Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

acha jeszcze na koniec wigilii bede miala dylemat -isc na pasterke o polnocy czy na msze rano w pierwszy dzien swiat-tzn.kiedy bede miala wiekszego stresa i do mojej decyzji dostosuje sie rodzinka...albo skapituluje i nie pojde...rok temu musialam w polowie pasterki wyjsc na dwor bo czulam ,ze zemdleje ,maz za mna i zmarzlismy na kosc stojac w deszczu i wietrze a ja czekalam az sie skonczy...jaki sens ma takie pojscie do kosciola,wolalabym zostac i sie pomodlic,u spowiedzi nie bylam bo nie wytrzymalam kolejki do konfesjonalu......ech! beznadziejne to wszystko!!!!! Ide ubierac te choinke...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie spokojnie, myslicie ze nie mam nic do roboty tylko siedziec cały dzien na necie? mianowicie chodzi mi o technikę NLP, poczytajcie sobie na www.zniewolonyumysł.pl albo poczytajcie w goglach o NLP, ja przeczytałam wszelkie mozliwe artykuły i jestem w szoku ze tak mozna ZMIENIC SWOJE ZYCIE!! choć sama na poczatku w to nie wierzyłam, Takie kutsy sa niestety cholernie drogie.. :/ kosztyja nawet 1000 zł. za jedna sesje!! ale znalazłam taki kurs za 677zł. za 2 dni własnie na www.zniewolonyumysl.pl , i mysle ze chyba warto, moze dla kogos to nie sa duze pieniądze, ale dla mnie to i tak sporo. ps. nie gadam z nikim kto przeczytał o tym 4 zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sama nie zmienisz swojego zycia to nikt za ciebie tego nie zrobi.aby zmienic ,nie potrzebny jest kurs.ktos tylko forse zbiera i naciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moje samopoczucie dzis ok.To cisnienie na dworzu jest wysokie,co nie za dobrze wplywa na samopoczucie nerwicowcow.U mnie gotuje sie kurczaczek na galarete i piecze sie miesko.Choinke jutro kupimy i ubierzemy.A jak Wasze przygotowania?Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę na zakupy i nie wiem jak wytrzymam w markecie- nie chcem ale muszę.Edyta napisz co to za sposób na N napisałaś i poszłaś sobie ,a my tu wszystkie czekamy z niecierpliwione.Trzymajcie za mnie kciuki jak wróce to napisze jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade to tesciow, jutro rano, moim zadaniem beda pierogi :) nie chwalac sie to moja specialnosc :D :P nie wiem jak przezyje te swieta... to trudny czas dla mnie, ale to tylko 4 dni poza domem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek ja jeżdże na terapie i też wierze ,bo zaczełam inaczej patrzeć na świat ,a na swoje problemy napewno ,troche otworzyły mi się oczy na pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek, sory ale jestes taki ograniczony(a).. widac ze gówno wiesz o tej metodzie a od razu sie wypowiadasz, oni własnie dokładnie tego ucza, ze SAMA MUSISZ ZMIENIC ZYCIE, ale nie mam zamiaru nikogo przekonywac ani sie rozpisywac, wszystko jak juz wczesniej wspomniałam jest w necie. własnie tacy jak TY SIEDZĄ NA DUPIE I NIC NIE ROBIĄ ZE SWOIM ZYCIEM, nadal bedziesz tkwic w tym marazmie i nie szukac niezbednej pomocy (doskonale wiem ze nie zawsze człowiek jest sobie sam w stanie pomóc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki i chłopczyki ;)! Ja tylko na chwilkę, zaraz do robotki wracam. Widze znowu nowe nicki, pooooozdrooo dla wszystkich. CIEPŁYCH RADOSNYCH I PRZEPEŁNIONYCH MIŁOŚCIĄ DO LUDZI I ŚWIATA ŚWIĄT, OBY UDAŁO WAM SIĘ ZATRZYMAC NA CHWILĘ W TYM SZALONYM BIEGU, PRZYSTANĄĆ I SPOJRZEC NA ŻYCIE Z BOKU TAK, BY ODZYSKAC WŁAŚCIWE PROPORCJE, ODNALEŹĆ PIĘKNO W NAJMNIEJSZYCH DROBNOSTACH, USMIECHU DZIECKA W WÓŻKU, WRÓBLU SKACZĄCYM PO CHODNIKU, KROPLI ROSY ZAWIESZONEJ NA PŁOCIE... W OCZACH DRUGIEGO CZŁOWIEKA :). CAŁUJĘ WAS I ŚCISKAM :*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ado7777 mogłabym