Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witajcie kochani....ja cały czas jestem z wami myślami i od czasu do czasu tu zaglądam....i wiecie co??Zgadnijcie co ja robie ??............:D PIEKĘ ROGALIKI.....hahahahahahahahaha.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....zaznaczam iz nie wiedziałam wcześniej że Efcia i Loczkins pieką...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Witam wszystkich ponownie :) Moze jestem tu nowy ale szybko sie ucze.Ostatnio poruszałem temat hipnozy.wiem ze trudno znalezc dobrego w polsce.Ale jak sie okazało jest to mozliwe.Znalazłem fachowca na miare swiatową :) Stosuje rozne techniki psychoterapi w tym hipnoze!! Nie jest to jakis pierwszy lepszy z łapanki koles.Mam dobrego znajomego ktory polecił mi niejakiego prof.Lesława Gapika koles ponoc wymiata a nerwica to jego drugie imie :D zeyby nie byc gołosłownym daje tu linka http://www.ptt-terapia.pl/info/gapik.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niezapominajko to co odczuwasz to każda z nas doskonale to zna. Jak rozmawiałam z ludzmi o moich problemach zawsze miałam wrażenie że rozmawiam o czymś co dla innych jest ...matrixsem .. Nikt nie zrozumie tych myśli tak jak inna osoba która ma takie same zmartwienia. Jesli chodzisz na terapie to widać że cały czas jesteś zablokowana ,nie pozwalasz dojść do siebie .Potrzebujesz pomocy jednocześnie pilnujesz żeby nic nie zmienić w Sobie. To co nas dręczy to są tylko myśli ..tylko i aż ! o czym rozmawiasz na terapi ? masz indywidualna czy grupowa? Nerwica a własciwie jej objawy to można powiedzieć że to są wytwory naszego mózgu. My zle odbieramy bodzce i bez zagrożenia zewnętrznego nasz organizm sygnalizuje nam że coś się dzieje wtedy są zawroty głowy kołatanie serca i inne dolegliwości.W sumie my przeważnie jesteśmy zdrowi ale to coś umila nam życie. Jedyną skuteczną walką z tym czymś jest każdy sam dla siebie ,bo tylko my sami mamy wpływ na własne myśli. Pisałam już o cytrynie jak sobie pomyślisz że masz zjesc ją całą to reagujesz na samą myśl i masz w ustach ślinę bo myślisz o czymś kwaśnym ..a jak pomyślisz że jestem zadowolona i szczęśliwa to w koncu sama w to uwierzysz . Trzeba żyć ze sobą w zgodzie ,wybaczyć i nie wracać do przeszłości. Patrzeć do przodu i wypierać wszystkie złe myśli ,sprawiać sobie przyjemność i nie stawiać sobie nieosiągalnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka hihi, ja uz wyjelam ostatnia ture z piekarnika, pychotka, mnia mniam:D bombastic zaciekawiles mnie tym, choc mam sceptyczne podjescie do hipnozy, raczej balabym sie skorzystac, ale na link zajrze, moze akurat ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Narazie niemoge nic konkretnego powiedziec ale ten człowiek jest z pewnoscia zaufany.dowiedziałem sie własnie ze 12 lat temu była u niego moja babcia i jak reka odjoł ponoc.Koles ma w sobie podobno moc jak rece ktore lecza :) Wykłada na uniwerku wiec nie jest kolesiem ktory przeczytał dwie ksiazki pojechał na tydzien na wschod i przyjechał jako super specjalista hipnotyzer :) Ja sie do niego wybiore napewno!!! Podobno nie jest wcale super drogi!! Wobrazcie sobie tylko raz dwa i zero problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasick ale chyba wiesz że nie każdy jest podatny na sugestię ? i u nie każdego jest wskazana hipnoza. Wiara we własne siły jest też nie zrozumiałym zagadnieniem bo zdaża się że ludzie tak bardzo wierza we własne uzdrowienie że dotknięcie palcem ich ozdrowi i na to też są dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ..a jakie ciacho upiekłaś?...jak dobre to dawaj przepis...:) Dziś rogaliki jutro ciasto...:) cos trzeba ze sobą zrobić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc witajcie lub jak tam...
