Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giligili

pytania dotyczące antykoncepcji? chętnie pomogę

Polecane posty

Gość juz umieram
jesć milo być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie...jesteś zabezpieczona:) takie schizy w niczym nie pomogą i chyba odbierają cała przyjemność sexu:/ to, ze jesteś stale głodna nie oznacza wcale ciązy...być moze to skutek uboczny tabletek...a brzuch rośnie od jedzenia a nie dzidziusia:) krwawienia i ciąza zdarzają się rzadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz umieram
dobrze ze to napisalaś ale wiesz jak trudno się uspokoic dla swiętego spokoju pójde do lekarza na badanie czy nie ma tam nic .......boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca..
Czy picie ziół (niekóre mają działanie poprawiające przemiane materii) może wpłynąć jakoś na działanie tabletek antykoncepcyjnych..? Słyszałam, ze roznych herbatek poprawiających przemiane lepiej nie pic a jak jest z ziołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek2
pomóżcie: Zaczęłam łykać pigułki i OD 5 DNI BARDZO BOLĄ MNIE JAJNIKI. DLACZEGO??? Przecież jak się bierze pigułki to one nie "pracują" - czyli nie powinny boleć (do tego czasu miewałam bóle kiedy spoóźniała mi sie mi mięsiączka - teraz jestem zaraz po niej...) Obawiam się że coś jest nie tak... *** Byłam u ginekologa... robił mi usg - ale sam nie wie dlaczego aż tak bolą!! to jakaś paranoja!! powiedział też ze przy braniu tabsów powinny jeszcze mniej byc odczuwalne. no i jestem calkiem zdrowa!! ...ja zwariuje dodam że to moje pierwsze opakowanie i dopiero 10 tabl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno nam cokolwiek powiedzieć skoro nawet specjalista nie wie co się dzieje...leć do innego lekarza! mnie się wydaje, ze bol jajników to zwykły skutek uboczny-to, ze bierzesz tabsy nie oznacza, ze ten jajnik obumiera i nie ma prawa boleć...BYC MOZE ból przejdzie z czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o pomoc biore tabletki antykoncepcyjne Jeanine od 6 miesiecy, niedawno musilam zaczac brac antybiotyki lekarz przepisal mi :Novamox 1000 - 8 dni bralam, Cirrus- tez 8 dni, Apo Naproxen -4 dni , podczas tego czasu dostalam krwawienia (5 dzien trwa juz )podczas brania talbetek antykoncepcyjnych nie mam pojecia co sie dzieeje co to oznacza? cos sie rozlegulowalo? czy jestem wogule zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tableteczka
hejka,jestem przy pierwszsym opakowaniu tabsow po 2mies przerwie-gin zmienil mi z diane na jasmin, jaka jest skutecznosc pierwszego opakowania?mam stresik bo kocham sie z moim facetem od 2 tabletki i obawiam sie ciazy (jak wszystkie tu obecne panie) jak myslicie, dobry rozwiazaniem jest stosowanie gumek do momentu rozpoczecia drugiego opakowania? jesli macie jakies inne sugestie to chetnie poczytam.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie nie jesteś zabezpieczona...łykaj dalej tabletki i zabezpieczaj się dodatkowo/nie uprawiaj sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek2
proszę o odpowiedź :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaa...
Czy picie ziół (niekóre mają działanie poprawiające przemiane materii) może wpłynąć jakoś na działanie tabletek antykoncepcyjnych..? Słyszałam, ze roznych herbatek poprawiających przemiane lepiej nie pic a jak jest z ziołami? Czy też lepiej z nimi nie ryzykować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzirku ja już odpowiedziałam, może jeszcze koś inny się wypowie w ,,sprawie\" madziorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cania
