Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

siemka :) A nic nie gotowałam :P Ja weekend tradycyjnie, z lubym a może i też u Zaplutka :D Landi czekam na info jak się dojeżdża do pracy i jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za zyczenia :) Pruszkow nie wydaje mie sie koncem świata poniewaz przez ponad 6 lat mieszkałam w Komorowie (czyli stacje za Pruszkowem) wiec jestem przyzwyczajona do WKD. Jade kolejką 26 min do centrum i potem 5 -10 min autobusem do pracy, a do kolejki mam 5 min -wiec nie jest źle tymbardziej , że ja jestem w instytucie srednio 2 dni w tyg. Przemek natomiast jeżdzi samochodem. gdzies tak za miesiąc planuje impreze w stylu spoźnie urodziny, parapetówa, wiec bedziecie sami mogli poznac uroki kolejki wkd :) Nina---> Hybrydy są owszem klubem studenckim ale ma to swoje plusy -przynajmniej ie ma tak małych pokurczonych imitacji facetów w skórach lub w dresikach z łysymi główkami ;););) Nie ma tez tam małolatów przedział wieku 20 -30 + wiec nie jest źle , pozatym ja tam przychodzę głównie tanczyc a reszta mnie juz interesuje mniej, kolejny plus tego klubu to klimatyzacja -dobro wyższego rządu rzadko spotykana w polskich klubach Stic---> i jak wyjasniles sobie wszystko w tym urzędzie skarbowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) nie wiem jak reszta, ja jestem zakopana po uszy w aktach :O a na dodatek śpię jak nic bo położyłam się dziś o barbażyńskiej porze :( Landi a jak Mori reaguja na nowe otoczenie i mieszkanko- ma już swój ulubiony kącik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllllllo!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jesteście????? tak szaleliście podczas wekeendu, że nie macie siły wystukac na klawiaturze paru zdań????? :P Ja pół niedzieli spędziłam na poszukiwaniu lodówki i oczywiście nic nie udało mi się wybrać, w domu nadal panuje niemilośierny bałagan, rzeczy są po raz setny przestawiane z jednego miejsca w drugie, tak, że już straciłam orientację co gdzie jest... byłam na \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\" - film dosyyć cięzki ale wg. mnie bardzo dobry tym bardziej , że uzależnienia to mój konik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy siłę - Kozienalia były w Lublinie :) Dużo piwa - póżniej niebieskie stworki czy inne ufoludki :) Łooooooo...imprezy masowe na świerzym powietrzu wykańczają ale fajnie było...a Wawie nie było dni qltury studenckiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) A ja jestem wściekła - nie wiem dlaczego :( i w związku z tym by poprawić sobie nastrój planuję dziś krwawy wieczorek... pożyczyyłam film DOOM i mam nadzieję, że parę łbów tam poleci, a do tego jakiś dobry drink i... oby do rana ;) Stic oglądałeś Doom?? Mocny jest?? Reszty nawet nie pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOOM - to legenda - pierwsza gra FPS po Wolfensteinie - jak się w to po sieci grało, o matko. No a film - to jest czeski film (czesko - amerykański) i ma klimat gry - zresztą kto (czyt. Landrynka i cała babska kompania) nie gierczy ten nigdy nie pojmie klimatu filmu \"Silent Hill\", \"Final Fantasy\" itp. Ale z drugiej strony po co za wiele wymagac od fabuły skoro miało się \"wkurwa\" - no ale na \"Silent Hill\" to koniecznie trzeba się wybrać po zagraniu. A teraz wpadnie Ladni i zrobi wrrrrrrrrrrrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadła śliwka a nie landi :P i zrobiła hmmmmm... 😘 a nie wrrrrr... Silent hill - jako fanka horrorów zaliczę niewątpliwie mimo iż nie grałam bo za tym nie przepadam :O już jestem umówiona na sobotnią noc na ten film - Stic czy orientujesz się czy w tym filmie długo pogra Sean Bean (mąż głównej bohaterki) czy to jakiś nieszkodliwy epizodzik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos \"krwistych\" klimatów, próbowałam obejrzec w sobote \"Nieodwracalne\", ale mój facet nie wytrzymał ;) a czytam sobie teraz \"Chemię śmierci\" i mię strrrrrasznie wciągnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) A ja dziś jestem radosna jak poranek ;) DOOM i lody Carte d\'ore pomogły :) Stic - film według mnie był świetny - ale gra - niekoniecznie, to przecież trzeba być dewiantem by odczuwać radość z rozwalania wszystkiego, wszędzie i wszytstkim - nie widze sensu grania w tego typu gry :O A tak w ogóle gdzie jesteście?? Blondi wstń od garów, Landi przestań się meblować, Stic zostaw świerszczyki i Nikite :P i do klawiaturek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuu gdzie Wy jesteście
