Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Sliwka-->pewnie, ze nic nie muisz...i wiadomo ze czasem pewne rzeczy trzeba przepic, natomiast pewnie wiesz , ze co Cie nie zabije to Cie wzmocni...a za rok pewnie zdasz ten egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka ja proponuje abyś poeksperymentowała seksualnie :) To spowoduje, że zapomnisz o nie zdanym egzaminie a zaczniesz się zastanawiać dlaczego miałaś ochotę na seks z koleżanką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
oj krzysiu krzysiu z Ciebie to zwierzątko o małym rozumku :P dziś mi lepiej :) w końcu czeka mnie jeszcze jeden rok beztroski, a nie zapierniczania od świtu do późnej nocy na zajęciach, pracy i w sądach ;) Landi jak Twoja psina ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co źle powiedziałem :( No właśnie Landryneczko cosik mi się kontak z Tobą urwał :( Co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze gadasz Stic, tylko dziewczyny udają pruderyjne :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dobra dobra ja święta nie jestem ale z koleżankami to ja raczej na piwo chodzę i na tym poprzestańmy :P Blondyna jesteś już we Wrocławiu?? Słuchajcie byłam wczoraj w fajnej knajpce - jeśli jakimś cudem uda nam się zmówić na jakieś piwo i jedzonko to koniecznie musimy pójsć do CK Oberzy na Chmielnej. Litr piwa 13 zł no i pyszne żarełko mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, od poniedziałku do...2 sierpnia :o załatwianie spraw w urzędach jak zwykle trwa 😠 Jak wrócę a Ty, Śliwko nie wyjedziesz akurat nigdzie, to piszę się na Chmielną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzban brzmi zachęcająco ale na ciepło też coś chetnie \"opierdole\" {ostatnie to cytat z Poranku kojota ;)}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za--> to znaczy za piwem :) Stic--> nic żle nie powiedziałes , powiem wiecej Twój tekst ubawił mnie prawie do łez :) Sliwka--> Mori ma sie dobrze, troche ursósł, ale urwis z niego taki sam jak był, mam pare fajnych zdjec z nim z Mazur wiec pewnie wieczorem wam podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć oszołomy ;) U mnie we Wrocławiu jakiś senny pochmurny poranek, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam nadzieję się odstołecznić (czyt. zabawić i odchamić) we Wrocławiu ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do śliwki niewęgierki
to kto ten egzmin zdał do cholery??? Kibicuję Ci od dawna, jesteś ambitną dziewczyną i powinno udać się za 3 razem.Będę trzymać kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
Cześć Wam! Dziękuję pomarańczowy nicku :) nie wiem kto to cholerstwo zdał - bo nikt z moich znajmych :O Stic - RWELACJA - polecam , ja chyba wybiorę się na ten film ponownie - bawiłam się wyśmienicie. Depp jest niesamowity a i boski Orlando ;) i Keira tym razem nie odstepują od jego poziomu. POLECAM. Jestem wykończona - właśnie przeprowadzałam casting na praktykantów i ledwo żyję choć to oni byli zestresowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam szanse jednej panience no i mężczyćnie - by nie było że dyskryminuję ze względu na płeć.... Ostatecznie zostanie ta osoba która nauczy się robic lepszą kawę ;) i nie przeszkaddzać mi w zmaganiach z klientami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla faceta nic już nie bedzie takie jak wczesniej po służbie u \"Sliwki\". Facet zacznie nosić \"burdelówy\" :D byle tylko zostać na \'pensji\" u swojej Pani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic przy takich temperaturach to nawet ja wymiękłam z tymi nylonami - walę to :P przecież to się można odparzeń nabawić ;) a zdrowie jest najważniejsze... W przyszłym tygodniu wybywam na tydzień potem wracam i spotykamy się na browarku i jakimś żarełku w C.K.oberży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Landryno Droga, jadę do Rodziców. Stęskniłam się za rodzinką i za moimi stronami - zielono spokojnie i błogo. Mam zamiar wyszaleć się na rowerze, pogrilować, odwiedzić tych i owych - sielanka :) Ale od 07 sierpnia wracam do pracy i wtedy mam nadzieję, że i my nadrobimy zaległości towarzyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka to taka nasza forumowa \"Magda M.\" :classic_cool:...Więc choć pomaluj moj śiwat...tralalalala....na żółto i na niebiesko....tralalalala O tak musimy nadrobić strat bo nam się kółeczko wzajemnej adoracji rozpadło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic, w życiu nie oglądałam tego serialu ani przez chwilę tak wiec się nie ustosunkuję ale ale :P ponoć ta Magda jest głupia jak but więc chyba się nie poczuwam :P No tak poluzowały się nasze stosunki.... i czas to zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooo wiesz jak ja lubię się z Toba drażnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - a jak tam Twoje życie uczuciowe Magdo M. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle eeeeee
ze tez jestem z wawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×