Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość bellarossa
nic nie brałam.. przyjechało pogotowie dali mi jakis zastrzyk potemw szpitalu mnie dokładnie przebadali i wypuscili. powiedzieli, ze nie znaja powodu i ze to moze byc od stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez o tym myslalam ale mialabym wtedy biegunke albo wymioty. A tu nic.po prostu boli mnie i skreca w srodku.To znaczy juz jest lepiej ale dalej boli.Lekarz sie pytal czy czym sie denerwuje:) hahahah.troche mnie to ubawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
przeszło po zastrzyku i juz nigdy wiecej sie nie powtorzyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie gwiazdeczki;)u mnie w miare staram sie nie myslec,psycholog stwiewrdziła ze potrzebuje 4miesiecznej terapii;)lekow nie dostane bo stwierdziła,ze jestem podatna na uzalenienia i wogole.......i postawiła mi jeszcze jedna diagnoze,ze jestemm w szoku ale wole o tym nie pisac jak sie utwierdze sama;)pozdrawiam wszystkie Was i uwazam ze taka wizyta jest potrzebna,popłakac przy kims 2godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiczko
Gabi napisz wszystko. jestesmy tu po toby sie wspierac i Ciebie wspierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mnie chyba tu wysledził hmmmmmm ciekawe kto bardzo ciekawe,ujawnij sie prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Spodobałas mi sie...... Bede Cie wspieral TU na forum i dodwał otuchy! Jestes super dziewczyna... Napisz co Ci pow. psycholog to wykombinujemy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Marcin.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Miło mi......... Pomoge Ci ! Uwierz w to.... Bede Twoim lekiem na nerwice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Gabi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Nie wstydź sie , prosze.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Ojjjjj Gabiczko :) :) Ty moja sytuacjo życiowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Będę Cię wspierał TU.... Nie lękaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
;) P A M I Ę T A J ŻE JESTEM FOR YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
witajcie! doszlam do wniosku,ze tez mam nerwice-chyba...od kilku lat boje sie,ze umre nagle.czasem przed zasnieciem gdy patrze w ciemnosc nie moge przestac myslec,ze taki wlasnie widok(czarna pustke) zobacze umierajac i juz nigdy sie nie rozjasni..no i wtedy od razu straszny stres w zoladku i sercu.badanie sobie pulsu,ktory skacze jeszcze szybciej..glebokie oddechy,zeby sie uspokoil..i uczucie,ze zaraz zemdleje z tego glebokiego oddychania.teraz juz wiem,ze to "tylko" nerwica,wiec potrafie sie uspokoic prawie za kazdym razem,ale kiedys chcialam wzywac pogotowie,bo bylo tak zle,ze wmowilam sobie,ze na pewno mam cos z sercem i mialam przed oczami swoja smierc na zawal. co do fizycznych objawow to mam ogolnie szybki puls(nie tylko w nocy),ataki obzarsstwa,spie po kilkanascie godzin a i tak jestem zmeczona. napisze jak cos jeszcze mi sie przypomni,ale tak z grubsza wyglada moja sytuacja... pozdrawiam Was serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiczko
Nie byrkuj mi tutaj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
Ja tez mam nerwice . Mam napady lęku drzenie mieśni i uczucie że mnie ktos dusi. Dodatkowo mam problemy z jelitami tzn mam straszne wzdęcia i zaparcia. Jeszcze mnie załamuje mój język bo pojawia mi sie na nim taka plama jak gdyby zdarty język. Zrobiłem sobie ostatnio morfologie i ob i wszystko w normie. ( OB 3) To chyba wszystko dobrze. Kiedyś robiłem wymaz u laryngologa i miałem candide albicans +++ . Może jeszcze to mam bo spływa mi po gardle coś białego . Jęśli macie podobne problemy to błagam o porade. Ja jestem załamany. Pomocy. Pozdrawiam Was drogie Panie. 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość123 Pójdź do laryngolofa i niech na gardło Ci wypisze taki płyn. Ja dostałam i jest dobry. Skład to witamina a, witamina e, linomag, płynna gliceryna i mentol. Do tego do łykania witamina A+E. na wzdęcia i zaparcia spróbuj espumisan + do picia siemie lniane. możesz coś mieć z jelitkami. ale po tym powinno sie uspokoić. na Candide może warto jeszcze przeprowadzić taką kuracje CITROSPETEM to taki ekstrakt z grejfruta i ograniczyć cukry. Do picia na uspokojenie melisa lub nervovit. na koniec jakas siłownia lub rower lub inna forma sportu. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawa ty juz powinnas zostac lekarzem:) a jak sie czujesz?u mnie troszke lepiej ale nie przeszlo mi do konca. Jutro ide na usg brzucha i badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolciaaa :) właśnie chce zdawac na medycyne i to nie żart.... Dobrze, że lepiej sie czujesz. Popij to siemie lniane, może jakiś lekki kisielek. Nie jedz ciężkich potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!!!!!!!!!!! U mnie bez zmian.Widze ,ze dochodza nowi, więc ich tez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
Ty chcesz zadawać na medycynę??:o jesteś ostatnią osobą której powierzyłbym swoje zdrowie nie mówiąc o życiu...przecież ty masz straszne problemy emocjonalne z samą sobą plus hipohondrię jak chcesz pomagać innym??dołując ich tak jak tutaj na tym forum które ma być wsparciem dla innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×