Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Faceci do takich kolorów niebardzo :P Kurcze lukamy w tę okolicę i tak po mapie to sama nie wiem... co tam takiego fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie tam jest nieźle, dość blisko do centrum, ale spokojnie niedaleko Fabryka Trzciny, ponoć robi się tam teraz snobistycznie i ceny rosną bardzo szybko, blisko basen, centrum handlowe, Ząbkowska, która ostatnio rozwita mnogością klubów i i fajnych miejsc. Mnie te okolice odpowiadają, kina tylko brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam nie marudż...kino mozecie miec domowe :P ponawiam pytanie a ON (jak on ma na imię???) jakiego koloru chce miec płytki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancz jest fajniejszy....mozna go komponowac z czernia, czerwienia, srebrem Babo czytaj -->napisałam, ze wyjeżdżam na 3 dni, wrcam w piatek, ja na piwo bardzo chetnie ale w sobote!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka ja bardzo chętnie, a nawet baaaaaaaaardzo bym tego potrzebowała..... tylko w czwartek opiekuję się młodym i nie wiem do której, możliwe,że do około 19-20, ale nie wiem na sto procent i byłoby to na mokotowie dokładnie pole mokotowskie więc wymyśl coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondas środa :) Landi jak kliknęłam ENTR to sobie przypomniałam że wybywasz :( ja sobotę mam zaplanowaną, może zatem z Tobą po weekendzie? A ja średnio jestem do pomarańczy przekonana - zobaczymy, w końcu on płaci on wybiera...... ja tam jestem co do zasady tranzytem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADNYCH SPOTKAN BEZE MNIE !!!!!!!!!!!!! To niesprawiedliwe :( Ja jade do Osrodka dla narkowmanow ... Sliwka--> ja mam pomaranczowe ściany w domu -przyjdź, zobacz, posiedż, oceń wiem, ze to nie to samo co kafelki ale jednak wejdż sobie na strone płytek z Tubądzina tam jest katalog, galerie http://tubadzin.pl/flash.php?lang=1#hStrona=kolekcje_szczegoly,hLan=1,hSound=true,hLoop=1,hStrona_sub=lazienkowe,hKolekcje_id=82,hKolekcje_produkt_id= są tam zarówno piękne maliny jak i pomarańcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne :) Tylko znów pod Zygmusiem się spotkajmy bo mogiem pobłądzić :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi nie bądź pies ogrodnika ;) Wrócisz to znów pójdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto - cicho - normalnie popołudnie żywych trupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem :) obudziłam się dziś i pierwsze co przyszło mi do głowy to nieodparta chęć wypicia soku z marchewek.... zachcianki są po to by je spełniać :D właśnie kończę drugą szklankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) a ja wstałam, zjadłam śniadanie, wypiłam zieloną herbatę i poczułam, że chce mi się spać, no to się położyłam :D a teraz wstałam i świeci słonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, że na Żoliborzu świeci :D prosto w okna :P aż chce się żyć ;) Milutko wczoraj było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść - ja wstałem - zobaczylkem swoją gębę w ustrze i się przestraszyłem - poszedłem 15 min poleżeć i znowu wstałem. Tym razem było lepiej - wziąlem prysznic po czym 15 minut stałem na dywanie aż ze mnie ścieknie bo stwierdziłem, że jestem twardy i nie potrzebuje ręcznika. Zmięłem jak lekko zmazłem bo u mnie grzeją jak kot napłakał i wszedłem jeszcze do łózka w nadzieji że kogoś znajdę. Nie znalałem nikogo :( Wstałem i się ubrałem. Poszedłem na pocztę i widzałem z jakim podziwme panie ostawiają straj - rzuciłem ponury dowcip - i poszedłem do pracy ... no i jestem w pracy 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwowica mówisz, a skuszę się skuszę :) Gulaszowa sobie bulgocze, mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×