Efka 43 Mam indywidualną terapie z psychologiem... Zaczęło się od tego że: Najpierw starsznie przez rok bolał mnie brzuch... wmawiali mi że to nerwica...aż sama zrobiłam badanie gastroskopie i wszyła mi bakteria po antybiotyku przeszło... Pozniej sprawa z pęcherzem str mnie bolał pęcherz... Miałam straszne boleści i parce na mocz. W kiepskim labolatorium nic nie wychodziło... Leczyli mnie lekami dla facetów na prostate i wmawiali nerwice... Zrobiłam SAMA posiew moczu prywatnie w innym labolatorium. Wyszła okropna bakteria...Oczywsicie po wybicu bakterii dolegliwości powoli ustały... Teraz niedawno pół roku chodziłam z bólem twarzy... Różne diagnozy, różne leki nic nie pomagało... wyłam po nocach z bólu... Zrobiłam SAMA tomografie zatok. Wszyło źle. Wszystko zatkane w zatokach. Do tego bakteria w zatokach.... Stąd powstała NERWICA I OBAWA O WŁASNE ZDROWIE....... Teraz mam następne obawy jeśli chodzi o to MROWIENIE. Doszukuje się chorób. Zrobiłam badania tomografie głowy, badanie dna oka, badanie słuchu. Byłam u neurologa. Wszystko ok. A ja tak paniecznie się boje..... Wystarczy że przeczytam o jakiejś chorobie i mam ciarki, czuje ze zemdleje..... To jest straszne... Trace znajomych, chłopaka.... Ciągle czytam, czytam, czytam o chorobach. Pozdrawiam, wszystkich którzy niosą pomoc innym - jest to niezastąpione dla niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miloszka to dzisaj znaczy dzien slodkosci:)efcia a jakie ciacho zrobilas?:D bombastic mnie bardzo rodzice namawiali na hipnoze, zwkaszcza tata, ktory tez kiedys przezywal takie dolegliwosci, ale jak mowi musial sobie poradzic i z teg wyszedl...ale wracajac do tematu, zajrzalam na link, rzczywiscie yglada na to ze facet jest profesjonalista, ale jednak ochlodzilabym twoj entuzjazm - nie wierze ze jedna sesja hipnotyczna potrafi czlowiekowi tak bardzo pomoc- na pewno jest to szereg spotkan najpierw rozmow, potem sesji hipnotycznych, tylko co, jesli o wyciagnie jakies sprawy z twojej podwiadomosci, z ktorymi sobie nie bedziesz mogl poradzic?hmmm dla mnie to jednak bardzo skomplikowane, chcioalabym spotkac tego faceta, i z nim porozmawiac, ale chyba na hipnoze nie zdecydowalabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc witajcie lub jak tam...
Kiedyś byłam normalną dziewczyną. NORMALNĄ. Teraz nie widze u siebie uśmiechu w ogóle.NIE WIDZE RADOŚCI ŻYCIA. Ciagle sie zamartwiam, że coś będzie nie tak. Nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka przestac sie zamartwiac, to wcale nie jest takie trudne! po prostu przestan myslec o tym, zajmij sie czyms tworczym, masz rodzine?dzieci? a moze studiujesz, uczysz sie?zacznij robic to co daje ci satysfakcje, a lęki mina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Efka kazdy jest podatny na hipnoze ale nie kazdy w tym samym stopniu.Wiadomo ze duzo zalezy od nastawienia ale ludzie o takich schoznieach jak nerwica napewno zaliczaja sie do tej bardziej podatnej grupy.Miedzyinnymi dlatego cierpia!! Wiem ze nie jest wam łatwo zaufac ale komus kto ma tytuł ,, Honoris Causa'' nie wspominajac o ,,Profesor nadzwyczajny '' chyba jednak warto zaufac.Dziewczyny nie bojcie sie hipnozy wytarczy wierzyc ze to pomoze!! Wiadomo ze moze sie nie skonczyc na jednej wizycie ale wystarczy sobie zadac pytanie czy 10 wizyt nie jest warte wyleczenia sie z tego ??? Dal mnie jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny najzwyklejsze ..takie na proszku i na wierzchu są pokrojone jabłka. 