Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

rRenka całe szczęście że jesteś ,mo że ty masz jakiś pomysl na szybki obiad ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieso mielone obsmazone makaron kokardki ,mrozonka warzywna ,ser zolty razem wszystko do gara .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olśniło mnie zrobie szare kluski z boczusiem cebulką i kapustę kwaszona mniam mniam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wsio do gara i troche poddusic ,mozna dodac piecarek podsmazonych a te mrozonki zawieraja przyprawy ,ot wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie danie robie czesto ,robi sie szybko i zawsze inaczej wychodzi ,moi to bardzo lubia ,zamiast mielonego moze byc mieso z kurczaka w kosteczke pokrojone ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.i ja podpisuje liste od rana.u mnie słoneczko i cieplutko.mozna chodzic bez kurtki.samopoczucie dobre.ale wczorajszy dzien byl straszny.zycze wam wszystkim milego i wesołego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka037: ja też jestem. Ale tylko czytam. Siedze w robocie i robie projekt i nie bardzo mam czas pisać. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez w pracy mam troche roboty.ale jak tylko jest chwilka to czytam wasze wpisy.renka widze ze stany depresyjne to normalne przy tej chorobie.juz sie balam ze to tylko mnie dotyczy.troche poczytalam o depresji i nie jest to az tak straszna choroba jak sobie wyobrazalam.no chyba ze ktos ma bardzo ciezką depresje.ale jest to do wyleczenia.no i ta pora roku tez sie przyczynia do takiego stanu.a wiec trzeba główke do góry i walczyc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: projektuje nowe ukłądy, projektuje płytki, pisze pod ukłądy oprogramowanie. Prototypuje, potem to produkujemy. Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich widze ,że nasz domowy barometr nie zawiódł.Zgredku masz taką prace ,że chyba musisz się bardzo skupić i kiedy ty myślisz o N .Wymyśl taki odwód ,żeby ją można było porazić prądem i wypalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwusiątka! Jak ja się stęskniłam ..za wami wszystkimi ..chyba jestem uzależniona bo jak nie poczytam to jakaś ..poddenerwowana jestem ;) Zgredku jak przeczytałam twoją ..przepowiednię na dziś ..to aż mi się lepiej zrobiło :D Aniołku czy ty myślisz o ratownictwie medycznym? czy inna służbę ? może wolontariat? gdybym nie była uwiązana i byłabym trochę młodsza to bym chyba szukała takiego zajęcia ,żeby pomagać innym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko ja też ze starosci ..skrzypie ! i kolanko i plecki ..starość jest ....wesoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia ta starośc to ciekawa jest. tu skrzypi, tam puka, ciągnie, mrowi ale ogólnie gna się do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to chyba rozbroił mój wiek ,a taki człowiek niedawno był młody i pełny sił,a teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×