Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość gość
Też przez to przechodziłam. Najważniejsze to mieć wsparcie otoczenia i wybrać odpowiednie leczenie. Ja leczyłam się w www.czpgdynia.pl i szczerze mogę polecić. Czuje się już dobrze i jestem szczęśliwa. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka_a
Nerwicę trzeba leczyć, tak samo jak depresję i inne zaburzenia. Warto przełamać lęk i pójść do dobrego psychiatry, bo może się nie obejść bez leczenia farmakologicznego. Najważniejsze to coś zacząć z tym robić, bo nerwica może bardzo utrudnić życie. Wiem, że w Warszawie w PsychoMedic przyjmują psychiatrzy http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , może warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparaliżowana strachem
jestem z Bydgoszczy chodzę do terapeuty troche mi pomaga ale to chyba nie wystarczy brak mi pewnosci siebie czuję sie przytłoczona jestem przed 30 a czuje sie jakbym miala z 45 lat albo i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychoterapiadda
Zapraszam na terapię do gabinetu psychoterapii psychoanalitycznej w Gdynii - psychoterapia DDA i DDD. Więcej o psychoterapii psychoanalitycznej i terapii uzależnień na stronie: http://www.psychoterapia.koti.pl/ Tel.: 601 206 323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia06
Witam! Jestem tu poniewaz chciałabym z kimś popisać kto ma podobne obiawy jak ja. Najtrudniejszym okresem dla mnie jest lato, praktycznie cała zime nic sie nie działo dopiero na początku lata dostałam ataku paniki i tak ciągnie sie do teraz po tym ataku najpierw zaczęłam se wmawiać ze mam problemy z sercem i ciśnieniem pozniej przez dłuższy czas bolała mnie głowa najpierw miałam tentniaka mózgu pozniej zmieniło sie w raka mózgu w tej chwili boli mnie żołądek i plecy i juz doszukują u siebie objawów taka żołądka lub czegos innego a wczoraj byłam w sklepie i stojąc juz przy kasie strasznie zaczęło mna telepac i czym prędzej musiałam uciec z tamtat bede wdzięczna jesli zechciałby ktoś ze mna popisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulcia06
Witam! Jestem tu poniewaz chciałabym z kimś popisać kto ma podobne obiawy jak ja. Najtrudniejszym okresem dla mnie jest lato, praktycznie cała zime nic sie nie działo dopiero na początku lata dostałam ataku paniki i tak ciągnie sie do teraz po tym ataku najpierw zaczęłam se wmawiać ze mam problemy z sercem i ciśnieniem pozniej przez dłuższy czas bolała mnie głowa najpierw miałam tentniaka mózgu pozniej zmieniło sie w raka mózgu w tej chwili boli mnie żołądek i plecy i juz doszukują u siebie objawów taka żołądka lub czegos innego a wczoraj byłam w sklepie i stojąc juz przy kasie strasznie zaczęło mna telepac i czym prędzej musiałam uciec z tamtat bede wdzięczna jesli zechciałby ktoś ze mna popisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dziecka miałam nerwice lękową. Nie mogłam sobie z nią poradzić. Ciężko było mi funkcjonować szczególnie w szkole. Od jakiś 3 lat staram się ja zagłuszyć. Pomaga wsparcie mojego męża wcześniej wizyty u specjalisty (nie trwały długo). Czasami wraca ale już nie tak mocno jak kiedyś. Warto szukać pomocy wszędzie gdzie się da. Wiem jak bywa ciężko. Pozdrawiam https://100club.pl/artykuly/Zrozumienie-roznic--czyli-pierwszy-krok-w-psychoedukacji-na-temat-stresu--kryzysu-i-trudnych-sytuacji,394.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ula. Z chęcią z tobą wymienię się doświadczeniami. Jak tylko przeczytałam, że pogorszyło ci się latem to pomyślałam, o jest tu ktoś z podobnymi efektami..,,. Odewij się bo nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz. Jestem z wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleria771
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . Są tam bowiem namiary na Klinikę Psychomedic, która zatrudnia wielu psychiatrów. Są tam specjaliści z ogromnym doświadczeniem i kwalifikacjami. Można się tam umówić online oraz telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Od jakiegos czasu mam dziwne lęki,cały czas myślę o swoim zdrowiu-boję się,że mam coś z sercem{ekg wyszło ok),cały czas sprawdzam w necie choroby bo co chwilę boli mnie cos innego:a to głowa,brzuch,plecy,w klatce piersiowej.czy to są objawy nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mozliwe- wygląda na zaburzenia lękowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka242
Świetnie.co to za cholerstwo jest! Żyć mi to nie daje, non atop wsłuchuję sie w bicie serca, mierzę puls co chwile bo boje sie zawału.ULCIA też tak jak Ty wmawiam sobie tętniaka mózgu.Jak radzocie sobie z atakami lęku? U mnie ostatnio pogotowie było bo cała zdrętwiała mi twarz i ręce .dali mi relanium i przeszło ale na drugi dzieñ to samo.chwilami nie daję sobie z tym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka242
