Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Ninna :) Landrynka >> rozsyłam CV gdzie się da ;) ale najbardziej zależy mi na pracy w zawodzie oczywiście ;) zadzwonili ze szkoły, no zobaczę co z tego będzie, ale myślę pozytywnie, znaczy staram się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki Blondi za rozmowę Jeszcze a propos włosów - nigdy nie zdecydowałam sie na balejaż ani inne pasemka-boję się że potem to ja z tych włosów już nic nie zrobię. Przez długi czas miałam krótkie -coś w Twoich klimatach Blondi, teraz jednak postanowiłam zapuszczać - chyba ten najgorszy etap przeszłam i teraz juz jakoś wygladam :) A czym - jeśli w ogóle - farbujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka 🌼 Ja baleyage co niestety wiąże sie z długim siedzeniem u fryca. No ale po różnych próbach i kombinacjach wiem, ze i czuję się i wyglądam w nim najlepiej. Ja z zapuszczaniem nie mam problemów, bo mam lekko kręcone włosy i zawsze można je jakoś pognieść lub naprostować. tyle, ze liczy się dobre cięcie. Co do filmów, dziś Gladiator i chyba umarłabym z nudów, gdyby nie kniga do rozpoczęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Landryna to ma \"kawał włosa\" z tego co widziałam na fotce ;) My tu wszystkie wystrzępione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a co się ma niby stac bo bajejazu???? wszystko przeciez niszczy nasze włosy, cudów nie ma. Ale przyjamniej w salonach mają lepsze farby niz na półkach sklepowych. Ja robiłam bajejaz i jakos włosy mi się nie zniszczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to się boję fryzjerów i ich nożyczek. Bo to są jakies swriry (często)pozatym nie wiem czy zauwazyłyscie, ze w wiekszości polskich programów typu \"metamorfozy\" zawsze te panienki tną niemal na zapałkę-a przeciez nie kazdej jest dobrze w takiej fryzurze. Moim zdaniem im krótsze włosy tym twarz powinna miec bardziej regularne rysy. Dlatego takie scinanie to pojscie na latwizne. Na szczescie w nowym prog \"chce byc łabędziem\" fryzjerzy raczej przedłuzają włosy i jest moim zdaniem bardziej korzystne. To znaczy nie chce zebyscie pomyslały ze nie lubię krótkich włosów-bo lubie -ale nie kazdemu to pasuje. i jeszcze jedno-pare tyg. pojawil sie na kafeterii jakis zbok-fryzjer-szukał dziewczyn-które by chciały wpasc pod jego nozyczki- i chcial je ciachac na zero-o zgrozo!!!!!!!!!!!!!i jeszcze go to podniecało. Dawał jakies linki do stron-gdzie jakies azjatki godzily sie na takie oszpecenie.....brrrrrr az mnie ciarki przechodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam lekko kręcone włosy a do tego poddatne wiec próby ich ujarzmienia czesto koncza sie fiaskiem :( z tym balejażem chodziło mi o to że nie mam w 100% pewności czy moja wzja zgodzi się z wizją fryzjera... a poza tym nienawidze odrostów :O a jak taki balejażyk będzie wygladał po 2 miesiacach :( -kaplica - jeśli znowu nie uderzysz do fryzjera :( Ps. chadzam do frca dosć regularnie -ale dla przyjemności a nie dla musu - a przy pasemmkach to niestety musiałoby być to drugie :O Blondi - Ty o tym Gladiatorze tak specjalnie by mnie zdenerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii farbowania włosów i różnych eksperymentów kolorystycznych to powinnam chyba być ekspertem. miałam na łbie już chyba wszystkie kolory świata, granatową czerń też. zawsze farbuję sama, pasemka też umiem sobie sama zrobić. doszłam do takiej wprawy, że nawet fryzjerzy się dziwują :) poszłam kiedyś do hiperu i akurat była promocja szamponów jakichś połączona z badaniem włosa. z pewną taką nieśmiałością poddałam się badaniu - bo wiadomo, lata męczenia włosów robią swoje. ku mojemu zdziwieniu (konsultantki też ;) ) okazało się, że wcale nie mam zniszczonych włosów, wręcz przeciwnie, czują się całkiem rześko. nie wiem, od czego to zależy. ja dbam o włosy (no, może nie tak jak landynka, żeby kwitnąć ze świństwem na włosach 3 godziny!!!) ale jakieś odżywki, coś... nie jest źle. uff, ale elaborat mi wyszedł ;) a do Gladiatora się przymierzam. byłam na tym zresztą w kinie kiedyś, ale że pamięć mam krótką, obejrzę z ciekawością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka akurat baleyage niszczy mniej włosy niż farbowanie zwykłe bo nie katujesz wszystkich włosów a jedynie pasma, farby, co już nadmieniła Landrynka też stosują dobrej jakości, a i co do odrostów się nie zgodzę, gdyż nie są tak widoczne jak przy całych ufarbowanych nie mówiąc już o włosach takich jak nasze, podatnych i \"uniesionych\" a nie przyklapniętych. ja spokojnie przy zapuszaczaniu moge sobie pozwolić na 3 miesięczne odrosty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gladiator...hmmm, no co ja poradze, ze mnie męczy taki trodzaj kina no :o Kawałek widziałam w autokarze jadąc na albo z wczasów i skutecznie mnie ukołysał do snu ;) :D Co do samego Russela to jak najbardziej, w Pięknym Umyśle był rewelacyjny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zdecydowanie bardziej gustuję w Kommodusie J. Phoenix - jest moim faworytem i jako aktor (polecam np Zatrute pióro) jak i meżczyzną :) Russel no cóż - taki Austarlijczyk oderwany od dojenia kangurów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, nie, ja ponadczasowo Malkovich! :) widziała któraś Być jak John Malkovich? