Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

żmija no Ty to potrafisz ukąsić - a ja chciałem tylko sprecyzować wyglad mojego narzadu cobyś sie aby nie pomyliła i swój zamiar koniecznie zrealizowała jak najszybciej... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec odbierania telefonów:) ufffff, wreszcie do domku:) całuję wszystkich mooocno i życzę miłego popołudnia:) paaaaa, do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan smutny i niechciany idzie kopać żeby jutro miec doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie sam zostałem... halo halo jest tu kto?!?!?!?! no nawt echa tu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi za rok??? a to w zimie nie bierzesz??? nie martw sie w listopadzie bedzie cos wolnego pozniej swieta :) jakos pociagniesz :) ale szczerze - perspektywa urlopu za rok !!! jest tragiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :D czy nie drżą wam raczki od przedurlopowych lub przedweekendowych wzruszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drza :) tymbardziej ze Ines wyjezdza na 3 tygodnie ma juz zaklepana wycieczke do londynu na 3 dni i hotel w paryzu :) jaka jestem happy :) a i pacan pytanie mam ty urlopujesz? bo Ines zmija cudownie szczesliwa bedzie miala w mieszkaniu dostep do internetu tralalalallal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan urlopuje się krótko od 20.08 do 5.09 ale zawsze jest w zasiegu Netu (ma prznośne wynalazki Netodajne :P) oj zmijka zazdroszcze Ci tak fajnego urlopu bo mój ma na celu przede wszystkim zrealizowanie zaniedbań z całego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pacanku:) ja może na weekend tylko gdzieś wyjadę...w tym roku dokształcałam się ostro i prawie cały urlopik poszedł na jakieś głupie uczenie się, a dwa tygodnie byłam nad morzem w drugiej połowie lipca - jeden dzień pogody był;) musi mi teraz na rok wystarczyć...ale na razie nie zamierzam się dokształacać dalej, więc w przyszłym roku na przyjemniejsze rzeczy urlop wykorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze w końcu odwiedzić wszystkie swoje byłe zony i przypomnieć sie wszystkim swoim dzieciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×