Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość giligili

chętnie pomogę jeśli macie jakieś pytania dotyczące antykoncepcji:) oczywiscie będzie miło jeśłi inne dziewczyny też będą odpowiadać na Wasze trudne pytania... ps.moze w ten sposób unikniemy zakładania 500 razy tematów o podobnej tematyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulli
no wlasnie jak widze Ty nie uniknelas zakladania kolejnego tego typu postu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
nie widze postu o podobnej tematyce...jestem tu od niedawna i nie zauważyłam tego rodzaju tematów...a więc faktycznie-jeśli jet juz taki temat to faktycznie mój zamykam i dołaączam się do innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumbica
czy moze przerwac moment spuszczania sie jak juz to zaczal? bo ostatnio kochalismy sie i on szybciutko wyszedl i spuscil sie na moja malutka. Jednak nie bylo tego wiele. Chce wiedziec czy w momencie jak zaczal sie spuszczac (zalozmy ze bylo to juz na zewnatrz) czu mogl ot tak to zatrzymac? czy raczej spuscil sie we mnie a to co bylo na zewnatrz to byla "reszta" spermy?? zaznaczam ze biore tabletki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob test i tyle
myslisz ze ktos jest jasnowidzem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
kolumbica odpowiedziałm juz na Twoje pytanie w Twoim topicu! nie masz się czego obawiać pod warunkiem, ze prawidłowo brałaś tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrissss
podobno masz 17 lat i co chcesz tutaj zaswiecic taki topik juz byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
no i coz tego, ze mam 17 lat?-skoro taki topic juz był to nie zamierzam swojego dłuzej prowadzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrissss
i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
tak to jest jeśli ktoś sie stara komuś pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie Gilgil. kiedys tu nawet ginekolog odpowiadal na pytania forumowiczek, ale go wykurzyly :( A na tamtym topiku o podobnej tematyce juz dawno nikt nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda dama
czy globulki dopochwowe dla mlodej dziewczyny to dobry rodzaj antykoncepcji??czy sa skuteczne???w ilu procentach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
dziękuje O MAIN GOD do młodej damy-najskuteczniejszą metodą antykoncepcyjną są tabletki! jeżeli jednak uprawiasz seks średnio często to myślę, ze warto zainwestować w globulki , ale razem z prezerwatywą! wskażnik Pearla dla glubulek wynosi-4-20- czyli średnia skutecznosć dlatego radze stosować je razem z prezerwatywą... W aptece możesz kupić: Delfen - krem 5% Kolpotex-Oval - globulki dopochwowe Patentex N9 - globulki dopochwowe nie jestem pewna czy ten krem jest wciąz na rynku, ale radzę zapytać w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, czy jeśli wystąpilo krwawienie między opakowaniami to wyklucza to ciążę ? Tabletki biorę regularnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
szczerze mowiąc nie spotkałam się z przypadkiem u kobiety bioracej tabletki aby wystąpiło krwawienie pomino ciązy... według mnie co do krwawień to jest podobnie tak jak w przypadku kiedy tabletek nie bierzesz...jest to możłiwe, ale występuje wyjątkowo rzadko! dlaczego sie stesujesz skoro masz krwawienie i regularnie bierzesz tabletki? wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
szczerze mówiąc to pocalujcie mnie w cipke nie chce mi się odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
śmieszne:/-wiedziałam ,zę wcześniej czy pożniej coś takiego sie pojawi (jak wyzej) nadal chętnie odpowiadam na pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokka cafe
dobrze bo ja się właśnie zastanawiam jakie prezerwatywy bendę najlepsze na pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam PEPINO - używałam ich przez ponad rok, średnio 3 razy w tygodniu i nigy mi jeszcze nie pekły :) Odradzam DUREXY - pękają :( przynajmniej u mnie :(:(:(:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelllwiiira
a w jakiej cenie sa te gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka
no to co powiesz - temat wkładki dopochwowe u kobiet które nie rodziły????czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumia
Jedno pytanko: Niezrobiłam przewy miedzy opakowaniami tabletek wiec krwawienia nie było, a teraz boli mnie prawy jajnik. Głupie pytanie ale wtedy można zajsc w ciąze. Dodam ze regularnie biore tabletki, a ostatnio przyplątało do mnie sie zapalenie pecherza moczowego. I czy jajnik dlatego moze bolec. Wiem ze to moje pytanie moze wydawac sie głupie, ale ja juz całkowicie sie zamotałam. Prosze podpowiedzcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w mieście / okolice Katowic/ PEPINO są w cenie ok 6 zł. Tyle przynajmniej kosztowały jeszcze jakieś pół roku temu,bo od tamtej pory już ich nie stosuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde nie wiem
cfzy mydlo z woda moga zniszczyc plemniki? cZy JAK moja dziewczyna bardzo delikatnie podmyla sie mydlem na ktorym teoretycznie byly plemniki moglo dojsc do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
filipinka-niestety nie mogę za wiele powiedzieć o wkładkach (wiem, ze specjalnie zadałaś to pytanie...żeby udowodnić, że niewiele wiem?)-wielu (polskich) lekarzy twierdzi, iz u kobiet które nierodziły takiej wkładki nie powinno się zakładać...jednak dla porównania podam, ze w Holandii lekarze nie widzą problemu w takim spsobie antykoncepcji u nieródek i tam taki zabieg jest refundowany-wszystko jest zależne od lekarza szumia-często zdarza się, że gdy nie robimy przerwy między opakowaniami ,,uwydatniają" się skutki uboczne... kurde nie wiem-plemniki nie miały szans na przeżycie-nie doszło do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyyy
a więc tak...okres zaczał mi sie 30 czerwca a skonczył 6 lipca potem musiałam wziąsc tobletke"po" i wyjechałam nad morze tam (prawdopodobnie przez z zmniene klimatu ) dostałam okresu.Zaczał mi sie 16 lipca,skonczył 21 a dnia 22 lipca miałam znow przykra wpadke:/ nie wiem co myslec ...przerwa miedzy okresami była zbyt krotka zebym mogła byc zupełnie spokojna ze były to dni niepłodne...poradz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluka
przerwałam w połowie branie Harmonetu bo się bardzo żle czułam (4. 07.2005). ginekolog przepisał mi Yasmin. Mam wziąść pierwszego dnia miesiączki. Jeszcze okresu nie miałam a seksik był :0 bez zabezpieczenia. Jeżeli pojawi się krwawienie (w czasie ciąży może być) a ja będe brać tabletki to czy jest ryzyko uszkodzenia płodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
kluka-teoretynie jeżeli zachodzi się w ciąże należy jak najszybciej odstawić tabletki, jednka tabletki nie powinny uszkodzić płodu...szansa na okres i dziecko jednoczesnie jest b.mała jeżeli wydaje Ci się, że mozesz być w ciąży radze wczesniej zrobić test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili
pomocyyy-teroretycznie 1 dzień po miesiączce jest niepłodny, ale jak sama dobrze wiesz Postinor ma b.dużą ilość hormonów i różnie to może niestety być:/ jedynym rozwiązaniem jest cierpliwość i zrobienie testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex123
biore tabletki od niedawna.. i zastanawiam sie czy podczas tygodniowej przerwy miedzy opakowaniami ma dni plodne??czy jak to jest???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×