Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

witam ninna ( wiem kazałaś mi spadac na dzrewo) dlaczego nie doceniłas szczerosci kandydata na współlokatora? Uprzedzał lojalnie o blokadzie łazienki a nie zaskoczył Cie faktem dokonanym. No i to dbanie o siebie chciałabyś mieszkac z brudasem? A Blondi jest żenujaca śmieje się z innych a sama mieszka z metro i nie narzeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplutek nie prowokuj mnie :P Retro głupolu nie metro. A nie, no metro mam blisko to fakt ... Racławicka czy jakośtak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek (widzę, że się trzymasz) 🖐️ a gdzie ja powiedziałam, że nie doceniam szczerości kandydata? - wręcz odwrotnie! mimo całej jego odmienności (żeby było jasne - odmienności jedynie azaliż od mojej zupełnie-nie-trendy osoby ;) ) bardzo mnie się spodobał, jak już otrząsnęłam się z pierwszej fazy szoku ;) nie wiem, czy mogłabym z kimś takim mieszkać, ale generalnie koleś jak najbardziej w porządku. a na koniec, już wychodząc, dodał: - tak na marginesie, niezależnie od tego, czy mnie wybierzesz, czy nie - uważam, że powinnaś sobie przyciemnić brwi. :) :) :) no i jak tu go nie lubić?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... Od rana mamy problem z siecią i dodatkowo z faksem i telefonem -teraz dopiero widzę jak te sprzęty są niezbedne w codziennym życiu biurowym ;) Zaplutek Ty żyjesz :) Ninna 1)dzięki za info, 2)no cóż - przyciemnij może te brwi :P Pacan >> no to zapodaj jakiś seksualny (ale nie metro :P) temat blondi>> mnie poderwało o 5.40 z własnej i nie przymuszonej woli i o 6.00 to ja już piłam kawe ze współlokatorką -też rannym ptaszkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, Ty chyba za rano wstałaś! - toć jak pacan zapoda temat, to z krzeseł pospadamy!! :P ps: a nad brwiami się zastanawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Śliwka to mnie pobiłaś ;) Ninna > co do tych brwi...ja kiedyś robiłam henne, ale zauważyłam,że jak mam jasne włosy(bo Ty też blondynka) to o wiele lepiej jednak pasują mi jaśniejsze brwi, teraz od czasu do czasu używam kredki brązowej i też o niebo lepsza niż henna. Chociaż słyszałam, ze jest henna żelowa o wiele delikatniejsza także jaby co popytaj. Dżizaz, ale elaboracik kosmetyczny...chyba się starzeję 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi a kogo Ty chcesz oszukac? Twój metrowiec biega na siłownie, basen, zagląda przez szybe do kosmetyczki i na solarium no i chodzi do tego samego fryzjera co TY! i gdzie tu retro? ninna jesteś nazbyt tolerancyjna jakby do mnie przyszedł koles i poradziłby mi przyczernić brwi dostałby w ryj. A co On miał na mysli? że niby jestes spłowiała na twarzy czy jak? śliwka musisz mieć coś na sumieniu, że nie mozesz sypiac . CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, dzięki ;) żeby było śmieszniej, robiłam ostatnio hennę, ale właśnie raczej delikatnie, bo gryzłoby się z włosami za bardzo, a tu masz babo placek! ;) zaplutek, nie doszukuję się w nim jakichś złych intencji. po prostu zboczenie zawodowe. doskonale go rozumiem, bo znam problem z autopsji ;) a pacan dzie? pewnie szuka po książkach tematów seksualnych, co by nam zapodać ;) [uwaga na marginesie: ależ mnie ten wyskakujący ludzik w*&rwia!!!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No katują nas tymi reklamami strasznie 😠 Zaplutek coś Ci się pomyliło, on blady jak dupa, brwi krzaczory itp:D A basen i siłownia to mu i tak nie pomogą :P hehehehe :D A co do fryzjera to już ma nowego na horyzoncie bo mu się jeździć nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę żadnej reklamy :) wczoraj i przedwczoraj faktycznie wyskakiwał mi jakiś pseudo-krakowiak a jeszcze wcześniej jakieś cholerstwa latały jak u Hitchocka :( teraz na szczeście pusto cicho - i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Śliwka