Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Trudna sprawa z Twoim ojcem!Kurcze,a moze...juz sama nie wiem ,co wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki dopiero wróciłam do domku i u was nie walentynkowo:( Marzenka ja pytałam się o ten lek zaraz sprzwdze i podam na której stronie to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Marzenka,tak sobie pomyslalam,ze dobrze jest, ze ojciec jest ogolnie zdrowy.Bo gdyby choroba jakas doszla to by bylo...zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malenstwo! My tak sobie z Marzenka gadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rosa.Weszłam na nicku mojego męża.Miałam identyczne objawy jak ty.i nie dowierzam ze nie jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi to uwierz jest nas bardzo dużo.Witaj wśród swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mi lepiej Zadzwonila kolezanka do mnie z Niemiec i chwile pogadalysmy Tak wiem o tym leku ale znasz kogos kto go bral ja sobie kupilam i o dzis zaczelam brac Zobaczymy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek przepraszam ale musialam sie wygadac jest mi lepiej Nie gniewaj sie ale ja nie wiem co to znaczy mieszkac z e swoja rodzinka tak jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada jak sie ciesze ze dalas sobie rade z nerwica na zebraniu Czy ona cie pilnowala czy ty ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dosc dlugo na forum i nie bylo rosy nigdy Moze jest juz dobrze i pozbyla sie tej francy ktora jest mocniejsza od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777.Właśnie zauważyłam ze duzo ludzi na te chlerną nerwice cierpi i musimy z tym życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada 7777Czytalam duzo jak opisywala o tym rosa byłam tak wpatrzona w jej wypowiedzi ze zabniemiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi pisze tu juz kilka miesięcy ,ale Rosy już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam TVN-program walentynkowy,ale na chwilke zajrzalam. Fajnie Marzenko,ze juz Ci lepiej. Ravi ,Rosa i Gofi juz nie pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczynki że nic tak nie robi na panią N jak sajgon w pracy który dzisiaj miałam bo nie mam siły nawet myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo tak Ja mam juz go w domu i zaczelam dzis brac Boje sie ale tej chemii mam juz dosc i tak mnie trzesie Chce zeby choc troche mi pomoglo i choc jedna noc przespac cala bo od roku jeszcze nie przespalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ja niestety wiem co to chemia i wiem że jest ciężko ale dasz rade:)Musisz,żeby mi pokazać że ja też dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam ktoś pisał że nie działa od razu ale z czasem.A może jeszcze meliska na dobranoc pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo czyli praca nerwice wygania to dobrze ale ja jestem oslabiona od tej cholery i nie mam sily robic A corcia sie wyprowadza i moge jej pokoje sprzatac ale nie mam sily bo mi sie w glowie kolysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka na pewno bardzo pomaga bo nie masz czasu zaprzątać swojej główki złymi myślami.A długo na tą cholere chorujesz i czy jesteś teraz osłabiona nie branie leków czy nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja choruje 1 rok A na arytmie 6 lat i mysle ze to juz sie zaczelo Arytmia jest od nerw a teraz doszlo mi cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×