Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Niezapominajko tak nerwuski mają takie objawy i telepanie i mrowienia i jeszcze wiele innych doznań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia wytlumacz mi czym jest zespol leku napadowego... wiem ze moge sama to znalezc w necie, ale ja wole nie czytac, bo nie potrafie filtrowac tych info ze stron i nerwicy, a potem sie bardzo boje ze mam jeszcze cos innego... wiem ze na pewno mam napady leku panicznego, a to podobno moze wystepowac z nerwica ale nie musi, no i mam agorafobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
Tak, tak pamietam Loczkins, tyle tych wpisow sie pojawilo, ze nie jestem wstanie spametac wszystkiego. Obecnie stoimy w Norwegii (dziki bogu, bo blisko szpital jest) ;-), a przewaznie to caly swiat obijezdzamy. Dzieki Efka, dzisiaj troche lepiej ale to tylko po tym jak sobie uswiadomilem ile ludzi boryka sie z tym problemem. Zastanawia czemy ta sprawa nie stala sie jeszcze miedalna. Czemu zaden znany psycholog nie wypowie sie w TV na ten temat? Walkuja w kolko te same chrobska znane wszyskim od dziecka, a tu takim pozwaznym problem boryka sie pokolenie "misia uszatka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie marysi60
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kochającą córkę 15 lat ona bardzo mi pomaga jak gdzieś wychodzę to biorę neurol w zapasie validol i cała apteczke ale tylko dorażnie narazie pa do jutra Efka pogadamy na gg moj numer 3602870 jutro po 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku to jest coś takiego że ten lęk występuje nagle i krótko trwa...to w najprostrzy sposób Ci wytłumaczyłam a uogólniony może trwać ...miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nav, z tym naglosnienie sprawy w mediach to musze sie z toba zgodzic, rzeczywiscie nikt o tym nie mowi glosno, stad chyba i my na to cierpiacy, nie mamy odwagi o tym opowiadac... efcia dzieki, myslalam ze to sie jeszcze czyms innym objawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nav to jest stożek góry ,bo więkrzośc nie ma dojscia do neta ,albo nie są w stanie o tym pisać. Wiesz w obecnym wymiarze jest pogoń szczurów ..;) więc trochę dziwnie by wyglądało gdyby okazało się że społeczeństwo wymiękka .Lepiej pokazywać wizerunek zdrowych i bez poroblemowych narodów.A osobiste problemy są chowane w domu .wiesz mnie przeraża to że coraz więcej dzieci na to zaczyna chorować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu to choroba XXI wieku efka ale w takim razie czy napady paniki sa tym samaym co zespol lęku napadowego..chyba nie(?), czy roznia sie po prostu netężeniem tego lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku jest tyle odmian że czasami trudno odróżnić czy to jakaś odmiana nerwicy czy depresja .Lekarze nawet mają z tym problem żeby rozróżnić bo jak nie powiesz wszystkiego co Ci dolega o czym myślisz co boli długo a co tylko czasami ... tego jest cała masa bo np. może jedna osoba mieć inne objawy nie wszystkie jak druga a mają taką samą diagnozę. Szczerze powiem nie wiem od czego to tak jest.Ja miałam diagnozy nerwicy lękowej, nerwicy-depresyjnej,zespołu lęku napadowego i agorafobi, a pierwsza pani doktor to stwierdziła ....tylko się nie śmiej...ciąże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1234
Kochani jak mam sobie radzić kiedy mam to mrowienie? czy ktos to mial? mam dreszcze często, taką "gęsią skórkę" i mrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam :DD i jestem z siebie dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo po 17 wyszlamz domu i tylko raz wpadlam w panike!!! w tramwaju :DDD jest dobrze ,po tem pojechlaismy jeszcze na zakupy i jest ok ,ale dusi ale jest ok ide nynu dobrej nocki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tak tak wiem efcia, choc do smiech nie powino mi byc, bo to swoadczylo o owczesnej kondycji sluzby zdrowia, zreszta teraz nie lepiej jest. na pierwszej wizycie u psychiatry siedzialam 10 min, ten byl najbardziej zainteresowany moim peselem, i zapisal tabsy, nie mowiac jak moge sie po tym czuc. pamietam jaka szczesliwa bieglam wtedy na stancje- bo studiowalam jeszcze- myslac ze w tych tab;letkach jest cale moje szczescie. trwalo to jednak tylko do nastepnego dnia, po zjedzeniu myslalam ze zwariowalam...ech do tej pory boje sie tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko a badałaś układ krążenia? nie masz czasami niskiego ciśnienia? bo wtedy też bywają takie mrowienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku HURAAAAAA!!!!!!!!!!! to cudownie że jesteś z Siebie dumna ! 