Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

chinka w porzadku ,jak czlowiek staje sie bezradny i mam bariery zwiazane z pobytem po za granica to trudno dziwic sie narastajacej frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga ciekawe ze azjaci moga sobie sami antybiotyki dawkowac ,szczyt glupoty jak dla mnie,szkoda ze poczta tam taka wscibska bo tak to ktos tu w kraju moglby Ci wyslac leki zalecone przez specjaliste i to by bylo najl;epsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
rrenka - dziekuje, ze zrozumialas....................... wiem, ze kazdy ma swoje probelmy, wieksze i mniejsze, ale jesli zaczynamy czuc sie bezradni - to jakby to ujac, by nie zabrzmialo banalnie - czlowiek zaczyna wariowac do tego stopnia, ze przestaje liczyc sie z innymi trwogami. Nagle poczulam sie, ze jestem ch.... egoistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
no wlasnei, listy przychodza otwarte........ nawet oplatek zabrali, tylko po co? przeciez nie maja Swiat? nikomu do niczego sie to nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak egoistka ? przeciez szukasz sposobu aby mu pomoc.....acha egoistka ze niby tu \"marudzisz\" co Ty nie mysl tak ,jestesmy aby sobie pomagac w kazdej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinka najlepszy jest na grzybice clotrimazol i podejrzewam że nawet tam gdzie jesteś dostaniesz albo to albo odpowiednik zawierający clotrimazolum aha i jeszcze nie napisałas chyba czego to jest grzybica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasia! Ja latam za chinka po dwoch topikach naszym i Grzybica pochwy ,wiec chodzi o grzybice narzadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
no tak, ale kazdy problem ma swoj "pokoj" a egoista - bo mysle tylko o swoim problemie (nawet gdy nie dotyczy bezposrednio mnie, to jest on tj. moj), nawet nie czytajac, co Was gnebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
Clotrimazole dostalam tylko dla siebie - do srodka, natomiast jako tabletki do lykania, ani jako masc dla Faceta (bo to jest moj problem, znalezc lek dla Niego) tu w chinach NIE MA :( oki, nie chce Wam tu glowy rozwalac o obrzydliwych grzybach narzadow rozrodczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
wiem KASIA wiem RRENKA i , i dzieki WAM ZA TO, w pokoju "grzybkow" cos sie przeniesli, czy jak... Chyba ogolnie zaczyna mnie dopadac, nie dosc, ze ten problem, to jeszcze smutek, ze tu tak daleko do POLSKI, a zaraz swieta... chodze jak neptyk, bo od tygodnia skacze po necie - szukam lekow, ale moze to przynajmniej zabralo mi mysli od przygotowan swiatecznych, ktore teraz Wy macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
KASIA dziekuje, dobra Babka z Ciebie tylko, ze Clotrimazole dostalam, owszem, ale TYLKO jako dopochwowe, a ani jako tab, ani masci nie maja. Kupilismy masc tak jakby nasz Daktarin, a antybiotyk Fluconazole, ale cos go PALI, zrobila mu sie ranka... i kij wie, czy to masc, czy antybiotyk. Ja sie CHYBA wyleczylam, badz zaleczylam, ale zanim On sie nie wyleczy, to wiem, ze beda nawroty na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
oki, juz nie smece o grzybkach - pozostaje STANAC NA USZACH i obleciec cale chiny w poszukiwaniu tab i masci Clotrimazole, skoros pewna KASIU, ze bankowo to dla Faceta, wiec nie truje go Fluconazolem, poczekamy tylko jakis tydzien, zeby organizm po jednych antybiotykach dal odpoczac, ale POSZUKIWANIA beda w toku DZIEKUJE za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
to, ze znalazlam odpowiedz, wcale nie znaczy, ze sie rozlacze - bo milej mi z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daktarin tez jest o.k może byc jeszcze nystatyna . Kup kwas borny 3% i przemywać mozna tez zrobić okład ale wtenczas musisz u życ troszkę mniejszego stężenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
aacha - o kwasie nie pomyslalam, ale moze to zlagodzi rane! masz racje!! Nystatyny nie znalismy - zapytamy, poszukam sobie nazwy miedzynarodowej... DZIEKUJE... bardzo, bardzo, bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinko jestem pewna !!!!!!! w 100% a antybiotyku ja bym teraz juz nie odstawiała dokończcie kuracje ! nie zaszkodzi tylko podawaj mu dużo jogurtu na grzyba tez jogurt dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
KASIU JESTES WIELKA polece jutro do apteeki, zapytam... jutro, bo dzis juz tu 21, wiec pozamykane Oby nam pomoglo a dlatego zawachalam sie, czy odstawic ta kuracje i przejsc na inna, bo gdzies czytalam, ze nie mozna skakac od leku do leku, bez przerwy dla organizmu a co do jogurtu - to nie wiedzialam... oki - tez zastosujemy (rozumiem, ze naturalny, bez cukru - bo grzyby cukier pochlaniaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chinka my tu codzien jestesmy na posterunku jakby co to zajrzyj do nas ....ale Cie daleko wywialo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :):):):):)🌼 Kasiu znasz się dobrze na lekach masz doczynienia z medycyną? Reniu nie martw się głowa do góry będzie dobrze.Płacz czasami pomaga, człowiek oczyści się z wielu toksyn.Ja też jak nie mogę już wytrzymać to płacze to pomaga.U mnie dziś średnio od rana siedze w garach,gotuje bigos,a w głowie mi się kręci jak........nie będę kończyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem lekko zła na siebie, ponieważ do dziś czułam sie świetnie.Zdenerwowała mnie chyba ta robota przy garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×