Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gwiazdka myślę że mogłabyś porozmawiać z psychologiem napewno ci to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
WITAM WITAM... ja wlasciwie tu przypadkiem, a skoro przypadkiem, to jednak cos mnie musialo tu zawolac... wiec mam male doswiadczenie, a bardziej zadnego w temacie nerwoboli. ALE ZEBY NIE BYLO, zdenerwowac sie potrafie i to jak?! Moze nie rzucam kubkami, ale owszem czasami mam i takie mysli... Moge tylko podzielic sie myslami z innej persektywy - bo jakos nie klasyfikuje nikogo, ze jest nerwusem, po prostu uwazam, ze kazdy ma prawo wyladowac swoje emocje na swoj sposob (oczywiscie nie popadajmy w skrajnosci - bez dramatow) a czy dobrze tlumic w sobie emocje? to wlasnei (chyba) dlatego wybuchamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
witam :) zapisalam sie do lekarza na 12stego stycznia:O biore validol i chyba jest ok:) a co do tlumienia emocji to wlasnie chyba jest problem,dlatego warto jest miec cos gdzie mozemy to wyladowac,dla mnie swego czasu byla to moja praca,a zarazem pasja :D:D:D: tylko gorzej jak i tu zaczynaja sie robic problemy...bo niestety dom to tez nie moj azyl:O chyba musze sobie cos znalezc jeszcze...tylko gdzie ja to wcisne :(:(: pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
Pipek, no co? dopiero 23:15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
Dzieki za odp:) Moze w koncu pogadam z jakims lekarzem bo ani ja sama ani wiele osob z mojego otoczenia nie moze ze mna czasami wytrzymac:o Bo rozumiem to, ze rozni ludzie roznie reaguja na wlasne emocje, tylko sek w tym, ze moje emocje sa wywolywane przez rzeczy, nad ktorymi inni przechodza do porzadku dziennego. I to mnie troszke niepokoi. Ostatnio zepsul mi sie telefon - zdawaloby sie zwykla rzecz, sprzet ma to do siebie ze sie psuje... a ja lazilam po calym domu i trzaskalam drzwiami, do nikogo sie nie odzywalam... Wczoraj okropnie poklocilam sie z przyjaciolka. Naprawde okropnie, nie wiem czy nie byla to najgorsza klotnia w moim zyciu. Wieczorem mialam goraczke 38 stopni. Czulam sie normalnie tylko bolala mnie glowa no i ta goraczka... Dzis jak reka odjal. Nie wiem czy to mozliwe zeby cos takiego stalo sie z nerwow, ale w takiej sytuacji chyba nie moge tego wykluczyc (nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
eee - skad macie te kwiatuchy, lapki i inne mordeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje stare i nowe nerwusy,u mnie jakoś leci.Widzę ,że przybyło dużo nowych.Gwiazdeczko gorączki można dostać z nerwów mi samej zdarzyło się to pare razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
ja tu Wam, na Waszym forum, wprowadzam zamieszanie... jakbym sie urwala z kosmosu. Uznajmy, ze robie Wam jakas pauze, tak jak to nam robia z reklamami podczas ogladania programu TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Liduszka!Obecnie moje samopoczucie ok, ale wcześniej było nieciekawie, ale już mi przeszło.A co u Ciebie , gdybyś chciała mój numer GG218945:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinkaa
aaaa - ZNOWU DZIEKUJE 😍😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adula róznie bywa rano było ok w południe chyba nerwoból mnie złapał aż sie popłakałam dobrze że mam fajne sąsiadki to przyjdą w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka jak zdrówko ,Pipku ,a ty jak żyjesz.Tyle zamieszania przed świętami nie wiem jak zdąrze ze wszystkim a czas tak szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka gdzie masz te nerwobóle ,bo ja w lewym ramieniu i lewa strona gardła i bok tak pod żebrami.Jedno wyszło to gdzieś indziej weszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×