Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie Dziewczynki i Chłopaki ;) Kasienko dobre to ....hihihi :D Loczku od rana trzeba się cieszyć ..i zawsze mieć nadzieję ! Nerwusko teraz wiadomo kto w domu rządzi ..zawsze rozmową można wiele osiągnąć ..nawet przez pranie ;) Miłego dzionka życzę ! wszystkim ! 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie turysta po szlaku i nagle słyszy: • Ło Jezuuu! Jezu, Jezu, Jezusicku! Biegnie, patrzy a tu baca siedzi na pieńku, obok wbita siekiera: • Ło Jezu, Jezu, Jezu! Turysta: • Baco! Baco co wam się stało?! Baca na to: • Mnie? Nic. Ło Jezuuuu!!! Jezu, Jezu, Jezu! Turysta na to: • A może komu w waszej rodzinie? Baca: • Mojej? Ni. Ło Jezu, Jezu, Jezu, Jezusicku! Turysta: • No to co tak lamentujecie? Baca: • Ło Jezu, jak mi się robić nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj jak ten baca ło jezzzzu jak mi sie robic nie chce ,mam totalnego lenia.A wy kochane to spicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie ,tez mam lenia ,siedze przy kompie.....i czytam dowcipy.... i slucham Fredka od kasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj coś postanowiłam otóż zrobie sobie wyniki nowe i jeśli będą dobre to zaczynam walke ,a jeśli nie to nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj coś postanowiłam otóż zrobie sobie wyniki nowe i jeśli będą dobre to zaczynam walke ,a jeśli nie to nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj coś postanowiłam otóż zrobie sobie wyniki nowe i jeśli będą dobre to zaczynam walke ,a jeśli nie to nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj coś postanowiłam otóż zrobie sobie wyniki nowe i jeśli będą dobre to zaczynam walke ,a jeśli nie to nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzisiaj coś postanowiłam otóż zrobie sobie wyniki nowe i jeśli będą dobre to zaczynam walke ,a jeśli nie to nie wiem co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sobie coś postanowiłam zrobie wszystkie wyniki i jeśli są dobre to zaczynam walke ,a jeśli nie to nie wiem co będzie.To po wczorajszej rozmowie z Efcią tak mnie naładowała tym spotkaniem latem,że musze walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada tyle razy powtorzylas te postanowienie hihihi!(wiem, cos szwankowalo...),ze napewno sie uda tzn.beda dobre wyniki i ruszysz do boju!trzymam kciuki! Ja tez aniolku nie moglam sie tu dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi prąd odcieli :O ale przecież zapłaciłam rachunki :D a zaraz zabieram się za ......gotowanie bigosu ! ugotuje cały kociołek na zapas :D Adusia trzymam kciuki ...i wierzę że się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki jak wam mija dzionek jak u mnie to nawet ok.Zabieram sie do roboty,wpadne tutaj w wolnej chwili pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny tak sobie pomyślałam ze ja częściej z domu wychodzę zimą ..jak jest śnieg bo jak padnę to chociaż tak głupio nie będę wyglądała bo każdy moze się poślizgnąc ... :D ale mi pomysły przychodza ... Miłego popołudnia idę do ..kociołka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka milego gotowania bigosu tez sie musze za to zabrac ale nie mam na to weny hej! l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jem wlasnie bigos!! tylko tyle zostalo w mojej lodowie :o Efka idziesz do koscioła?? sama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety,powiedzcie mi, bo bolą mnie plecy, mam skolioze, dusi mnie, w nocy nie mogłam przez to spać tak dusiło, to może tego mnie dusi a nie od NNN :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem wapno w tabletkach ale dziś usłyszałam, że to nie ma sensu, ponieważ wapno jest przyswajalne w skoncentrowanych ilościach i tylko z jedzenia... wiecie coś o tym? niw moge znaleźć nic w necie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na serio kupiłam sobie Super Linię gazetkę,,na odwagę,, zjadłam banana jogurt i wypilam rano kawę i zastanawiam się co wogóle jeśc,, hihi,, :) ale odkąd jem xanax nic poważniejszego mi się nie dzieje, rano wstaję ubieram dzieciaki do przedszkola, idę do pracy do 12, potem wlatuję do domku postawić coś na obiad, lecę po mojego synka do zerówki, mam 2 kroki, coś tworzymy w domku, potem odbieram córcie z przedszkola jest tam do 15 tej, tak latam cały dzień, :D teraz muszę w to wkręcic dietę, trochę ruchu, lubię brzuszki robić więc wracam do nich ... bo już brzuch jest okroopny,, mąż wraca ok 18 do domu wtedy jemy coś razem obiado kolację, cały czas staram się czymś zajmowac nie myśleć, nie denerwować się, czasami udaje mi sie tak głęboko odetchnąc, żeby płuca poczuły że żyją,, wiecie co to jest dziwne kiedy juz postanowiłam sie odchudzać, kupiłam tę gazetę i krok po kroku robie sobie jakies postanowienia wraca mi dobry humor, żeby tylko udało mi się wytrwać w diecie ,, będę szukać coś odpowiedniego dla mnie może zgodnie z grupą krwi coś wymyślę, juz mi o wagę nie chodzi tylko o rozmiar ciuchów,, mam je max 40 niektóre 38 a ja jestem taka wielka,że 44 by się przydało feee,,,:( więc do dzieła, zrobię sobie ryz na obiad z jabłkiem i nic więcej na dzisiaj tylko zaparzyłam cały czajnik ziół...na oczuszczenie organizmu ... pozdrawiam i nie zanudzam więcej,, papapa necia a TY gdzie sie podziewasz? halo ?! bo o pipka nawet nie pytam :( ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hwj dziewczyny ja tylko na chwile wpadlam na kompa witaj żonko 2 w naszym gronie nerwusów kupiłam lek homeopatyczny vertigoheel na zawroty głowy sprawdzonynawt pomaga ale dzisiaj cięzkie powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×