- śliwka :( Spadam moze jutro będzie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śiwerszczyki - ja modelki sobie ogladam ;) No gra miała klima bo to była pierwsza tego typu gdzie można było wszytko rozwalać :) Na Silenta się też wybieram i modlę się aby go nie spieprzyli - co prawda to ponoć nie w pełni amerykańskie kino ale kto wie. Odnośnie Bean\'a - to nie wiem ile będzie grał ale żałowałem, że go uśmiecili we Władcy zamiast któregoś z tych głupich gnoli - hobbitów Pipina albo Samiego. Cieszyłbym się jakby Uruk-Hai rozwalił grubasa zamiast takiego gostka jak Boromira - zresztą ten poświecił się dla sprawy a chyba na koniec nie był wspomniany jako bohater walki o pierścień . Tylko ten spasły grupas pierdzielony... http://www.youtube.com/watch?v=gfcybanFKjU - posłuchajcie - na weekendzie puszczałem to w kółko, że stary się na mnie w Lublinie wkur....ił i powiedział żebym sobie pojechał do Wawy i tam słuchał sobie Rave\'u Once again !!!! Where are they taking the hobbits ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Ja też byłam wkurzona że Tolkien (a za nim Jackson) załatwili Boromira :( facet miał coś w sobie ;) mogli go zostawić i ukatrupić kogoś innego - ale nie wypowiadam się kogog bo wszyscy \"główni bohaterowie\" mi pasowali, choć w sumie mnóstwo tych hbbitów sie plątało pod nogami ;) Stic masz tu chyba fanklub :P http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3243670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślwika -> Jaki fanklub - to analiza mnie, przypisują mi różne cechy ale sama wiesz jak szara i nieciekawa potrafi być rzeczywistość ;) Mi te wredne gnole (czyt: hobbity) nie pasowały bo były małe, głupie i żdanych fajnych cech nie miały. W takim świecie na pewno nie byłbym Obieżyświatem ale już takim pół-elfem z miłą chęcią. Właśnie palnuje sobie up-grade mojego stacjonarnego kompa (może macie znajomego co może sprowadzic mi P4 3.0 GHz (Socket 478, 1MB Cash, HT) bo nie ma nigdzie poza Allego a tam boję się kupować. Po upgradzie zaczynam W LOTR Bitwa o Śródziemie - ponoć giera ma wymiatający klimat. :) Ladni -> A Ty jak tam z mieszkaniem - już przewrót majowy zakończony ?? Czy nadal na pudłach mieszkasz ?? Może Twój facet ma znajomoego co sprowadza procki i takie tam inne gadżety ułatwiające przeniesienie się do wirtualnego świata gier ?? A może w końcu do kina skoczymy - hmmm ?? Nie wiem co z resztą ale coś podejrzanie umilkła - ludzie hop hop gdzie jesteście ?? W ogóle to się za wami stęskniłem i jak macie ochotę to OBIECUJĘ, że w czerwcu bardzo chetnie się z wami na BROWARA wybiorę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
buuuu... A Was gdzie wcięło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynacie mnie wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze :) a kto to się tak złości :P Pozdrawiam z pięknego, wspaniałego Wrocławia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) rzeczywiście forum trochę opustoszało ...ale tez pewnie kazdy ma jakies wytłumaczenie....ja także....nadal nie moge wyjść z pyłu, kartonów, pakunków itd, od 2 tygodni nie ogladam telewizji, prawie tez wogole nie korzystam z netu, próbuję ogranąc ten cały bajzel....od wczoraj mam w koncu lodówkę a teraz zastanawiam się nad kolorami ścian. na razie niestety nie mam zupełnie pomysłu tym bardziej ze podoba mi się tysiać rzeczy, na razie wymyslilam tylko kolory w jednym pokoju-poniewaz pogoda jest u nas ohydna przez 3/4 roku albo i dluzej-jeden pokoj chciałabym miec w energetycznych barwach zółto-pomaranczowo-czerwonej (ale nie takie oczojeby tylko troszke stonowane) co do sypilani i jadalni nie mam pomysłu.... ...co wiecej ...nauczyłam Moriego \"lezec\" i -zalapal za 5 razem no dobra a teraz niech kazdy bierze w lape kalendarz i ustalamy jakies spotkanko bo czuje ze trzeba jakos podkrecic atmosfere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak produjuje posta to zero odzewu :) Ja się dopisuje do tych co potrzymuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie :P Co do terminu - mogę do 08 czerwca potem zapadam się towarzysko (w tym netowo) pod ziemię :( bedę kuła na urlopie do aplikacji i będzie u mnie zupełny unplugged ;) Stic - byłeś już na Silent Hill?? Ja idę dziś z kumplem, a jako że ze mnie strachliwa istotka ;) zastanawiam się czy z uwagi na fabułe bardzo będę musiała się mocno uczepić jego ramienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plum-> I jak wbijałas pazurki czy były to tylko symulowane napady strachu :) Ludzie - Hoooooooooooooooop, hooooooooooooooooop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Stic - wiesz co w sumie dziwny był ten film :O Gdybym znała grę to pewnie lepiej bym się bawiła. Generalnie był gwałtem na moim poczuciu estetyki, bać sie nie bałam tylko czułam obrzydzenie :O I szczerze powiedziawszy nie rozumiem do końca zakończenia :( My z kumplem nadaliśmy temu filmowi tytuł \"Przeklęty hutnik\" Na cześc tego quasi-demona w skórzanym wdzianku i kapturem na głowie i wielkgachnym nożem w łapie :( Obejrzyj ten film i powiedz mi o co chodzi dokładnie :( No właśnie hoooooooop hooooooooooop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) i jak kiedy ustawiamy się na jakieś spotkanie??? moze w koncu wyjdziemy gdzies potanczyć???? ---->Sliwka musisz rozruszac kości przed tak długim kłuciem do egazminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Widzę, zę rozpaczliwe próby podtrzymywania topiku przy życiu dają jaki taki skutek ;):P Ja tam za imprezkę dziekuję, dziś wracam do łorsoł z zapasem wyimprezowania się, który mi wystarczy do następnego wyjazdu do Wrocka :) Jakbyście do kina się wybierali to dajcie znać tak żebym do was zdążyła dotrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×