Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Trudno zachować zdrowe zmysły * Prawie co drugi Polak (45%) niepokoi się o swoje zdrowie psychiczne. Blisko jedna trzecia bardziej boi się choroby psychicznej niż takich schorzeń jak: nowotwory, choroby serca czy AIDS. * Aż 70% dorosłych Polaków uważa, że choroba psychiczna to coś, co należy ukrywać, bo przynosi wstyd. * Zdecydowana większość z nas (85%) jest przekonana, że w Polsce trudno jest zachować zdrowe zmysły. Z równowagi psychicznej wytrąca nas: bezrobocie (77%), kryzys rodziny (47%), bieda (41%), nadużywanie alkoholu i narkotyków (39%), niepewność jutra (25%), złe stosunki między ludźmi (16%) oraz nadmierny pośpiech i tempo życia (16%). CBOS, czerwiec 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób coś dobrego dla swojego zdrowia psychicznego: * akceptuj siebie takiego, jakim jesteś, * rozmawiaj o swoich kłopotach, * bądź aktywny, * naucz się nowych umiejętności, * bądź w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi, * zajmij się czymś twórczym, * zaangażuj się, * poproś o pomoc, * zrelaksuj się, * przerwij trudny czas. Instytut Psychiatrii i Neurologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki pozdrawiam ale nie czytałam wszystkich wpisów więc nie jestem w temacie kąpie dzieci i może uda mi się ich położyc wcześniej niż o 22,, :( :) żeby mieć czas dla siebie ,, hmmm, nie wiem co z tą moja pocztą, może ja coś źle robię , przeciez to żadna filozofia zdjęcia posłać ludziom,, ach i jeszcze się zastanawiam co się z pipkiem stało...była tu kiedy byłam za morzem, często mnie zauważała, pocieszała, pipek wszystko o.k?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek wszystko by było dobrze z tych ,,przykazań,, ale niestety nie dam rady siebie zaakceptować,, ale tylko momentami, to przeplata się w ciągu roku,, to jest okrroopnie męczące raz siebie akceptuje lubię nawet a le przychodzi czas kiedy nie moge na siebie patrzeć ,, nienawidzę siebie dosłownie,, może nie aż do tego stopnia by sobie krzywdę zrobić ale mam siebie dosyć a momo wszystko trwam ,,, nie jestem w stanie ruszyć tyłka zrobic cos by siebie polubiź, np schudnąć 5 kg ,.. kiedy to mi się udaje jakiś cel doprowadzic do końca, przeczytać książkę którą zwlekałam pł roku zapisać sie na fitness i chodzić to wszystko wraca do normy,, znowu na jakieś 6 miesięcy,,, (nie wspominam o zjawiskach pochodzenia fizycznego jak bółe w klatce piersiowej, zawroty głowy, senność to wydaje mi się być niezalezne całkowicie odemnie,,) ależ się rozpisałam,, uułuups sorki,, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem co się dzieje nie chce zapeszac ale dziś wybyłam z moim małym Filipem na wielkie zakupowanie do Opola i .......i nic:)nakupowaliśmy sobie szmatek , poszliśmy nalody do ulubionej kafejki wprawdzie była z nami eszcze moja mama ale miała tam parę swoimch spraw więc generalnie bawilismy się sami.Najlepsze to o że od chyba 3 latek miałam paniczny lęk przed zejściem na ruchomych schodach a dziś mój mały łobuz ni z tego ni z owego wpadł na takie schody i łup na gore więc musiałam za nim pojechać no i jak wjechałam to tez musiałam wrócić i żyję:) opkupiona w piękne ciuszki i nowe kosmetyki siedzę i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:)) Dajcie mi swoje maile dziewuszki, powysyłam Wam trochę fajnej muzyczki. To, co ostatnio wysłałam nie doszlo, wiec sprobuje jeszcze raz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem.nerwusko kochana jak ty sie o mnie martwiłas.siostra tak sie nie martwi jak ty.dziewczynki dzis obchodze urodziny.ale moja nerwiczka sprawila mi dzis wielki kłopot duszności.nigdy tego nie miałam.jestem w szoku.jak sobie ztym radzic.pomózcie w ramach prezentu urodzinowego.kocham was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!netka wszystkiego naj,naj,naj.....i jeszcze wiecej!!!! nie lam sie ,przeciezx to tylko nerwica gra Ci na nosie ,powiedz jej akisz ,akisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko 🌼 Z drogi obranej nigdy nie zawracaj, zawsze kochaj, milcz i przebaczaj, a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi, łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi. Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają, żyj więcej czynem niż marzeniami i niech cię wszyscy z rodzinki kochają... Życzę Ci... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mogła sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnęłaś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mogła przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze była komuś potrzebna; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia... ...abyś znalazła szczęście, którego szukasz. 🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