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam lubię Russela-to świetny aktor-choć nie wszystkie filmy z jego udziałem podobają mi się. Ostatni jak gra boxera był swietny. Gladiator nie podobal mi sie -ale ja po prostu nie lubie takiej tematyki. A co powiecie na Jonego Deepa-ja bym go zjadła :) mniiiiiiiiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam \"Zatrute pióro\", podobało mi się ale nie tak jak \"Być jak J. Malkovich\" - to zdecydowanie kino w moim typie :) Deep jest ok, bardzo fajną role miał w \"Czekoladzie\" i do schrupania :D Ulubionego aktora to ja nie mam, a ulubione filmy i owszem: \"Lost highway\", \"101 Reykiavik\", \"The million dollar hotel\", \"Wysokie obcasy\", \"Drżące ciało\", \"Magnolia\", \"Memento\", \"Vanilla Sky\", \"Requiem for a dream\", \"Miś\", \"Czarny kot, biały kot\" wspomniany \"Być jak...\" and more..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, koleś z Memento jest w moim typie też... ;) i te jego tatuaże... mmm... chciałam sobie kiedyś zrobić ale po pierwsze primo cykor ze mnie, a po drugie primo za dużo osób już jest wydzierganych i teraz czysta skóra nieskalana tatuażami jest na wagę złota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie skleroza... jak mogłam... nie wybaczę sobie, że pominęłam Kevina Spacey\'a. uwielbiam go. a K-Pax, American Beauty i Życie Davida Gale\'a mogę oglądać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś z memento to Guy Pearce - fak ma cos w sobie ;) Ninna mam od roku K-Pax na kompie ale jakoś nie mam serca by zobaczyc ten film - nie wiem zupełnie dlaczego :( Poleczasz?? Co do typów meskich >> Christian Bale - ostatnio Mechanik i Batman :) ale ja tam go wolę jako EQUILIBRIUM :) mniam ;) no i Gary Oldman >> no comment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Kevin :) Co do Christiana, to po Batmanie mój facet był zazdrosny o to, że powiedziałam,że jest zajebistyi w ogóle pierwszy nietoperz z jajami ;) ale on mi bardziej w American Psycho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak w Psycholku to miał niezłą dupkę grrr.... A co do Depp\'a fakt -też cos w sobie ma. Mój ostatni faworyt to Clive Owen - sin city, Closer , Król Artur - normalnie ja się roztapiam jak go widze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Panie serdecznie i chce powiedzieć ... ja chce takiego psychologa w szkole mojego dziecka jakim jest Blondi. I bynajmniej nie z sympatii do niej ... ale jak widze poczynania niedorobionej psychologicznie ... pani psycholog z mojej szkoły! Rany! ja chce takiego psychologa w mojej szkole!!!! Szkola ktora ja zaangazuje wygra dla dzieci cos czego nie da się kupic za żadne pieniadze. Blondi ma to \"cos\" nie jest głupia cipa która cytuje podreczniki! nijak się majace do realnych problemow dzieci! Szkoda ze nie pracujecie w kuratorium oswiaty byscie mialy kogo popchnac:) Ja wiem jedno bedę trzymac kciuki za Blondi do usranej smierci az dostanę odcisków. A filmy ktore ogladacie no coż... to tylko filmy i jak sie dzis na koniec dnia nie najaram do granic mozliwości ( to z rozpaczy) to obejrzę Galadiatora a jutro jak bede w stanie poprawie Troją a co ... a propos jakbym znał wasze zalety tak jak Blondi byłbym waszym rzecznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_ a dlaczego nie pracujesz w nimisterstwie oswiaty? Ja chce !!! miec kogos znajomego nawet jak on mnie nie bardzo trawi:) zawsze mozna pokombinowac dla dobra innych szczególnie jak chodzi o dobro dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek, Ty mi podeślij swoje, a ja po obejrzeniu Ci powiem, czy wyglądam jak ministerstwo, czy nie ;) poza tym widzimy się z Blondi w niedzielę, więc możesz się upewnić. ps: śliwka, koniecznie obejrzyj K-Pax!.. chociaż... jak Ty lubisz Dwie Wieże i inne takie to nie wiem, czy ten film Ci pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna? a pchnij na maila swój nr komóry, w razie jakby co ;) a mam nadzieje,że nie wystroicie sie jak chłop na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już piszem. nie wiem jak landryna, ale ja wystąpię w wersji weekendowej, czyli jeansy, bluza i pewnie zero makijażu znając siebie ;) także loozik, jeśli o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment...........wlasnie podeslijcie mi nr swoich komorek-ja wam tez przesle ale wieczorem bo teraz musze szybko wyjść. Co do ubrania-tez pewnie przyjde w jeansach ale jak na starą tapeciarę -umalowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wieczorem to esa, bo ja nie mam neta w chałupie. z tym make upem to ostrożnie, bo ze śmiechu łzy polecą i efekt misia pandy gwarantowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×