napisac o NLP ale to nie ma sensu bo zeby zrozumiec o co chodzi trzeba naprawde poczytać, iiyama sprawdz kto to jest neofia, ja tematyka podswiadomosci interesuje sie od wielu lat poza tym, ja nie zamierzam nikogo utwierdzac w swoich przekonaniach, wiem tylko ze zmiana podswiadomościpomogłaby mi w: 1. wyrobieniu nawyku regularnej nauki 2 pozytywnemu mysleniu 3. zadowoleniu z zycia 4. otwarciu sie na ludzi i przełamaniu niesmiałosci bo wszystko to jak zyjemy jest wynikiem naszej podswiadomosci, a w moim przypadku panuje tam i negatywne myslenie i brak wiary w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje osiagniec Neofita - (z gr. neóphytos - na nowo zasadzony, łac. neophytus - nowo nawrócony) - osoba, która niedawno przyjęła jakąś wiarę. Określenie stosowane najczęściej w odniesieniu do chrześcijaństwa. Do XV wieku neofita nie mógł przyjmować godności kościelnych, później jednak, początkowo w Hiszpanii, a później na gruncie całego Kościoła, zniesiono to ograniczenie. Określenie to stosuje się również do nowego wyznawcy danej ideologii, lub do polityka zmieniającego przynależność partyjną. Ma ono wtedy charakter ironiczny i podkreśla jego przesadną gorliwość oraz niejednokrotnie ostentacyjne obnoszenie się z nowo przyjętymi zasadami. a moze znasz inne wyjasnienie tego slowa ja znam takie zwlaszcza w chodzi mi o kontekst ironiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten poczmurny dzień Sampopoczucie też pochmurne czekam na corcię bo do sklepu sie wybieram i mam już dość a tyle ludzi pełno wszędzie :(:( pozdrawiam nowe osóbki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziewczyno... słuchaj nie naleze do osób chamskich ale czy tty nna prawde jestes TAKA GŁUPIA czy tylko udajesz?? technika NLP ODWOŁUJE SIE I BAZUJE NA SWERZE PODSWIADOMOŚCI, A JA PODSWIADOMOSCIA INTERESUJE SIE WIELE LAT, LECZ DOPPIERO NIEDAWNO ODKRYŁAM NLP, NADAL NIE CZAISZ??? jas tu sie nie chce z nikim kłucic, chciałam wymienic doswiadczenia pogadac z ludzmi ale tu niestety wiekszosc osób jest zakodowanych(?) i poprostu macie TYPOWO POLSKIE MYSLENIE,SKRYTYKOWAC WSZYSTKO CO NOWE, a jak juz chca kasy! to na pewno sekta, prawda? tyle ze przeliczcie sobie ile rocznie wydajecie na wizyty u psychologów i lekarstwa, to wtedy jest OK i jesszce raz podkreslam, nie mam zamiaru nikogo przekonywac, jak nikt tu nie jest nastawiony na zmiany i nie jestem mile widzana to nie bede sie napraszac. na koniec powiem pewna rzecz: były chłopak mojej siostry, anglik, chodził na sesje NLP, i wiecie co? to naprawde zmieniło jego zycie, on wydał na te sesje kupe kasy, w przeliczeniu na nasze pieniadze kilkanascie tysiecy złowych.., i czy ludzie wydawali by tyle kasy gdzyby to było nieskuteczne?? z reszta o czym mowa skoro nikt z was sie nie pofatygował zey o tym przeczytać i nawet nic o tym nie wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz w pierwszym zdaniu zaprzeczasz temu co o sobie myslisz, i naprawde ciesze sie znajomy anglik zmienil swoje zycie, wow ,jest cool i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozdrowienia(jestem nowa) miło ze jest tu jescze ktos zyczliwy, i ja was pozdrawiam i zycze wesołych nie znerwicowanych swiąt BN. i jeszce dodam ze zanim zdecyduje sie na kurs NLP to jak wszesniej wspominałąm dla mnie 677 zł. to tez pieniadze i dlatego zdecyduje sie na niego gdy bede miała pewność ze mi pomoze, z reszta w pierwszym dniu jesli cos sie nie podoba to poprostu zwracaja pieniadze bez zadbych pytan, dlatego weszłam na te forum zeby poznac wasze opinie, najnormalniej w siecie pogadac z wami ale widze ze tacy ludzie jak np. iiyama czy ja sie tam zowiesz sa na TEYLE LENIWI ze nawet nie chce sie wam poczytac o tym tylko z góry skrytykować , gratuluje kreatywnego myslenia POZDRAWIAM WSZYSTKIECH KTÓRZY UMIEJA CZYTAC I OTWARTYCH NA ZMIANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyma a kto pierwszy mnie obraził?? na atak reaguje sie atakiem, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smie zauwazyc Edyto ,ze nie wiesz nic o pipek ktora wyzywasz ,oskarzasz .....nic nierobiaca i siedzaca na dupie,wg mnie ona robi bardzo duzo jak na osobe z N na karku ale to trzeba przezyc aby zrozumiec,nie czytalam tego co polecasz jeszcze z braku czasu ,pewnie poczytam ale nie podoba mi sie Twoja agresja .....jesli to jest skutek Twojej przemiany to .....nie wiem co o tyym myslec...... pipek wlasnie mecze sie z lampkami na choinke ,troche trzeba bylo je ponaprawiac i wcielo mi przedluzacz.,musze isc pozniej do sklepu po niego i po papier ozdobny......ja jade na swieta z rodzinka wiec nic nie szykuje jedzenia ,jedynie sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóz przykro mi ze zostałam tak przyjeta na tym forum, nie ma z kim o tym gadac to trudna, znajde innych zainteresowanych zmianami, jednak jak ktos wreszcie przeczyta o co chodzi w NLP to zapraszam do dyskusji, wszelkie opinie sa dla mnie cenne nie bede dzis wiecej wchodzic na forum, nie mam czasu, wiec odpisze jutro, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle lat poznajesz problem podswiadomosci, rozumiem ty uczysz sie wolniej, nie przejmuj sie w spoleczenstwie jest miejsce dla tych sprawnych intelektualnie inaczej, i przeczytaj swoje wpisy i powiedz tak z reka na sercu czy tam nie bylo inwektyw. ani pol slowem nie wypowiedzialam sie na temat podswiadomosci i treningow podswaidomosci ale ty juz w swoisty sposob skomentowalas co ja sadze i wiem na ten temat. DZIEWCZYNO TY MASZ PROBLEM ZE SOBA I TO DUZY, IDZ NO MOZE DO LEKARZA. I MILYCH SWIAT OCZYWISCIE CI W ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra.. moze troche przesadziłam, Pipek przepraszam, chyab za ostro cie potraktowałam, ale poprostu odczułam wrazenie ze nikt nie chce poznac o co mi chodzi a tylko skrytykować z góry, zostałam wyzwana od neofitów... moze zacznijmy od poczatku.., wy sobie poczytajcie i pokojnie porozmawiam, oki? ale teraz juz naprawde nie mam czasu, musze isc jeszce raz.., nie chciałam nikogo urazic, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyto czujesz sie urazona a sama wyzywasz innych za wyrazanie swoich opinii ,no tak ,bo sa inne niz Twoje a chodzilo Ci o dyskusje.....mnie interesuje czy masz nerwice lub ja mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie posądzacie o agresje?? iiyama BRAK KOMENTARZA, CHYAB UPADŁAS NA GŁOWE, NIE ZAMIERZAM CI WIECEJ ODPOWIADAC BO I TAK NIC DO CIEBIE NIE DOTRZE!! ALBO NIE WIEM, MOZE CZYTAC NIE UMIESZ zapraszam innych do duskusji bede tu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym zauwaz co napisalas pare godzin temu-ktos sie pojawia nowy i polslowkami pisze o cudownym sposobie przez nikogo nier odkrytym do tej pory...iu cisza nioc wiecej ...wiec jak to wygladalo,bnie uwazasz ,ze tracalo jakimis czary-mary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nasadzilam zbednych liter ,sorki! mysle ,ze moze wyniknac z tego porzadna wymiana opinii tylko troche luzu by sie przydalo nam wszystkim ,tak wiec Edyta nie rezygnuj ,wiesz,teraz jest nas malo bo swieta i przygotowania ale chetnych pozniej nie bedzie brakowalo,pedze do zajec ,pozdrawiam Cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ma dziewczyna problem, ale jest dynamiczna i pewna siebie daleko zajdzie moze tylko ubozsza o te ile 677zl, no ale ona widocznie takiej nauki potrzebuje choc bardziej by jej sie przydal kurs asertywnosci i dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×