Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ja na wieczor nie mam energii.juz jestem spiaca,ale moze dlatego,ze polazilam troche po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pipek kiedys mialam jedno r i kretyn mi zajal dlatego mam dwa razy r obecnie a dzis soe pokazal pod moim starym nickiem a ja pisalam z obecnym i ciekawe czy sie polapaly wszystkie dziewczyny a juz z ada to bylo wogole zamieszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ktoś wchodzi i podszywa się za kogoś to wydaje mi się że najllepiej nie zwracać uwagi. Jesli to nie jest osoba chora to nigdy nie będzie wiedziała co to są telepki i strachy .I nic nie będzie wiedziała o naszych problemach . A na świecie ludzi dziwnych nie brakuje . Nerwiczki poznają sie chyba po tym że są dla siebie miłe :) i współczujące .. tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja d
czesc dziewczyny .chcialam pozdrowic wszystkie kochane nerwuski.chcialam sobie troche pogadac ale sie boje.ja tez jestem na czerwono ale nie wiem o co chodzi bo nie jestem wprawna internautka.wiecej nie bede tu juz wchodzic bo jakos mi sie przykro zrobilo jak czytalam te bzdury.trzymajcie sie .glowy do gory ja wysiadam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wyszło na to że sama sobie piszę :) mykam więc dziewczyny do mojego Jaśka :) Miłej nocki i spokojnych snów 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie zwracac uwagi ale spojrzec uwazniej na nicki aby nie bylo watpliwosci bo dzis przeplatalam sie ja rrenka037 z renka037-podszywaczem ale my staki bywalcy widzimy roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka,masz racje,ale gdy ktos jest mily zawsze a tu nagle ni z tego ni z owego jakies glupoty wiesz o co mi chodzi?a nikt nie zauwazy ze cos z nickiem nie tak to osoba ta jest w b.niezrecznej sytuacji.ma prawo byc jej przykro,ma prawo byc zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja d zarezerwuj nick i bedziemy wiedziec ze Ty to Ty ...chyba ze nie chcesz tu bywac,bo tak Cie zrozumialam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My widzimy różnice ,ąle ile gówniarz zje człowiekowi nerwów ,wydaje mi się ,że jeszcze do nas wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek swiete slowa Efcia ten ktos dzisiaj na szczescie wykorzystujac moj poprzedni nick nie wypisywal swinstw ale kiedys tak ,wiesz jak sie wtedy czulam? dlatego sa to przykre sprawy to wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja d,nie chodzi o to,ze masz pomaranczowy nick.tylko o to ,ze pod taki kolor kazdy moze napisac.lepiej zaczernic sie i po problemie.ktos moze pisac pod twoj nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku masz racje poczułam się strasznie głupio ,że pomyślicie ,że te pierdoły to ja pisałam,a póżniej strasznie się wkurzyłam ,aż to teraz mnie trzepie.Jakby tego było mało to od rana mam dziwny dzień jutro jade na terapie i już się martwie.Czy dam rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja d-rob sie na czarno i gadamy!:D,no czekam-wszystko,jak na spowiedzi.ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzicie jakiego nasial zametu, pomaranczowa>>>>>> ja d napisala ze wiecej tu nie wejdzie ...nie zadala sobie trudu aby poczytac -wtedy by wiedziala co jest grane....przykre i wyszlysmy na ...no wlasnie na kogo? jakies czubki ktore sie wyzywaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja d
to naprawde ja .ale ja nie wiem jak to sie zaczernia.tylko sie nie smiejcie ze mnie.jak sie dowiem i bede juz na czarno to sie do was odezwe .poznacie mnie.mam nadzieje ze nikt sie nie podszyje podemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,rozumiem cie,nie jest to mile i czlowiek ma bezpodstawne ,bezsensowne poczucie winy.a odnosnie terapii-dasz rade.u mnie tez bywalo roznie-2 razy mialam kryzys chcialam przerwac,ale dalam rade,i jestem b. zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boje się samej terapi ,ąle drogi ,jade jutro z koleżanką , bo mojego chłopa nie ma, nie wiem czy wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja d jak masz ochote popłakać to płacz ,ale napisz nam też co jest grane, chcemy z Tobą pogadać, ale nie wiemy z czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz-na- Forum -strona glowna a tam na gorze na czerwono jest \"Internautko zarezarwuj swoj nick\"-kliknij i w punkcie A napisz nick i wpisz haslo(zapamietaj je!) i juz jestes na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam do Rrenki bo mówiła ,że Ja d poszła sobie ,a ja na to ,że może jeszcze wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×