darqa@vp.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysprzatalam dzis sobie kuchnie ,byli tesciowie obejrzec ,podobalo sie ....i musze zaraz jeszcze do sklepu ,jak zwykle na wieczor ide..... ada jak Cie boli cos z prawej strony to dobrze bo to nie od serca na bank,to tylko nerwobole.....ja tez czesto mam !a jak z prawej strony to juz wogole olewam! mamajulki my tez sie zastanawiamy ze pipek tak nagle zniknela...moze chce troche dystansu do forum,bo jak to inaczej wytlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka dałabyś popatrzeć na swoją piękną kuchnie ..no nie bądz taki ..netoperek ;) machnij jakąś fotke i na pocztę przeslij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zadne zyczenia nie beda tak piekne i glebokie jak efci ale NECIU ZYCZE CI DUZO ZDROWKA I WAIRY W SIEBIE!!!!!!!!!!!🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam wszystkim.jestescie najkochańsze na świecie.tak bardzo chciałabym was wszystkie ucałować.dziekuje jeszcze raz i w d niu moich urodzin życze sobie aby moje wszystkie nowe przyjaciółki były zdrowe. ŻEBYŚCIE WY WSZYSTKIE BYŁY ZDROWE I CIESZYŁY SIE Z ŻYCIA. Tego sobie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko to masz co chciałaś tak na mnie podziałało że ....łezka mi się zakręciła ...KOCHANA JESTES!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolala gratulacje, ja tez mam lek przed ruchomymi schodami, sama nie wejde, jak ty to zrobilas?zazdroszcze ci, ja mialam jechac w ten weekend na zakupy, ale moj t. nie mogl mnie zabraxc:( efciu dziekuje ze tak ladnie mi wytlumaczylas z ta mama kwoka, wiesz ja moja mame dobrze pamietam z dziecinstwa, tzn ona zawsze krzyczala, ale za minutke przepraszala i kochala jak nigdy przed tym i tak w kolko, taka paranoja, najpierw wrzask a potem milosc,. pamietam ze do kosciola nigdy nie chodzilismy z mama bo ona wolala z nami wylegiwac sie w niedziele w wyrku niz nas tam prowadzic.ale to tak na marginesie, bo ona z gruntu dobra kobieta jest, o wszystkich sie martwi, ale ma cos takiego w sobie ze ja sie jej boje i bardzo licze z jej zdaniem, potrafi niezle szantazowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka23
czesć dziewczynki widzę,że nie tylko ja mam duszności dzis,tak jak netka łapie powietrze jak ryba i tak jakby ktoś siedzial mi na klatce piersiowej to nerwica?w glowie mi sie krecie i znów nachodza mnie myśli,że mam raka płuc lub jakieś guzy bo bolą mnie plecy i że dostanę zawał,bo ciężko mi sie oddycha macie też tak.jak znowu pozbyć sie tego lęku o zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak bede miala zdjecia to wysle ,musze zrobic bo moja szanowna rodzinka czyli mamcia i siostra to maja lenia i szybko sie do m nie nie wybiora wiec musze im fotki wyslac,tesciowie mieszkaja blisko mnie wiec spacerkiem dzis sie wybrali do nas zobaczyc dzielo swego synka Wiecie co ,lęk przed wqyjsciem jest ale tak sie przyzwyczailam codzien wychodzic ,ze jak przedwczoraj caly dzien urzedowalam przy remonciue i wczoraj tez to wczoraj juz pod wieczor mnie dusilo i mulilo ze nigdzie nie bylam dwa dni wiec wczoraj pod wieczor machnelam sciere w kat i na wieczorowego poszlam do mojego ciucholandu-warto bylo bo fajny sweterek nowy wynalazlam i bluzke dla corki a potem jeszcze 2 siaty z Globi przytachalam i wogole juz zakupy w globi mnie nie ruszaja ani kolejka do kasy a jeszcze niedawno omijalam go szerokim lukiem choc mam tam blisko....trening czyni mistrza...zaraz tez tam ide po kilka rzeczy,przejde sie co bym z wprawy nie wyszla i chyba sie w poniedzialek do carrefoura wybiore pierwszy raz od kilku miesiecy sasma nie bylam ze strachu przed lękiem ale czuje ,ze jestem gotowa(tyle ze pod wieczor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze teraz konczyc bo mam taką mała rodzinną kolacyjke.ale jutro sie odezwe.trzymajcie sie.jeszcze na jakis baletach sie spotkamy dziewczyny.zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×