Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Netka to nie była odpowiedż na twoje 6 kilo- poszło nam w tym samym czasie i jakoś głupio zabrzmiało. Ada ja niestety jak mam doła to ucztuje ,jak jeszcze nie brałam leków i byłam w silnym stresie to nie mogłam nic jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha, dzięki, ale ja całe życie żyję w przekonaniu, że jestem za gruba :( Mam zdecydowanie za dużo z tyłu i w nogach, a tego nie da się zmienić. A teraz, jak zaczęłam brać antydepresanty, obsesyjnie się ważę, chociaż dziewczyny mi tutaj pisały, że niekoniecznie trzeba po nich utyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś jak się wkurzyłam to żarłam a teraz moge nie jeść gdyby nie to ,że mam dla kogo gotować to bym nie jadła wogóle przy N nie czuje głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja tez po tych antydepresantach tyję , ale myslę ,że to dlatego ,że mi wyciszyło nejgorsze lęki po których nie mogłam jeść , a jedzonko niestety kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy zaczęłyście po nich tyć? Tydzień, miesiąc, pół roku od rozpoczęcia leczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam tyć jakieś trzy miesiące po rozpoczęciu leczenia , ale jakbym nie zaczęła więcej jeść to bym na pewno nie przytyła więc nie martw się Marijke od samych antydepresantów nie przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ja tez mam dupowy dzien -przymulona ,spiaca obolala wsciekla i smutna,wszysstko na raz obylo sie bez walenia mlotkiem w leb ale wyjezdzilam zlosc na rowerze! teraz na wieczor czuje sie dobrze, ale dzien do d...py-jestem jak barometr i to bardzo stary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyez chce zdjecia nowych dziewczynek aga-renka@wp.pl odwdziecze sie lidiuszka co do tych maili z filmikami co wyslalam to musi Ci ktos wgrac programy do otwierania(ja sie nie znam tez mi ktos to robil) ...spiesz sie kochana bo ja takich roznosci na poczcie mam ok.500!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NETKA 32 WYSLESZ MI SWOJE FOTO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JEST MAMA JULKI?ONA JEST BARDZO MIŁA POLUBILEM JA FAJNIE SIE Z NIĄ GADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.Gosia napisz jaki lek bierzesz.z tego co piszesz to czujesz sie w miare dobrze. Marijke nie martw sie ja podczas brania rexetinu (a kiedys jak pisalam bralam go przez rok) nie przytyłam nic. Sycylijczyk wysle ci ale dzis nie wiem czy mi sie uda bo cos mi poczta swiruje.ale sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WITAJ LIDUSZKO! JAK TAM JA ZLE ODDYCHAM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reniu ja tez dzien do du..py.nie wiem czy czytałas moje posty ale chyba oprócz nerwicy złapała mnie deprecha a dwóch to już nie zniese :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk próbuje ale cos poczta dzis mi nawala.ledwo co gosi udalo mi sie wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziekuje wam za wszystkie miłe słowa na mój temat.jestescie bardzo mile.teraz ja prosze was o fotki :-) neci007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KOLEDZY WIRTUALNI TEZ MOŻEMY WYMIENIAĆ SIE ZDJĘCIAMI I MUZYKA CZY KTÓRĄŚ LUB KTÓRYŚ Z WAS SŁUCHA MEZO I KASIA WILK ? TEGO HIP HOP-U?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NETKA 32 PRÓBOJ JUTRO WYSŁAĆ TEZ TO SWOJE ZDJECIE OK?PROSIŁBYM O TO NETKA TY KWIATKU..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore rano Seronil 10 mg i 3 razy Alprox 0.5 mg który już powinnam zacząc odstawiac ale się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka i Gocha, dzięki za odpowiedź, już nie będę marudzić o tyciu ;) Dobrej nocy wszystkim, śpijcie spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu jak sie czujesz po tych lekach.jest duza poprawa czy lęki jeszcze cie męczą.od jakiego czasu masz doczynienia z nerwica?ja juz ponad dwa lata sie mecze.ale niektóre kobietki tutaj o wiele dluzej i to mnie troche przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc marijke.nie meczysz nas wcale.w koncu kazda z nas martwi sie zeby nie miec za duzo tu i tam.taka juz nasz kobieca natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki za cieple slowa :* kochane jestescie :* tylko on mial 20 lat... cale zycie przed nim... teraz zyje gdzies indziej...Efka tez to slyszalam ale ja nadal tesknie za moim dziadkiem byl dla mnie ojcem, umarl w 1996 roku.. tyle lat a ja wciaz tesknie i z nim rozmawiam...pytam o rade..lzy leca na klawiature... wlasnie slucham piotra rubika.. słowa.. \'zycie ma sens\' ... ma sens nawet jesli cierpimy tu na NNNN to w niebie bedzie na dobrze... Ja tez wierze niebio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×