Giligili mam pytanie. Czy wiesz jakie tabletki zawierają najwięcej estrogenu? I tak zdecydowałam z moim chłopakiem, że będę brać tabletki, ale zależy mi na tym, żeby urosły mi przy okazji piersi (mam małe i to jest mój ogromny problem). Rozważam też operacje powiększenia piersi, ale wolałabym jednak tego uniknąć. Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno pytanie. mam 17 lat i stosuje pigulki antykoncepcyjne, chcialam sie dowiedziec czy w moim wieku jest wieksze ryzyko zajscia w ciaze przy stosowaniu pigulek. dodam ze pierwszy raz okresu dostalam w wieku 12 lat i od poczatku byl regularny ok 28-26dniowy.na poczatku drugiego opakowania logestu kochalam sie juz bez dodatkowego zabezpieczenia.prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sili
Brałam kiedys Novynette przez około 3 lata.Potem miałam przerwe (ok 8 miesięcy) i znowu do nich powróciłam i teraz mam problem bo skonczyłam pierwsze opakowanie i wczoraj wieczorem dostałam okres ale dzisiaj juz go nie ma nie wiem co sie dzieje??? czy to mozliwe że mój organizm tak zaragował i musi sie przyzwyczaic.okropnie sie boje i nie wiem czy ciaze moge wykluczyc.co wy o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sili-spokojnie! często tabletki osłabiają zdecydowanie okres, jednka jeśli kolejne ,,okresy\" będą wyjątkowe skape radzę udać sie do lekarza. mała-martyna- masz takie same szanse na ciąze jak dojrzała kobieta:) spokojnie, jesteś zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaa...
a co z tymi ziołami i tabletkami..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna-nie powinnas pic dziurawca i ziól które działają przczyszczająca...o reszcie ziól nic nie słyszałam (nie słyszałam aby zaburzały ,,pracę\" tabletek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cania
Giligili zadałam wczoraj pytanie i nie uzyskalam odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili ratujjjjj
błągam Cie zznajdz mi odpowiedz na moje pyytanie......mam obawy ze jestem w ciązy a teraz juz od tygodnia mam strasznie podwyższoną temperature , w nocy sie dusze a rano (spie przy otwartym oknie) wstaje cala mokra.......😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giligili ratujjjj-czy możliwosć wpadki jest bardzo duza? co się stało? podwyzszona temperatura w przypadku ciazy trwa również po owulacji...ale równie dobrze mozesz byc przeziębiona...lec po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili ratujjjjj
a jaki test najlepiej?chodzi mi o tani bo teraz kasy nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytkie tesy są w cenie-10-15 zł, zapytaj w aptece ...i wszystkie testy mają podobną ,,skuteczność\"-polecam jednak płytkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę się wtrącić, to polecam Pre-Test płytkowy, jest naprawdę ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do giligili ratuj: No i jeszcze dodam, że objawy które opisujesz, wydają mi się raczej symptomem jakiejś choroby a nie ciąży. Ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatucha
Słuchajcie mam pytanie:Mam zamiar odstawić tabletki,w ten piątek powinnam przyjąć nowe opakowanie.Interesuje mnie kiedy mi wróci normalny cykl i czy w kolejjne dni mogę się kochać bez zabezpieczenia-czy hormony jeszcze 'działają'??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, hormony już nie działają od piątku. A na normalny cykl trochę pewnie poczekasz. Ja pierwszy okres po odstawieniu miałam normalny,bez opóźnień.Drugi tydzień opóźnienia i właściwie to było plamienie nie okres. No a potem 3 miesiące nic. Dopiero gin mi progesteron przepisał. Czasem nawet rok się czeka, aż wszystko się unormuje. Choć niektóre kobiety nie mają takich problemów.Zobaczysz sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaa
dziewczyny mam pytanie!! mam nadzieje ze potraficie mi pomoc? Chce schudnac Czy jest to mozliwe jesli biore tabletki anty (Harmonet) ???? bardzo mi na tym zalezy a nie wiem czy jest sens sie meczyc jesli nie bedzie rtezultatow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×