Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

tylko dlaczego ja z tego korzystac nie potrafie :)no coz, ale jak poczytalam co napisalas renka, to nie dosc, ze jeste, z coebie dumna:D to jeszcze nasunela mi sie mysl, ze rzeczywoscoe-trening czyni mistrza!przeciez jeszcze niedawno problemem dla mnie bylo wyjsc do sklepu, a teraz ide tam bez wzriszenia...to znaczy ze jak zaczne sie zmuszac i wychodzic coraz dalej to do tego tez sie przyzwyczaje!!hhaha ale mam przeblysk logiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
hej dziewczyny ! Po rozmowie z wami czuję się znacznie lepiej.Teraz wiem że nie jestem sama.Kiedy będę miała doła mogę z wami pogadać wiem , że nie jestem sama ,że zawsze mogę liczyć na wasze wsparcie.Wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie rezzta, dziewczyny macie pewnie rodzinne weekendy, a u mnie w domu tak pusto, wolalabym zeby tu sie jacys ludzie krcili,a tu takispokoj, cisza, przerzliwa cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znalazlam lekarstwo a swoja nude, oprocz tego ze wymyslilam sobie nowe studia, i tego ze prowadze bloga..to zaczelam pisac!kiedys pisalam wiersze, kilka lat pisalam i nazbieralo sie tego torche, ale teraz zaczelam z proza probowac, no zpbaczymy co z teog wyjdzie, moge wam wyslac probki jak chcec ie:D powiecei mi czy to sie w ogole do czegos nadaje, ale sie wstdze chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znoqu monolog porwadze...ale wracajac do prozy, to to beda takie luzne refleksje na temat nerwicy, i spraw z nia zwiazanych:)to bedzie moje natchnienie, druga zasluga nnnn po rzuceniu papierosow haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka jestes wreszcie! Sto lat lat sto lat niech zyje zyje nam! jeszcze raz jeszcze raz niech zyje zeyje nam!! niech zyje nam! Netko zycze Ci zdrowia! Bo jak to bedzie to reszta sie pouklada sama :) Ściskam Cie i 👄Wysyłam Ci piosenke urodzinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
U mnie w domku cała rodzinka , wtedy czuję się najlepiej, jeszcze cały tydzień wolnego.Trudno mi będzie wytrzymać samej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana rozumiem cie doskonale, ja tez sama w domu nie lubie siedziec, najlepiej jest jak pełna chata, wtedy jakos tak lepiej sie czuje:Dale zawsze mozesz tutaj wpasc, tutaj na ewno ktos bedzie, podisujemy liste codzienie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys klikałam z dziewczyną która też pisała może znajdę te strony.Ona też pisała prozą ,ale wydaje mi się że jak ktoś nie był w temacie nerwiczka to nic z tego nie zrozumiał .Bo ona to tak pisała bardzo od siebie... Loczku wysyłaj próbki ... i się swojej twórczości nie wstydz! to jest twoje i to są Twoje myśli zapisane a cóżmoże być piękniejszego....to co napiszesz to zostaje na ...zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis niepokoj poczulam to chyba przez to ze za dobrze sie poczulam:(ide na chwilke sie polozyc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
Loczkins24 od dziś bedę wpadała na pogaduchy jak tylko czas pozwoli czuję , że mam w was oparcie a to już dla mnie bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie w domku ..pusto i cicho i głucho......i może w nocy znów będę sama .Ale nie boję się już tych samotności nie myślę o tym mam stale jakieś zajęcie i lubie ...swoje towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
Nie lubię jak jestem sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczko a placka nie przepaliłaś ? bo mówię Ci chłopaki wystawią Cię za drzwi ..oby nie na balkon ;) co upiekłaś ? to przyjdę jak coś dobrego i jeszcze kruszynki zostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przyzwyczaiłam do samotności ,ale nie lubie być sama .Chciałabym mieć gwarny dom i pełno w nim ludzi .Jak był syn to często przychodzili jego koledzy ,bo po co chłopaki mieli chodzić gdzieś po ulicach ,a tak wiedziałam gdzie jest z kim i co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku znalazłam kawałek co pisała dziewczyna z którą kiedyś klikałam ,ale miałam za dużo na głowie ..czyli za dużo znajomych na gg i musiałam trochę przystopować i tak kontakt trochę sie rozpłynął a to jej tekst : Poduszka łagodzi ostre rysy wyorane chodzeniem po bezludnym mieście. Pod zamkniętą świadomością jawią się obrazy, które urzeczywistnią słowa porannej psychodeli po ślepej alkoholowej nocy. Ciało wyzbywa się pozostałości nerwów intensywnych dni, podskakując w rytm donioślejszych dźwięków dochodzących zza uchylonego okna. Zgrzyt zębów przypomina o dławiących wnętrze frustracjach przespanych na jawie lat. Wtedy to wyobraźnia stwarzająca pragnęła do końca zawładnąć rzeczywistością . W końcu siła życia odebrała władze omamom,przynosząc miłość z krwi i kości i podnosząc kurtyny mechanizmów pseudo -obronnych . Nadeszła proza życia, konsekwentnie utrzymuje się w środku pomiędzy ostatnim tchem uśpienia, a ciemnym momentem rozpływania się na kilka światów do snu. a jak byś więcej chciała to podaje linka do strony początkujących http://proza.interklasa.pl/?akcja=dzial_p&dzial=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Dziewczyny już dziś się tyle nagadałam ...że paluszki mnie bolą ...:D Idę sobie coś pokombinować ... Córuniu wystaw czółko 👄 Wszystkim miłej i spokojnej nocki ....🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia nie no ja taki schizofrenicznych tekstow juz nie isze, w okresie buntu jedynie, teraz to zupelnie w inna strone poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombastick
Uff ciezko mi sie tu wypowiadac bo zauwazyłem ze wiekszosc topickow to kobietki .Nie chce zostac zle odebrany ale ale musze w tym momencie walczyc nie tylko ze swoja nierwica ale i meskim ego :( Odnosnie mojej dolegliwosci to ameryki nie odkryłem ale duzo lepiej jest mi nia znisc jak cos robie (szkoda ze o tej godzinie juz niemam zabardzo co ) Wiem tez ze teraz osiagneła ona kulminacyjny moment i moze byc tylko lepiej.Dzisiaj rano myslałem ze zniszczy mi zycie,teraz wiem ze bedzie tylko bardziej lub mniej dokuczliwym dodatkiem dodatkiem. Strasznie draznia mnie gadki rodzinki i znajomych ze oni to przechodzili i ze z tego jest bardzo łatwo wyjsc.Trudno mi to przyznac :) Ale to forum mi naprawde pomaga i cieszcze sie ze tu trafilem :) Wielkie dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
Loczkins29> czy już czujesz się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×