Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

netKA WIESZ APROPO TYCH DZIECI :d JA BYŁAM OKROPNĄ PANIKARĄ, STRASZLIWĄ WSZYSTKIEGO ZAWSZE SIE BAŁAM upps caps lock mi sie włączył ;) ale wierz mi zaszłam w ciążę zaraz po ślubie nie wiem jak udało sie nam nie wpaść przez 5 lat... atu w czerwcu śłub w lipcu ciąża,, jeszcze podejrzenie o bliźniaki :D i czułam się znakomicie ,, już wtedy zaczynałam mieć objawy nerwicy, trzęsły mi się ręce, taki strach czułam wiecie jaki,, ale robiłam mnóstwo badań i nic a ciązą działała na mnie zbawiennie, czułam sie kochana potrzebna, jedyna wspaniała,, zarza potem tzn, za 2 lata chciałam następne.. wiesz Neciu i ciągle marzy mi sie dzidziuś ale mój mąż nie bardzo chce, a mi tęskno do tego klimatu,, byłam jak zaczarowana czułam jak sie wierci kopie gadałam do nich jak głupia... jeszcze ciągle się zastanawiam, ale człowiek jest wygodny myśli o karierze, innych jakby juz ważniejszych rzeczach bo parkę juz mamy... są dobre i złe strony mojej 3 ciej ciąży, znowu byłabym uwiązana w domu nie mogłabym wychodzić jak teraz jestem wolnym ptakiem dosłownie latam wszędzie, a tu.. maleństo,,,oj ale chciałabym,, Ach i jeszcze Sysyliczyk siedzi mi w pamięci nie mam Twojego zdjęia sorki obejrzałami wyrzuciłam bo mężusie sa zazdrosne serio, dziewczyny sobie zostawiłam, :D wszystkich ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PIPEK ZDJECIE JEST Z KOMORKI .POPROS DZIEWCZYN KTÓRĄŚ MA MOJE FOTO ! ONE CI PRZYSLA ALBO ZAPYTAJ O RECENZJE NETKE30 LUB ZAWOŁAJ INFORMATYKA NIE KASUJ ON TO OTWORZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mascarpone maszdobre informacje o wojsku ja mam syna 15 lat i boję się ,że pójdzie do wojska a jakiś drep będzie po nim jeżdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk,nie skasuje napewno.jak brat w tygodniu bedzie u mnie to mi otworzy. Recenzje czytalam.Ale to nie to samo jak zobaczyc! Ale moze ktoras z kolezanek sprobuje jeszcze raz mi wyslac? Bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama julki kiedy tak pisałaś o trzęsawkach to przypomniało mi się ,że kiedy jechałam do porodu z moim najmłodszym synem to wzieły mnie takie telepki ,że nie mogłam kroku zrobić ,dosłownie cała latałam jak galareta myślałam ,że to ze strachu ale może to byly już moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie te wszystkie laski.Czytałyście dziewczyny rade pieska na ozdrowienie.Recepta rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DOŁĄCZAN SIE DO PROŚBY PIPKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała mi jedna pani doktor ze w ciązy zmienia się cała psychika kobiety.ja chce miec dziecko ale nie dlatego żeby pozbyć się narwicy.poprostu chce się kimś opiekować, dbać i mieć dla kogo żyć.bez względu na wszystko dzidziuś będzie.a dziewczynka ma mieć na imie julia wlaśnie.kiedyś gdy z mężem myśleliśmy że juz jestem w ciąży to przykładał mi głowe do brzuch pukał i mowił moja julka kochana.on też bardzo chce córeczke.ale niestety nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KOLEZANKI PIPEK CHCE ZDJECIE SYCYLIJCZYKA MOZE KTOS JEJ WYSŁAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PIPEK JESTES WSPANIALA A ILE MASZ LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!! Ale was tu dużo, umnie po staremu.Ja też chce wasze zdięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek wyslalam Ci od razu instrukcje bo jak mi sie rodzinka zejdzie to bede znikac ..... ale jeszcze ich nie ma ,mam nadzieje ze mnie zrozumiesz jakby co to pytaj ja tez mam tylko zdjecia dziewczyn ,chlopakow nie zbieram wiec obejrzalam Twoje zdjecie i je skasowalam a juz Ci pisalam 2 razy sycylijczyk ze jestes normalny facet i za bardzo sie soba przejmujesz....moze Efcia je jeszcze ma ,Efcia poratuj kolezanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!! Ale was tu dużo, u mnie po staremu.Ja też chce wasze zdięcia. Miałam ważne sprawy o których nie chce pisac, dlatego tak długo mnie nie było.Sciskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola witaj ,dawaj zdjecie aga-renka@wp.pl netka sorki ze pytam -czy masz problem z zajsciem w ciaze ,ile jestes po slubie? jak nie chcesz mowic to zrozumie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PIPEK KOBIETOM SIE NIE ODMAWIA KTOS NIECH CI WYSLE TO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
nam prosbe w imieniu PIPKA niech ktos którąś z koleżanek pyta czy ktos moze wysłać moje foto jej bo ona chce bo ja juz musze ISC pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu nie mam problemu z zajściem w ciąze.tylko tak zwlekaliśmy.dorabialiśmy się i tak dalej.a teraz mój mąż ma taką prace że nie mozemy trafić na odpowiedni dzień.no i moja choroba.brałam leki i poprostu się baliśmy.teraz znowu zaczelam brac lek wiec znowu sie odlwecze.ale juz niedlugo jak tylko lek odstawie to nie ma zmiluj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk dlaczego tobie tak zależy.brat przyjdzie to pipkowi otworzy twoje zdjęcie.wiele dziewczyn na forum pisało ci pozytywy na twoj temat.ale wydaje mi sie ze troche juz przesadzasz.dziewczyny nie mają twoich zdjęć wiec nie mogą przesłać.moze teraz juz pogniewasz sie na mnie ale jak ci tak bardzo zależy to zrób solidne zjęcie i wyślij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeoram go wzdłóż i wszeż. nie wim czy dobrze napisałam pewnie byki jakieś są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja byłam dzisiaj dwa razy na plaży z psem poszłam raz na 10 min i drugi też na 10 ale caly czas w środku mnie telepie dziwny niepokój jakby mialo się coś stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada brawo! emocje Cie telepia ,olej to posmiej sie z nami ,poogladaj tv.... netka co tam byki -cel najwazniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×