Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

ninna - to oznacza że sie siebie nie wstydzisz, akceptujesz i drugiej stronie ufasz - tylko tyle - bo raczej zeby znajomość \"pogłębić\" to raczej poczta nie wystarczy cokolwiek by zawierała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapracowałam się, a całkiem ciekawie tu się zrobiło widzę:) ...pacanku, czemu ja nie dostałam Twojego aktu..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, mnie też umknął ten moment, jak pacan swoje akty wysyłałeś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo maje akty sa utajnione i leżą w archiwum WSI z dopiskiem Top Secret - max hardcore perversum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na czym niby polega ten hardcore? masz świeczkę w odbycie czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałem, że świeczka to typowo kobiecy atrybut :P dziewczyny proszę nie przykładajcie do mnie swojej miary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna nie wiem jak jest ze świeczką ale nie trzeba myśleć żeby wiedzieć że w odpowiednich warunkach równie dobrze wychodzi jak i wchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pacan widzę, że się już totalnie rozmarzyłeś!... nie ma żmijki i nie ma Cię kto do pionu doprowadzić! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ anula ninna - myslałem że sie mną zajmiecie pod nieobecnośc żmijki, która to raczej krótko trzymała mnie w ryzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, nie każdy lubi lateks, pejcze i kagańce :P ja np. wolę kajdanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kajdanki powiadasz? a do tych kajdanek to ma być dobry czy zły policjant? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że zły! paradoksalnie, im gorszy tym lepszy! ;) i jak, kręci Cię ta wizja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - wizje to mnie juz nie kreca - no chyba że pozwalaja mi samemu zagrać :P a ten zły policjant to ma być uzbrojony w pistolet, karabin, nóż czy znać walki wrecz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy, jak będzie mieć niezawodną pałkę :P ale te gadżety, które wymieniłeś plus umiejętność walki wręcz są też jak najbardziej pożądane. bosz, skończmy te bezeceństwa bo nam topic skasują źli admini! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ninna - boisz sie własnych myśli? :P fakt, faktem, że az się czerwieniłem jak z Tobą o Twoich wizjach pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacanku drogi, nie myśli, tylko adminów. poza tym ja jestem człowiek czynu, wolę działać, budować, organizować, niż gadać po próżnicy ;) zaczerwieniłeś się powiadasz?... a co tam robisz pod biurkiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... widocznie czynności pod biurkiem nie wystarczyły koledze.... ;) pa, pacanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. melduję się z rana w pełnej gotowości, z kawą w dłoni. gdzie jesteście mróweczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ninna widze, że tylko Ty się zameldowałaś... hm... ciekawe gdzie reszta? widzę ninna, że podejrzewałaś mnie wczoraj o jakieś manipulacje pod biurkiem, ciekawe skad takie przypuszczenia? ninna czy aby takie skojarzenia to nie efekt doswiadczeń z Twoimi kolegami z pracy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny dzień:) Widzieliście wczoraj \"Hotel Splendide\" ? Temat z naszej wczorajszej rozmowy Pacan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic nie wiem, nie widziałam, nie orientuję się i nic z kolegami pod biurkiem nie robiłam - i tej wersji będę się trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallew
Witam wszystkich!! Jestem z Warszawy - pierwszy raz tu zajrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - niestety niedane mi było wczoraj poogladać telewizji - a mogłabyś przyblizyć nam z grubsza fabułe? ninna - Twoje rozpaczliwe tłumaczenie - mocno działa na naszą wyobraźnie - niegrzeczna dziewczynko :P Nie mam dzisiaj pozdrowień od Żmiji bo niestety wczoraj nie zjawiła się na GG - widać mocno ja zaangażowały francuskie rozrywki w szerokim tego słowa znaczeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi było dane pooglądać telepator, ale wybrałam mojego bożyszcze Szymona Majewskiego - mmm... będę żyć nadzieją pacan, że wyglądasz podobnie :P hej mallew. welcome :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film, jak to określono \"surrealistyczny\", a dotyczący tego jak nudne, bez wyrazu i chore jest życie ludzi stosujących bezsmakową dietę i wstrzemięźliwość sexualną :P Bardzo mi się podobał :) Takie rarytasy to tylko w \"Kocham kino\" Bo oprócz dobrego jedzenia i sexu lubię obejrzeć jakiś świetny film :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mallew - zarezerwój sobie lepiej nicka bo za chwile zniszczę Cię podszywacze (sam sie zaraz podszyje bo to uwielbiam :D) ninna - żyjesz nadzieją, że jestem podobny do Szymona - he he macie dziewczyny wymagania i marzenia - no wiesz może i bym był gdyby Szymon był bardziej przystojny :P Blondi - obejrzałem fotosy z filmu i go sobie przypomniałem - faktycznie świetny film a wiesz że mamy bardzo podobne zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz już wiem :P I nawet co do Szymona się z Tobą zgodzę ;) Też nie w moim typie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×