Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

bombastic to co ze same kobitki faceci tezx choruja na nerwice i jest ich naprawde wielu tylko moze nie lubia sie zwierzac albo jeszcze tu nie zawitali chociaz tu tez zagladaja np.sycylijczyk -moze traficie na siebie? ,badz z nami jak Ci dobrze u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MAMA JULKI DZIEKUJE ZA OPINIĘ A SKAD WIESZ ZE JESTEM SLODKI?JUZ CIE LUBIE!POSYŁAĆ ZDJĘCIA MOJE INNYM JAK KTOS CHCE BO JA NIE NAM PEŁNEGO DOSTEPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana witaj! najlepiej sie zaczernij aby kotos Ci nie ukradl nicka bo takie typki sie tu trafiaja i robia sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana39
ale jak to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie udalo ,teraz tylko hasla nie zapomnij chyba jestesmy w podobnym wieku ja mam 38 l ,jestem z Wawy a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki renka za rade :D corka mi pomogla :p ale ja juz sie zegnam i mowie dobranoc :) na pewno jeszcze wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZEŚĆ WSZYSTKIM!MNIE BOLAŁ ZĄB CAŁĄ NOC WCZORAJ BO BYŁ NERW ZATRUWANY I NIE WIEM JAK P?JDE DO DENTYSTY!I DZISIAJ BYŁEM NA POGOTOWIU NIE MOGŁEM ODDYCHAĆ LEKARZ MILY WSZYSTKO WYTŁUMACZYŁ DAŁ ZASTRZYK I NA ZĄB I NA WSZYSTKO.P?ZNIEJ WR?CILEM DO DOMU PO NOCY BEZ SNU OD RAZU SIE POŁOŻYŁEM SPAC NA 5H WYKAŃCZA MNIE TO. I M?WIL OD TEGO SIE NIE UMIERA ALE MYSLIMY ZE JESTESMY W OBLICZU SMIERCI.ODPISZCIE?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PRZYSTOJNY NERWICOWIEC ZE MNIE POWIEDZCIE PANIE KT?RA POTWIERDZA TEZE KT?RA ZAPRZECZA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
RATUJCIE MNIE NAPISZCIE PARĘ SL?W OTUCHY PROSZE KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Sycylijczyk ja tez myslałem przedwczoraj ze to juz dla mnie koniec.To jest uczucie nieopis wsumie nie ma co sie trudzic zeby je opisac.Kiedys miałem jazde z dentysta nie widziałem jeszcze ze to nerwica wsumie wtedy zyłem jeszcze na luzie ale jakos dałem sobie rade.Od przedwczoraj boje sie isc nawet do fryzjera :( Najgorsze jest to ze mam jazdy na prawku jak by ten koles co siedzi obok mnie czasami wiedział jak sie czuje to chyba by usiadl z tyłu i zapioł pasy :) Najgorsze bedzie mi sie teraz zmierzyc w poniedziałek mam nastepne jazdy :/ Wsumie troche poczytałem o nerwicy i dowiedziałem sie ze warto zazywac lekarstwa ale tylko poto by miec wiecej siły do walki z nerwica. Przeczytałem tez ze bardzo ciezko nerwica przechodzi samoistnie :D I zyje ta nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
A jesli chodzi o pomoc kobieca to w tym temacie ci niestety nie pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WITAJ BOMBASTICK NASZA MESKA NERWICA JEST INNA MASZ RACJĘ DUSZNO MI NIE MOGE ODDYCHAC TAK JAK TY TYLKO ZE CALY DZIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Opłaca sie na maksa duzo czytac o tej nerwicy u mnie atakuje ona serce i głowe.Serducho wjezdza mi na mega obroty a głowa robi wrazenie jak bym dostawał wylewu :/ U ciebie widocznie atakuje układ oddechowy to tez musi byc nieprzyjemne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Pamietaj nerwica atakuje organ ktory w twoim przekonaniu jest najsłabszy !!!! Pamietaj ze chodzi o przekonanie !! musisz sobie uswiadomic ze płuca sa tak samo dobre jak reszta ciała.ze sa zrowe!! Łatwiej jest to osiagnac w chacie trudniej gdzies miedzy ludzmi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
BOMBASTICK CZY TO JUZ KONIEC ?:-( [JAK NA CIEBIE WOŁAJĄ?]TO ODDYCHANIE ODDYCHAN NA MAX I DZIWNE JAK BYM WOG?LE SIE DUSIŁ!POZATYM ODDYCHAN TYLKO PRZEZ USTA BO NOS CAŁKOWICIE ZATKANY LECZĘ I NIE DALEJ ZATKANY DRETWIENIE .I IDZIE NASZA MESKOSC DZIEWCZYNY TAKICH NIE LUBIĄ NAWET GDYBY BYLI PRZYSTOJNI MI M?WIA ZE JESTEM ALE JA I TAK NIE WIERZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Stary newrica swoja strona zreszta nie musisz odrazu tego wszystkim mowic.A to czy jestesmy przystojni to głupie pytanie :) Bo wiadomo ze jestesmy :) Niewiem jak kobiety reaguja na oswiadczenie ze ma sie newrice a juz tymbardziej symptomy.Napewno szło by znalezc taka ktora by to kreciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
BOMBASTICK JA IDE ŻYCZ MI ZEBY NIE BYLO B?LU ZĘBA I ZEBYM ZASNĄŁ BEZ DUSZOSCI MOJE MOTTO BEZ HIPER WENTYLACJI I WTEDY ZMIENIA SIE ODCZYN KRWI I TO POWODUJE DRETWIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ponownie.aniłku dziekuje za piosenki.to bardzo mily prezent.jestes kochana.czesc bombastic i sycylijczyk.dusznosci mnie tez dzis męczyly.to straszne uczucie.po raz pierwszy tego doswiadczyłam.ale to tylko moje mysli.gdybym naprawde sie dusila to dawno bym odjechała.to jakaś glupota.sama sie nakręcam.życie z nerwicą nie jest łatwe.ale są gorsze choroby i ludzie żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana 39 widze ze jestes z torunia. ja jestem z włocławka.mamy bardzo blisko do siebie :-) napewno kiedys sie spotkamy. może ciechocinek?to w połowie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA JA TEŻ DOŁĄCZAM SIĘ DO ŻYCZEŃ STO LAT BEZ N ,SAMYCH DOBRYCH CHWIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk nadal nie mam twojej fotki i nie mogę stwierdzić czy jesteś przystojny a chyba na punkcie swojego wyglądu troche masz bzika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jesteście gdzieś z końca świata tylkoja biedaczek z nad morza tu chyba nie chorują ,a może ja wdycham za dużo jodu i powinnam wyjechać w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×