Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dana wzięlam Validol lewa łopatka tak się bałam jak chcesz to pogadamy na gg jestes niedostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jak sobie radzisz ,ja staram się je rozchodzić,ale nieraz się nie udaje i muszę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcześniej miałam taki nerwoból twarzy, lewy policzek bardzo mi drętwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ada,u mnie narazie ok.Lubie ta krzatanine przedswiateczna.Jutro troche posprzatam,prezenty jeszcze 2 zostaly mi do kupienia.W przyszlym tygodniu do jakiegos molochu na zakupy zywnosciowe,kartki juz wypisane leza do wyslania,ale jeszcze troszke za wczesnie. 21 mam wigilie w szkole u corki,ale w czasie lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupiłam jeszcze prezentów mam czas.Jestem mistrzynią odkładania wszystkiego na ostatnią chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z prezentami jestem w lesie ale to dla dzieciaczkow malych i moich to w sumie szybko sie zalatwi ,my dorosli sobie nie kupujuemy a z mezem w tym roku kupujemy wspolnie do kuchni zmywarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki fajnie ze trzymasz dietke i widzisz rezultaty!gratulujer!ja niemam sie czym pochwalic ale trudno....do lata daleko Chinka poszla chyba spac-kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada,na nerwobole dobry jest zel FASTUM-mnie pomaga i AMOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo ide jeszcze raz do sklepu-zapomnialam o proszku do prania.Pojde do ROSSMANA>w gazetce ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
jestem jestem, nie spie... tylko rodzinka mnie zlapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam Globi blisko i tam najczesciej robie zakupy ale jak sie czuje nie hallo to tam nie wchodze ,mialam w nim mnostwo atakow!ale wywalam je z pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny ...:) Ja niestety teraz musze sie dostosować do synka ;) bo dziecko w nocy balowało i prawie o 14 wstało :) Czytam wszystko co piszecie ...i cieszę się razem z Wami nawet z najdrobniejszych sukcesów ...ale i razem z wami smucę sie z drobnych problemów ..:O Samopoczucie moje jest bez zmian bez lęku i dokuczających innych objawów .. wczoraj bolał mnie trochę krzyz ..ale to pewnie ze starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,ja nie chodze do LECLERCa.Tam mialam 3 incydenty,po ktorych wyladowalam w pobliskim szpitalu tak profilaktycznie poszlam,bo mialam objawy nerwicy i spanikowalam .Ale to bylo juz 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
u mnie juz 9.12 i godzina 00:10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×