Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość chinkaa
oki Dziewczynki, bede (i jestem, bo ani mi sie sni rozlaczac) tutaj zagladac, ale mam nadzieje, bede wiecej sluchac, a nie narzucac tok rozmowy rrenka - juz myslalam, ze Cie wygnalam... dobrze, ze jestes a wywialo mnie, wywialo - spelnilam swoje marzenie, bo chcialam tu "kiedys" byc, zobaczyc, zwiedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę zmykać kończyć obiad,zaraz rodzinka wróci głodna wpadnę wieczorkiem pa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jestem chinka tylko moja corka troche z kolezanka siedziala przy kompie -u nas jest 14:30 ...ale teraz musze leciec ,dzis mialam kiepski dzien ,niemile przezycia co uziemilo mnie w domu a teraz lece do sklepu no i obiadek musze odgrzac dzieciakom,pozdrowka! Juz mi lepiej ale czuje sie jak flak jak emocje opadly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ,dana papatki!Fajnie ,ze jestescie dziewczynki!...Boze strzelaja petardy a moja sunia trzesie sie jak galareta ,co za cholera !...ze ten moj pies taki nerwicowy ,jak mi jej szkoda ja bym wprowadzila zakaz strzelania z tych petard a teraz juz tak bedzie do Sylwestra!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinkaa wpadaj jak najczęściej ,moze przy okazji napiszesz troszkę o tym pieknym kraju a moze jakieś zdjęcia nam prześlesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
rrenka trzymaj sie mocno - przeciez silna Kobitka jestes! i smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ❤️ witam Cię chinka 🌻 miło tu co? miło słyszeć.. ja jestem zabiegana mam mnóstwo sprzątania, mycia, troszkę malujemy i nie mam czasu sorki ale wpadam od czau do czasu coś przeczytać i kliknąć chciałam sie pochwalić,że troszkę widać rezultaty mojej diety choć nie stosuje niczego specjalnego udaje mi sie chudnąć :D i napędza mnie to do działania :D spodnie luźniejsze, staram się codziennie ćwiczyć brzuch, pupę, nogi i robie sie ładniejsza :) juz jest coraz lepiej choć brakuje duzo do ,,doskonałości,, marzy mi sie waga 65kg a jest 70,, ale to tylko 5 kg :) nie jem chleba tylko chrupkie Wasa, nie używam masła, jem na obiad warzywa z patelni z Hortexu, brokuły z mięskiem lub ryba duszoną i czuje siię lepiej ,,,hura... pozdrawiam kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chinkaa ten clotrimazol działa nawet moją córcię smaruję jak ma jakieś podrażnienia i dobre jest mydło takie zwykłe szare bez żadnego zapachu do mycia albo płyny specjalne przeciwgrzybicze tez polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
KASIU - bede bede- podoba mi sie u Was... a KRAJ - PIEKNY owszem, ale jest baaardzo duzo "ale", a moze to jest wlascie takie azjatyckie? nawet stronke mam z fotkami, ale powinnam najpierw troszke tam posprzatac, bo az wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
ooo mamaJulki witam i tez dziekuje za rady MYDLO SZARE tu mozna kupic bez problemu, bo w Polsce, to pamietam, troche sie za nim nabiegalam, a tu w kazdym sklepie z chemicznymi, a clotrimazole - bede szukac - intensywniej - i jak juz pisalam, stane na uszach - a znajde... BUZKA DLA WAS KOBITKI - bardzo bardzo bardzo spodobalo mi sie Wasze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
HELLO... chwilowo jakos pouciekalysmy, ale jestem, jescze, choc u mnie juz miedzy 22 a 23, wiec nie wiem, kiedy zacznie mnie sen gonic, ale jezzzzdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke ta sciąga była z Baroku i na dodatek pani ją przyłapała ale pech,przynajmniej ma nauczkę.Ze ma mieć to w głowie.Marijke czy ty wspominałaś coś o aparacie na zęby córka ma go już prawie rok,jak ty długo go nosiłaś ? Akutat pojechała gumki wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ale róznica w czasie Jakie tam życie w Chinach ja bym umarła tak duzo ludzi tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
DZIEKUJE - bo ja dzis od mojego rana, czyli waszej nocy, skacze po wszystkich pokojach, jak oszalala, ale juz jestem spokojniejsza, bynajmniej do rana, nim wybiore sie na kolejny atak na apteki a czy ludzi duzo?? hmm - masa, kosmicznie!! ale juz sie przyzwyczailam, juz nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
a zycie fajne, szalone, szybkie (bynajmniej w duzych miastach) tylko za duzo grzybkow - za duzo!! ogolnie zaczelam rozumiec jak kiedys u nas czuli sie przechadzajacy Murzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
Dziewczyny, moze mi poradzicie... Od okresu liceum (teraz mam 20 lat) jestem okropnie nerwowa. Wystarczy byle duperelka a mi zaczynaja sie trzasc rece jak u starego alkoholika:o Czasem czuje jakies uklucia w klatce piersiowej, podejrzewam ze to moga byc nerwobole. Trzaskam drzwiami, rzucam naczyniami, no szok po prostu - czasem sama nie moge ze soba wytrzymac. Moze to wynika troche z niesmialosci, ale czuje lek np przed wejsciem do sali wykladowej, w ktorej siedzi juz duzo ludzi. Po klotni z kims bliskim albo nawet mniej bliskim siedze i placze (nie moge tego powstrzymac), a w czasie klotni zdarza mi sie tracic kontrole nad tym co mowie i robie (kiedys we wlasna mame rzucilam kubkiem:o) . Jako ze macie juz jako takie doswiadczenie w walce z nerwica, prosze sprobujcie ocenic czy w moim przypadku moze to byc ona, czy tez moze to wynikac po prostu z tak paskudnego charakteru... Bo nie wiem czy z czyms takim w ogole warto wybierac sie do lekarza... W sumie nie mam zadnych napadow dusznosci ani omdlen, wiec to moze nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam juz z zakupow.Kilka prezentow kupilam.Jeszcze zostaly mi dla dzieci.Ale mam juz pomysl.Rrenka,juz jestes w lepszej formie,to fajnie. Witaj Chinka!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
oki,, zmobilizuje sie... bo cos sie zaniedbalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo Pipku i Gwiazdka 🖐️ Aniołku dziękuję za maila wprowadziłaś mnie w nastrój swiąteczny😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina,chyba pomylilas forum.Nie wiem o co Ci chodzi,o jakiej ksiazce piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×