Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mamusiu śpisz już? ja jutro do pracy ide zle sie czuje o i najchetniej bym to rzucila w cholere!!!! a ja glupia wzielam dodatkowe dni w grudniu w pracy... ale chce kupic mojejmu chlopu perfum o ktorym marzy a 300zl kosztuje wiec... mam nadzieje ze mi sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek wez sie tym mlotkiem zdziel tak porzadnie!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc wszystkim ,mam nadzieje ze jutro beda lepsze nastroje,buziaki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie martw się my też nie chcemy umierac , ale przecież nic na to nie poradzimy, musimy żyć pełnią życia teraz dopóki tu jesteśmy ,trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku rozumiem twoj ból.nie płacz bo ja też sie popłacze.nie mam już żadnych dziadków.tez bardzo za nimi tesknie.nie myśl o smierci jestes jeszcze za młodziutka zeby o tym myslec.bardzo mi przykro z powodu smierci twojego kolegi.nie martw sie kiedys wszyscy spotkamy sie z naszymi bliskimi ktorzy od nas odeszli.ja wierze ze oni zyja po tamtej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku rozumiem twoj ból.nie płacz bo ja też sie popłacze.nie mam już żadnych dziadków.tez bardzo za nimi tesknie.nie myśl o smierci jestes jeszcze za młodziutka zeby o tym myslec.bardzo mi przykro z powodu smierci twojego kolegi.nie martw sie kiedys wszyscy spotkamy sie z naszymi bliskimi ktorzy od nas odeszli.ja wierze ze oni zyja po tamtej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka ja choruję 3,5 roku , teraz mam drugi \"rzut\" nerwicy ,przedtem brałam te same leki około 1 roku i mi pomogło ,dobrego samopoczucia starczyło akurat na ciążę i trochę, teraz znów biorę leki od czerwca i nie mam ataków paniki ale lęk wciąż jest ,myślę ,że psychoterapia mi pomoże , bo podobno samymi lekami nie można się wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ja bralam leki i tez bylo dobrze a teraz mam nawrot i to tak straszny ze to co bylo na poczatku to pikus w porownaniu z tym co jest teraz.musialam wrocic do leku.martwie sie jednak bo chciałabym mic dziecko i nie wiem jak to zrobic.moze lepiej wogole juz sie nie decydowac na dziecko.sama nie wiem.mozesz mi napisac czy mialas stany depresyjne.takie uczucie beznadziejności.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka miałam już dość poważne stany depresyjne i z tego akurat leki mnie wyciągnęły ,poczekaj jeszcze troszkę to też będzie Ci lepiej a wtedy pomyślisz o dziecku , bo naprawdę warto !! Zeskanowałam swoje zdjęcie legitymacyjne i wyłałam Netce , Lidce i Marijke , reszcie wyślę jak znajdę adresy .Teraz już zmykam spac , bo jutro na 8 do pracy a dużo czasu zajęło mi instalowanie skanera którego informatyk po naprawie kompa zapomniał zainstalować a ja wiem tyle co sama wymyślę hihihi. dobranoc wszystkim nerwusom ,śpijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
witam wszystkich serdecznie, czy mozna dolaczyc do grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie juz śpicie... ja wlasnie szukam wiadomości o rekrutacji na pielegniarstwo... to jest moje marzenie... nie moge spać... tyle dni trace, siedze w domu, dni przelatuja mniedzy palcami, nic nie wnosza, musze to zminic bo nie wiadomo ile mi zostalo, trzeba zyc jakby kazdy dzien byl ostatnim...trzeba mowic naszym bliskim ze ich kochamy i ile dla nas znacza... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość das_ratsel
Ania, milo mi:) wlasciwie to nie wiem czy mam nerwice lub depresje bo zaleznie od nastroju "wkrecam sobie rozne wersje". a ten czesto sie waha....wlasnie znowu zlapalam jakiegos dolka ale juz mnie facet pocieszyl i zrobil gorke , conajmniej do jutra wystraczy , ale ci faceci cierpliwi co poniektorzy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: nie masz pojęcia ile mi dni uciekło a raczej ile miesięcy, lat. Kiedyś się obudziłem i stwierdziłem że się mocno zestarzałem. Witam nowych forumowiczów. Poprosze o foteczki te osoby od których ich jeszcze nie mam :) Odeśle także swoje. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki. Prognoza na dzisiaj: Będzie się ciężko wstawało z wyra, może szumieć w uszach. Duzo osób bedzie miało \"piasek w oczach\". Będziemy otumanieni. Co niektórych może łupać w głowie. Najchętniej byśmy przespoali dzień. Ciśnieniowcy z nadciśnieniem moką trochę zdychać. Ci z niskim ubiora się we futra bo zamarzają. A i będzie suszyć jak po libacji hehehe. Na dworze będzie pochmurno, i bardzo brzydko, może popadać. Ciśnienie poszło bardzo ostro w dół. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku kochany witaj !! mnie Łupią wszystkie stawy ,starosć jest straszna auuuu ,tyle wilgoci jest w powietrzu moje stawy się buntują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Wpadam tylko się przywitać ,bo jestem w pracy, Dzieki Zgredek za prognozę , dobrze wiedzieć skąd to samopoczucie chociaż u mnie na razie słoneczko - też jestem z Wielkopolski. Cześć Kasia100!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gocha, Kasia, Zgredek! Powiało grozą po tej prognozie ;) U mnie też ciemno i zgniło za oknem, no ale w końcu taka pora roku. Od rana jestem trochę poddenerwowana i niespokojna, może przejdzie potem... Witaj Das Ratsel :) Gocha, dzięki za zdjęcie, bardzo ładna i zadbana kobitka z Ciebie! Trzymajcie się ciepło, muszę się dziś pouczyć do testu z języka, ale na pewno wpadnę jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Aniolku ,przykro mi z powodu Twojego kolegi....ja tez stracilam kilku znajomych ,mojego meza przyjaciel (w tym samym wieku) zmarl na raka 2 lata po naszym slubie.....dzis mialby 40 lat Zgredek ja \\na przekor tej prognozy czuje sie dobrze ,humor tez jakby lepszy u mnie mzawka ale jest dosc jasno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
necia u mnie tez sie teraz przeplata N ze stanami depresyjnymi ,dzxiwne mysli ,zwatpienia.....beeee ,nie lubie tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Marijke ,dzis jakos trzezwo mysle ,jestem bardziej przytomna a wczoraj tragedia! wolalam tu nie pisac aby nie dolowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka marijke miło was powitać ,u mnie słonko na niebie ,a ja sie czuje jakby czołg mnie przejechał .Moje stawy sie zbuntowały ,tak mnie łupie że szok buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a raczej mama mi nawija makaron na uszy...moja siostra stracila prace tzn.skonczyl sie staz i nie zatrudnia ja na stale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×