🌼 ❤️ 👄 Jesteś WIELKĄ DROBNICĄ! ;) przyniosłaś nam wspaniałą wiadomość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nav ile masz lat ,bo bardzo mi się podoba to pokolenie Misia Uszatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1234
Efka43 Widze że Ty się mną inetresujesz najbardziej :) Dziękuje że nie jesteś osobą zajmującą się tylko sobą. Starsznie sie bałam że to cos od głowy. Ale zrobiłam CT głowy - wyszło ok, badanie dna oka - ok i sluchu ok. Niskie ciśnienie mam!!! Ale zawsze chyba miałam. a to mrowienie chodzi po całej mnie, jest na głowie, ręce, nogi. Robiłam też sobie pierwiastk i wyszło mi niskie żelazo 45 a norma od 55 do 150. Co z tym robić kochana? Męczy mnie od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1234
Efciu dodam że mam 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka ja nie wychodze z domu rok samochodem owszem ,ale tylko na chwile.Wcześniej mąż twierdził ,że latam jak Tiereszkowa po orbicie ,a teraz koniec z lataniem .Jestem zła na siebie niby nic mnie nie boli ,a dochodze do bramki i koniec dobrego samopoczucia.Mam dość ,bo chce mi się wyć ,krzyczeć czemu ja ?Nie mam już sił codziennie myśle o chorobach i o śmierci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajko mrowienie moze być spowodowane brakiem żelaza .Byłaś u lekarza ?U mnie na początku stwierdzono anemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręce i nogi przy niskim ciśnieniu mogą mrowieć bo jest w nich słabe krązenie ,niektórzy na to codziennie biorą aspirynę bo ona rozrzedza krew. Ale na twoim miejscu poszłabym do lekarza z tym bo to może być to ,ale nie musi ... mogą byc też takie objawy nerwiczki i wtedy trzeba to po prostu przestać dostrzegać i postarać się nie zwracać na to uwagi. Tak chyba nikt nie powie co to moze być takie mrowienia bo jest więcej chorób z takimi objawami. Jak byś zrobiła badania to lekarz na pewno by coś Ci doradził . Współczuje bo to na pewno nie jest miłe doznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1234
Efciu byłam kilka razy u lekarza rodzinnego i w ogóle. co tydzien odwiedzam tabun lekarzy. Neurolog kazała mi pić wapno ale nie pomaga. Biote też magnez, witamine b complex. Na uspokojnie hydroxizine. Nie wiem od czego to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia ja tak już sobie kochana myślałam ja chyba do Ciebie latem zawitam :D bo wiem gdzie Ciebie tak mniejwięcej szukać ..zwłaszcza po tej budce :D i jak cię złapię za łapkę to razem polecimy ..nad to Twoje morze ..i długo nie wrócimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka postaraj się ignorowac te objawy,zobaczysz sama to pomaga, Ja staram się nie zwracać na nie uwagi im mniej o nich myślę tym szybciej mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka1234
Dziękuje za zainteresowanie i nie zignorowanie mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a czemu po budce i powiedz chociaż pierwszą literke miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁŁoooooooo matko znow kilka nowych niewinnych osobek ktore dopadla N ,witajcie w klubie!!! Moj nastroj troche lepszy na wieczor-bylam sie przewietrzyc i liste podpisac w sklepie......wyladowalam sie dzis na sprzataniu w szafie...jutro za to reka nie rusze hłe,hłe.....!!!!!! Efcia masz racje czekam na @...... ale u mnie nigdy nie wiadomo kiedy sie zjawi 6-8 tyg...... w kwestii zelaza jak za malo to moze byc anemia i wystepuje zmeczenie ,sennosc i zawroty glowy czyli to samo co przy nerwicy...... DOBRANOC!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×