Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dzieńdoberek! milutkiego dzionka...a ja biorę się dopracy :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ wszystkim pozdrawiam kobitki nie objedzcie sie z pączkami ha ha ha (tłusty czwartek) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wszystkim pewnie wiekszosc z was mnie nie kojarzy ale ciesze się ze znowu mogę pogadac z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie myslałyscie ze sie nie odzywam bo poczułam sie lepiej i o Was zapomniałam. Nic bardziej blędnego byłam w takim dole ze myslałam ze to juz koniec. To było cos okropnego taka deprecha ze nigdy bym nie pomyslała ze człowiekowi mogą przyjsc takie straszne mysli do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta, oj moga moga. lecze od listpada i jest dobrze, nie mam glupich mysli,ani lęków ani doła. hej witam wszystkich bladym switem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tlusty czwartek! Pod wieczor wczoraj yroche smutkiem powialo. 🌻🌻🌻 Bianka,bierzesz te leki?moze idz jeszcze na inne badania.Blednik-mysle do tej pory wyleczylby sie! Pelasiu,dzieki za uznanie,chcialabym Marzence pomoc,ale ciezko na odleglosc. A Twoj pecherzyk Pelasiu pewnie dojrzewa-zrob moze tescik? Nusia ,prosze o fotke. Teraz poczytam te linki! Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam link do stringow i biustonosza-sa fajne.Tylko,czy to nie jakis przekret z ta cena?Zamowilabym sobie,bo mi sie podoba.Co o tym sadzicie?A gdzie jest jakis do tego regulamin?Moze ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jak dzisiejsze saopoczucie?U mnie tak nieśmiało słonko się przebija:) Pelasiu mój mążczyzna robi mi masaże ale jak będziesz chciała to to napisze telefony do profesjonalistów.Aha i powinnaś zrobić sobie test:) Jaka bielizna,wczoraj przeoczyłam coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielizna ekstra,a teraz klikajac na Twoj link pojawia sie meska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz damska.Nie wiem czemu tak sie dzieje.Chyba jakas reklama wchodzi.Ale to jest zamowienie na bielizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis i pelasia,dzieki za maile.Bardzo mi sie podobaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia, musi byc z malej litery!wszystkie pisze sie malymi chyba?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kicia od wczoraj wieczor co zje to wymiotuje, ma humor szleje, chyba musze ja przeglodzic a jak nadal bedzie tak samo to do weta. biedne malenstwo. teraz wbiegla na sciane i sie na mnie gapi czy cisne w nia kapciem. tak trudno mi jest sie rozkrecic a roboty dzis nie brak. jak sie dobudzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Pelasiu-napisalam z malej litery-za co sorki!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama czesc,walnij sobie kawke-ja juz 2 wypilam i nadal nie chce mi sie brac za robote!! Ten kociak to akrobata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek do Ciebie też właśnie wysłałam ale może mam coś z poczta. ja się dobudzam kawką i prysznicem.Dziewczynki na razie uciekam bo czas na kąpiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo ,Tobie tez wyslalam-nie wiem,czy dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo poslałam dzieki za twoje laska jesteś i tez nie widac nerwiczki podrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×