Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie w sobotni poranek!Sniegu napadalo duzo i nadal pada. Zycze udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam w tez sniezny dzionek.U mnie zawieje i zamiecie sniezne szok miłego dzionka wszystkim zycze :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!Ja juz na nogach ale ziewam jak lew,moje dzieciaki jeszcze spia,cala noc snilo mi sie ze zbieram te cholerna wode z wylanej pralki ,tak wiec mialam pracowita noc!....az mnie rece bola hihihi!!!!!(od prasowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslalam Wam zdjecie Pelasi na jej prosbe.Przyszedl zwrot-nie doszlo do Gosiaka,Dany i Efci.Moze macie inne maile? Mamo Julki wyslalam Ci swoje fotki i prosze o Twoje. Rrenka mnie tez zlosci ta reklama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nerwusiątka.U mnie wczoraj pełno śniegu ,a dzisiaj chlapa.Ale zima niech to cholera.W nocy to przymarznie i dopiero będzie jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was bardzo gorąco.........jestescie wszystkie takie KOCHANE.........życze spokojnego bezstresowego weekendu......musimy byc silne.....własciwie to jestesmy tylko nie chcemy w to uwierzyc Z całego serca dziekuje Wam za wszystkie piekne słowa pocieszenia cieszę sie ze moge byc tu z Wami duża bużkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do netki..............słonko jak ja Ciebie rozumie.......ja czasami jak jade do pracy to w połowie drogi mam ochote wysiąsć .......ale co dalej ......i mówię sobie a hoj ! raz kozie śmierć gdybym tak wysiadała jadac do pracy za każdym razem to pobiłabym rekord świata ...........w przesiadkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu zaledwie od 2-och dni..............otworzylam swoja poczte i lzy mi same lecialy jak grochy.........BOZE......jak wielkie macie serca DZIEKI............Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke i Pelasia dzieki za fotki.Wyszlyscie super. Witaj Olabasia,Liduszka,Rrenka,Ada,Netka ,Maniusia.:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek.........witam Cie serdecznie i buziaczki przesylam........dobra energie tez......oczko Ci puszczam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NaNiUSiA............slonko pogadamy na GG..........tylko musze na nowo sobie zalozyc...........pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasia,jak Ty wszystko potafisz przetumaczyc sobie,ja tez bym tak chciala.Ja kiedys tez tak mialam z ta jazda autobusem.Ale mowilam sobie jeszcze jeden przystanek moze uda sie przejechac,potem jeszcze 1 i nastepny.I udawalo sie choc nie zawsze.I bylam taka szczesliwa ze udalo sie dojechac do celu,a nie isc pieszo.Niby zwykla rzecz-wsiadasz i jedziesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam podziekowania za zdjecie Pelasi Od Basi. Basiu,dzieki za maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek z ta jazda autobusem to jest tak jak z dzieckiem ktore stawia pierwsze kroczki ..........zachecamy Go no jeszcze jeden jeszcze jeden ..........i my tez tak po kroczku do przodu pipek warto zycie jest tego warte mamy tylko jedno wiec icmy do przodu i pojdziemy bo tego chcemy a chciec to moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego zlotu jestem za..............moja w tym głowa aby znalezc odpowiedni dom............macie to jak w banku jesli tyko zapadnie decyzja kiedy to bede robila kroki aby zapewnic dla nas kwatery...........bedzie to w srodku Kaszub piekne miejsce tylko musze znac wczesniej date aby wszystko zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ,brawo za odwage, ja tez zaraz ide ,pomysl ,ze idziemy obie i bedzie nam razniej ,ja ide z moja gadajaca corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu zaledwie od 2-och dni..............otworzylam swoja poczte i lzy mi same lecialy jak grochy.........BOZE......jak wielkie macie serca DZIEKI............Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada...........a czemu mialabys nie dojsc............nogi masz zdrowe a z reszta sobie poradzisz udanych zakupow............buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Basia, dzięki za fotkę, ja też się chwilę zastanawiałam, która z tych osób to matka, a która córka! Byłam już dziś na siłowni, ale trochę mi dokucza żołądek, więc skończyłam ćwiczyć po 35 minutach. Pełno u mnie śniegu, pobawiłam się ze zwierzakami na ogródku, kicie są bezbłędne, jak zaczynają sobie toczyć śnieżki! Ada i Renka, myślami jestem przy Was. Będzie dobrze! Zabieram się za naukę, w tym tygodniu mam zaliczenie :O Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki caluje wszystkich👄zmykam bo do 13tej mam sklep z rajstopami ,zapomnialam corce getry kupic ,wiec umykam ,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×