Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
NIKT NIE MA DLA MNIE CZASU KOLEGA POWIEDZIAL ZE PRZYJDZIE I POWIEDZIAL ZE NIE PRZYJDZIE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NIKT NIE CHCE ROZMAWIAC ZE MNĄ OK JUZ UMYKAM SMUTNO :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Oj-andzua - problem z uszami,piskami,głuchotą,szumami,bólami głowy w miejscu za uchem - to są jak u mnie powracające co jakiś czas oczywiście m.in. objawy mojej nerwicy.Po prostu staram się je przeczekać i ignorować.Laryngolog nigdy nic nie stwierdził.Myślę nieraz ,że to także przyczyna działania nerwicy na błędnik - zawroty głowy,uczucie "pływania" w trakcie chodzenia itp.Trzymajcie się,jestem tuchyba z was najstarsza,moze baby w moim wieku nie mają internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZESC LIDUSZKA :-( SMUTNO MI KOLEGA M?WIL DO MNIE ZE PRZYJDZIE I ZA KILKA MINUT SMS ZE NIE MOZE PRZYJŚĆ ALE BEDE MIAL DZIS DUSZĘNIE DUSZNOSCI :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynu a ja właśnie wróciłam z plaży byłam z moim piesliem co prawda jakieś10 minut ,ale to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo dawno Cię tu nie bylo ,a co do internetu to masz racje .Ja mam 35 lat a mam internet od dwóch miesięcy ,a żeby tu napisać zbierałam się chyba tydzień.Ludzie boją się nowych rzeczy przynajmniej ja tak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyku nie załamuj się tak może koledze coś wypadło i nie mógł się z tobą spotkać.Czasami tak jest ,ze człowiekowi wydaje się ,że nikt go nie lubi ,każdy go olewa .Wiem jak to jest ,bo sama mam nieraz takie dni ,ale to mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DO STAREJ BABY OSOBY W TWOIM WIEKU MAJA INTERNET TEZ TO NORMALNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada7777 masz racje ja jak pierwszy raz weszłam na kafeterie nie wiedziałam jak się nawet zalogować dopiero moja córka 15 lat mi pomogła i co dziń uczy mnie coś nowego ale ma troche z tym Smiechu bo ja nie załapuje ha ha ha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka to też ma znaczenie .ja mam rodzine dzieciaki i też jest mi czasami bardzo żle.Myśle ,że Sycylijczyk ma bardzo niską samoocene.Sycyliczyk daj sobie więcej punktów przecież gdzieś tam czeka na Ciebie ta jedna jedyna tylko trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIdiuszka mnie uczył syn też ma 15 lat i też nabijał się ze mnie ,cały czas było MAMOJAKI TY GAMOŃ JESTEŚ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUSZKA MIESZKAŃ Z MAMA I TATA MAMA JEST PRZYCHOLOGIEM A TATA WYKŁADOWCA NA UCZELNI TAK TAK PRZYCHOLOGIEM :-( NIC W RODZINIE NIE POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pisków w uszach też miałam i były strasznie dokuczliwe .Chyba nie ma na to sposobu trzeba poprostu przeczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk jak to mówią szewc bez butów chodzi .Mama jak odnosi się do twojej nerwicy ,nie pomaga Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DZIEKUJE .ALE MNIE BY ZADNA NIE CHCIAŁA :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDIUSZKA ,a więc jestesmy jednolatkami jak to napisał Nav pokolenie Misia Uszatka.A dzieciakom wszystko wydaje się łatwe , ale to młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk aż nie chce się wierzyć że rodzice nie mogą ci pomóc to na kogo ty masz liczyć ?rozmawiasz z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk nie mam twojego zdjęcia ,ale dam Ci rade nie martw się ,bo jak to mówią -tylko się nie obraż -KAŻDA POTWORA MA SWOJEGO AMATORA.Ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam internet od 3 lat a komp byl juz dawno i mnie wogole nie interesowal ,jak poznalam smak neta to wsiaklam na calego ,ja najwiecej korzystam z kompa bo nie pracuje i mam go czesto wlaczonego w ciagu dnia i siadam w doskokach nie znaczy ze tylko tu siedze na kafe bo robie czesto meza jakies zlecenia(jestem jego sekretarka) ,przelewy bankowe, fksy....dzialam na allegro, czyli jestem oprocz kury domowej rowniez pracownikiem biurowym hihihi!I do tego samoukiem bo rozgryzlam kompa sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje masz może swoje zdjęcie byś mi wysłała ja dopiero coś zrobie albo mi ktoś to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MAMA POMAGA ALE LEPIEJ POMAGA KOLEGA KT?RY NA 48LAT I MIESZKA NA DRUGIM KOŃCU PL PRZEZ TELEFON TO MI NIE ZASTĄPI MILEJ DZIEWCZYNY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×