Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wiesz ja nie chce być psychologiem lub psychiatrą. Ale na leczeniu sie troszke znam bo przeczytałam tysiące książek. I pełno jest lekarzy którzy źle leczą. I coś o tym wiem. Poza tym długo chorowałam. Labolatoria to kompletna porażka! Jak może leczyć lekarz który uwaza że bakterie należy leczyć antybiotykim a nie zna auto-szczepionki ? albo lekarz który leczy latami na grzybice a nie powie pacjentowi o zmianie diety + przezywczajeń i środowiska. Nic nie wiesz bo nie chorowałes. Zachoruj na jakąś bakterie np. gronkowca lub grzybice to zobaczymy ile sie bedziesz leczył w POLSCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i mam problemy emocjnalne ale myślisz ze z czego one wynikają ??? bo tak do tej pory leczyli mnie wspaniali lekarze i doporowadzili do takiego stanu. zachorowałam na głupie zapalenie pęcherza które przeszło w STAN PRZEWLEKŁY do tego katowali mnie antybiotykami. Myślisz że niby od czebo zaczęła sie moja nerwica. I tak jest u setki tysięcy osób. Ile dziewczyn cierpi na grzybice latami lub na bakterie a lekarze na to nie znają srodka i mówią że musza z tym zyć. Zastanowiłeś sie dlaczego jest tyle samobójstw na świecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
prawie każdemu czasem coś dolega ale ty robisz z tego głowny problem swojego życia!!Nie chcesz tego przyjąć do siebie twoja sprawa... p.s. piszemy LABORATORIUM:o Dziewczyno wyjdz na świat,poznaj prawdziwe problemy ludzi i nie wsłuchuj się wciąż w swoj organizm,wejdz w tego podanego linka nie jesteś sama z nerwicą ale chodzi o to ze takim podejsciem nigdy sobie nie pomozesz chyba ze ci ten stan odpowiada.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
no sorki-samobójstwo z powodu grzybicy?? poza tym przyczyną nerwicy nie jest niewłaściwe leczenie ani błędna diagnoza czy czekanie na właściwą diagnozę - ja czekałem na postawienie diagnozy ponad 10 lat! i myslisz ze nie faszerowano mnie lekami rowniez niewłaściwymi?? powtarzam-masz problem,idz do psychoterapię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellarossa
do wawa czy przy zapaleniu pecherza miałas takie objawy: bole w dolnej czesci brzucha, chodzenie do łazienki co 5 min, i dziwna ciecz a raczej gluty o kolorze czerwono brazowym? bo ja własnie tak mam i chyba w srode ide do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
nie jestem potomek-przypuszczam,że on raczej korzysta z wolnego dnia a nie lata po kolejnych forach o chorobskach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"prawie każdemu czasem coś dolega ale ty robisz z tego głowny problem swojego życia!!Nie chcesz tego przyjąć do siebie twoja sprawa... p.s. piszemy LABORATORIUM Dziewczyno wyjdz na świat,poznaj prawdziwe problemy ludzi i nie wsłuchuj się wciąż w swoj organizm,wejdz w tego podanego linka nie jesteś sama z nerwicą ale chodzi o to ze takim podejsciem nigdy sobie nie pomozesz chyba ze ci ten stan odpowiada\" Słonko to przejdz tyle co JA. To potem pogadamy. Nerwica, nerwicą ale ja mam jeszcze inne problemy. a jak będziesz miał jeszcze takie to wtedy napisz. Jak będziesz miał przewlekłe ZP + zapalenie stawow i wyniszczająca kuracja sterydami + nerwica + zawroty glowy i zapalenie miesni. to wtedy do mnie napisz ok? wtedy ja Ci powiem ze wsluchujesz sie w siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
15.08] 13:55 załamana_wawa_ haha jestem farmaceutą! robisz drugi fakultet?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
miłego użalania się nad sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
gowno mnie obchodzi twoje wykształcenie mogę się tylko domyslać:( z twoją fantazją mozesz byc nawet kosmitą bye!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bole w dolnej czesci brzucha, chodzenie do łazienki co 5 min, i dziwna ciecz a raczej gluty o kolorze czerwono brazowym? bo ja własnie tak mam i chyba w srode ide do lekarza..\" ja miałam potworne bóle przy siusianiu, jakbym siusiała żyletki. Tak piekło i szczypało. zanieś mocz do analizy lub zrób posiew to dowiesz sie czy jakaś franca siedzi czy nie. może to być u Ciebie krwinkomocz. Możesz napić sie wody z ctryną ona bardzo przeczyszcza albo pobrać ziołowy urospet, takie niebieskie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wawa
aż dziw,ze jeszcze NIC NIE NAPISAŁAŚ ze się zdenerwowałaś:Ppewnie potem się wyzalisz kolezankom na forum:Pjakie leki uspokajające wzięłąś:P A tak na marginesie masz rodzinę-wiesz,co w tej chwili robią czy jestes tak zapatrzona w siebie?uważaj, bo męzowi moze się znudzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu? bo mam tyle lat i ile mam i nie chce mieć męża w tj chwili! sam idz do szpitala tylko psychiatrycznego i tam obrazaj innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś to forum było takie fajne to czytaj je dokładnie!!! a nie piszesz informacje wyssane z palca bo przeczytałeś 2 posty. Jak jesteś taki mądry to sam pomagaj ludziom i mów co dobre na to lub na to.. Co jest dobre na ból brzucha lub wzdęcia ? A co na gardło? A co na Candide??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymysl jeszcze coś:Pnie bolą cię zęby?:D Siedz w cholerę na tym forum skoro nie masz nic do roboty i uzalaj sie nad soba-ciekawe co juz osiągnęłas wypisując tutaj rozne rzeczy?wychodzisz chyba tylko do apteki po kolejne specyfiki.W zyciu nie znajdziesz kogos kto zechce byc z taką marudą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie że mam kogoś. I pewnie mi tego zazdrościsz... Bo jesteś brzydki i okropny i nie maz powodzenia i pewnie jakas dziewczyna cie zostawiła... I sie wyżywasz! jakie to przykre, złamane serduszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy moge sie napić wódki jak przestałem brać stimuloton wczoraj w nocy, a brałem tylko jedna tabletke na dobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goscia 123
sprawdz sobie poziom zelaza bo niedobór tak moze objawiac sie-zanikiem sluzówki w jamie ustnej np. na jezyku poziom zelaza i ferrytyny- na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola33 a ex przyszedł i wukrzył........................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×