2szklanki mąki szklanka cukru 2łyżeczki proszku do pieczenia cukier waniliowy 2 jajka 0,5szklanki mleka 0,5szklanki oleju wszystko wymieszane razem i na wierz pokrojone jabłka i teraz jak ostygło posypałam cukrem pudrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastic jasne ze jest warte, nie neguje tego, tylko sama chyba balabym sie:( daj znac jak bedziesz cos wiedzial wiecej, jakies linki itp. albo jak uda Ci sie skontaktowac z tym profesorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka przepis zapisalam, na pewno sie przyda. na weekend robie ciasto czekoladowe nigelli, kasiula mi dala, moze mi wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :cześć witajcie,,, wszystko w naszej głowie siedzi poprostu trzeba takiego dobrego momentu szukac wyjśc do ludzi, porozmawaiać z przyjacielem wejść na forum :D aby sie otrząsnąć to nasza słaba psychika oby się w pore z tym uporać żyć z tym albo obok albo najlepiej zostawić gdzieś z tyłu,, walczyć nie poddać się znależć dobrego psychologa to moja teoria :) nikt nie znalazł 100% odpowiedzi na to czemu nas ta pani N tak prześladuje? dla mnie te wywody sa super naukowe, książkowe i do mnie nie docieraja a jeśli nawet domyślam się dlaczego mnie was dusi, trzęsie, mdlejemy, nic nie potrafimy zrobić :O co dziewczyny jest w tych cudownych tabletkach że mnie odretwiaja i nie czuje telepania? po jakim czasie moge sie uzależnić ,,? im dłużej się zastanawiam tym gorzej... OJ I NIE marwcie się swoimi wypiekami trudno może wytrzymam,,, :D naprawdę bardzo bardzo chciałabym pozbyc sie tłuszczyku wiem nie jestem jakaś brzydka,,, ale przez to brak mi pewności siebie,,mam nadzieje,że sie wiejcej polubię ,, ??? :O :O Loczkins24 oj wiesz nie jestem taka piękna,,nigdy tak nie uważałam, a szkoda może wtedy nie miałabym tyle kompleksów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombastick
Będe sie starał dostac do niego.Narazie jestm umłowiony z prywatnym psychiatra i zobacze co on poradzi.Przeczytałem twoj tekst i pisze tam ze tak naprawde w hipnozie najwiecej zalezy od terapeuty.A w polsce chyba lepszego niema. Zreszta czytałem kiedys o hipnozie i nawet jak bys w nia bardzo nie wierzyła sa proste sztuczki bys nagle głeboko w nia uwierzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka super piekarka jesteś,, :D :D mam nadzieje,że kiedyś też do wprawy dojdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastick to teraz tak sobie pomyśl Sam gdyby to była taka rewelacyjna metoda na pozbycie się nerwicy ..myślisz ze ludzie by z tego nie kożystali ? Widzisz emocje w życiu sa potrzebne nie można się ich pozbawić a jak masz pozbyć się przez hipnozę lęku ? a co Ci go zastąpi ? przecież jak nie odczujesz lęku to będziesz wkładał rękę do ognia ,albo będziesz chodził na krawędzi wieżowca? Widzisz dlatego jest tyle ludzi bo nauka jak na razie nie jest w stanie znaleść jednego na to leku. Ale najlepszym lekarzem dla siebie jesteś ty sam! Sam możesz wyćwiczyć swoje myśli zeby wytłumaczyć sobie że to co właśnie czujesz nie jest dla ciebie zagrożeniem życia .Masz porobione badania i wiesz że fizycznie jesteś okaz zdrowia ,więc to tylko myśli fixują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle wszystkie jakies pyszoty wyprawiaja ratunku! :D:D sorki ja se tu żartuje nie na temat :D a tu hipnoza,,, wypieki.. kurcze... lece mężówi nałożyć pizę byłabym zapomniała też coś upiekłamm :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka i TY masz problemy z nerwami?? przecież jesteś super psychologiem wszystkim doradzasz, jesteś taka.. mądra.. jakoś mi lepiej ja czytam co proponujesz i co myślisz, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama Julki jestes piekna widziala twoje zdjecie!:D a co do hip[nozy to wlasnie mi sie przypomnialo, ze jak bylam na terapii w sopocie na dzienny, oddziale z nfz-u to tam byli ludzie, m.inn dziewczyna, ktora korzystala kiedys z hipnozy i jej na kilka lat przeszlo:D ale wiadomo ze kazdy jest inny..tak mi sie przypomnialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×