypowie na ten temat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×