Proszę. Powiedzcie jaj odgonić od siebie myßli o chorobach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka242
Do sparaliżowana strachem.też jestem z bydgoszczy.wiwsz o jakimś lekarzu który ma dobre ceny za terapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagląda tu ktos / jeszcze w tym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka242
No ja zaglądam i to często.jak mam atak paniki.czytam wpisy i mi przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgolcia3
Kiedy zdałam sobie sprawę, że cierpię na nerwicę nie czekając dłużej skierowałam swoje kroki do psychologa. Nie mogłam już normalnie funkcjonować, byłam bardzo rozdrażniona i żyłam w nieustannym napięciu, więc musiałam coś z tym zrobić. Poszłam do p. Moniki Winek z Psychologgii. Przyjmuje na Chmielnej w Wawie. Jestem po kolejnej wizycie w jej gabinecie. Mogę o niej mówić wyłącznie w ciepłych słowach. Dała mi wiarę, że wszystko się ułoży. Wkładam ogrom pracy w to, aby było lepiej i stosuję się do wszystkich udzielonych przez nią porad. Wiem, że pomoże mi z tego wyjść. Mam tylko apel, aby tego nie bagatelizować, jeśli w waszym życiu dzieje się źle, podejrzewacie u siebie nerwicę to nie zwlekajcie to jest groźna przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z tymi reklamami spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam radzic sobie z atakami paniki.Może to śmieszne ale gdy serce zaczyna szaleç, gdy zaczyna się panczny lęk to mówię głośno -no dawaj, pokaż co potrafisz cholerna nerwico.i wymieniam wszystkie objawy np.dobra, napiernicza mi serce, może krècić się mi w głowie,drętwieją mi ręce i pewnie zaraz ściśnie mnie w żołądku.I uwieżcie.napady lęku są od jakiegoś czasu rzadsze i trwają krótko. A gdy atakuje mnie ta cholera w miejscu publicznym to tel do ręki i gram w gierk3 logiczną i tak sie na niej skupiam że za chwilkę wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do specjalisty nie wybieram się.Sama sobie z tym radzę i już od długiego czasu nie mam napadów.Zaczęłam żyć w końcu-po 4 latach,rozkrecam swój mały biznes-na tym się skupiam,mam głowę zajętą innymi rzeczami i wierzcie-jest super.Nie zamartwiam się już o swoje zdrowie.Wczoraj gdy zabolała mnie głowa już nie wmawiałam sobie tętniaka mózgu.Życze Wam wszystkim żebyście wyszli z nerwicy.Zajmijcie się życiem,szukajcie sobie zajęcia -z tego się wychodzi.Przez te kilka lat czułam się "odrealniona"-jakby ktoś inny żył za mnie-teraz?wróciłam do siebie.Oczywiście wizyta u specjalisty zapewne przyspiesza pokonanie tego diabelstwa ale wszystko jest w naszych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobne objawy ale przede wszystkim wiaze sie to z moja alergia lzawenie kichanie i ciagle powiekszone migdalki i przede wszystkim bole brzucha , jak nie wezme leku od alergi to czuje sie tak jak napisalyscie , wiec mozecie sie udac do alergologa , bardzo podobne objawy sa przy alergi typu krecenie sie w glowie uczucie zemdlenia , a jak zaczelam brac leki antyalergiczne objawy zniknely dodatkowo kupcie sobie magnez bo to on odpowiada za uklad nerwowy i psychike czlowieka i zacznijcie biegac ja jak pobiegam rano to caly dzien czuje sie dobrze jak nie zle pozdrawiam i nie myslcie o chorobach pojdzcie do lekarza niech zrobi wam morfologie krwi bedziecie pewne ze nic wam nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mialam podobne stany co ty ale to przez moja glupote bo zapalilam ziolo i wtedy zle sie poczulam a pozniej znowu wymyslalam ze mi zle ostatnio wyjechalam do gdanska mialam tez takie mysli ale powiedzialam sb ze koniec tego poszlam biegac i poczulam sie o niebo lepiej az chcialo mi sie zyc dodatkowo polecam magnez plus witamine b6 wcale nie musisz miec nerwicy tak objawia sie tez brak magnezu napewno pomoze on na uklad nerwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze witamina B6 po drugie magnez po trzecie pić dużo wody po czwarte tabletki ziołowe np. extra spasmina po piąte spacer po szóste mieć wyj.. bane i tyle ci wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To straszna choroba przez duże Ch. Mysle ze zalezy od charakteru ja czuje sie strasznie samotna w tej chorobie chodzę na psychoterapie. Ale potrzeba czasu narazie mam wrażenie ze mój stan sie pogarsza wychodzę do ludzi miewam ataki paniki z lękiem jedna wielka makra staram się nie poddawać ale jest ciężko Jezeli ktos ma ochote pogadac to zapraszam szukam osob żeby się zaprzyjaźnić i wspierać wzajemnie czasami dawać sobie kopy do dzialania vanilia86@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc3331
Hej ten meil nie istnieje. Moze literowke popelnilas. Vanilia86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×