dziś wyskakuje też i nie mów, ze Tobie nie, bo jak nam tak to Tobie też musi:P;) Odkurzacz złom marki \"Hałas, smród & brud\" mię wnerwił dodatkowo 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi - naprawdę dziś mam spokój, ale może ma to związek z tym że wczoraj przy moim kompie gmerał nasz informatyk -pewnie coś w ustawieniach poprzestawiał :) A tak na marginesie - dlaczego mi nie wierzysz :( przecież bym ściemniała, bo w jakim celu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, śmiesznie wyszło ;) też chcę takiego informatyka, a nie jak nasze darmozjady ;) [przypominam, że mam monitoring, może któryś przeczyta... ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem uff... ale mam w robocie zapier... miałem zapodac temat... niech pomyśle chwile zeby nie był bez sensu... np. taki: \"Jak myslicie jaki jest wplyw produktów przemysłu spozywczego produkowanych na bazie medium etylowego uzyskiwanego z nasłoneczniych kartoflisk południowej polski na średnie libido przecientnego konsumenta przedmiotowych produktów w relacji do fazy księzyca w koniunkcji z mekurym w ujęciu funkcjonalnym...\" prosze o szczere wypowiedzi (i zeby nie było ze jest nie o sexie i chlaniu ...bo jest :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, iż jest ono - to średnie libido - odwrotnie proporcjonalne w stosunku do spożycia. z naciskiem na stosunek. tych produktów oczywista. znaczy spożycie, a nie stosunek. no. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ninna... Twój \"ochoczy\" nacisk na stosunek z niejasnym akcentem w problemie spozycia jest zastanawiający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pacan... przeANALizuj to dokładnie i daj znać, co wymyśliłeś na tej podstawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz z innej beczki jak to w Monthy Pytonie ;) Jak ja lubię słuchać Antyradia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nie wcinaj się daj ludziom pogadac o ziemniakach pamietam był tu jeden taki co pisal o weekendach na kartoflisku ... widac to taki podtemat tego topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"weekend na kartoflisku\" to może taka przenośnia była... w sensie \"konkretne pochlaj-party\" - aleśmy nie skumali, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja spadam kochani - na wątróbkę do SPHINXA :) moze wieczorkiem skoczę popluskać się na Warszawiance :) a Ty Ninnuś spraw się i mnie zapisz na tą liste i zorientuj się prosze o ceny tych karnetów na siłownię dla mojego kumpla ;) dzięki i do jutra kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, najlepiej dam Ci namiar na tego gościa, który tym wszystkim zawiaduje i od niego się najlepiej dowiesz wszystkiego, co Cię interesuje. wczoraj był inny koleś, zakręcony jak słoik po dżemie, jego wolałam się nie pytać, bo zawsze coś pokręci :) anyway, w drodze na aerobik zastanawiałam się, jak ja mam Cię zapisać, skoro znam tylko imię i wymyśliłam! - oczywiście \'Jadwiga Śliwka\' ;) ale na (nie)szczęście był zakręcony i plan się nie powiódł - ale był dobry, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🖐️ cos ja widze ze więcej sie nieźle nasiłujecie już w trakcie zapisów na siłownie, co dobrze rokuje przyszłym treningom :P ninna - prosiłaś o przeANALizowanie... tak mi wyszło z Twej wypowiedzi umotanej wieloznacznie w stosunki i spożycie, że masz problem i zapisałaś się do AA gdzie podstawą terapi jest zastapienie nałogu innym nałogiem w tym przypadku jest to na pewno szeroko pojeta profilaktyka dogłebnie ANALizowanych stosunków celem doskonalenia metody poznawania wzajemnych niezaspokojonych potrzeb z naciskiem na wielowymiarową wzajemną penetracje uczestników spotkań prowadzaca do eliminacji czynnika nałogotwórczego - i na dodatek wychodzi z ANALizy, że bardzi Ci sie ta terapia podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×