Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

o matko jak ja odliczam do wieczora - dawno nie miałam takiej ochoty by się narąbać :( hejka Blondi :) wóda z piwem - dla mnie nie do przejścia bo zawsze kończy się solidnym pawiowaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... jak ktoś tu zajrzy przypadkiem i to przeczyta, to normalnie jakby kącik AA se założyły panienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie ninnka to jest raczej kącik Popijających Niealkoholiczek:) Więc nie jest tak źle..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dobry dzień na picie - bo jutro ostatni dzień przed weekendem, to jakoś się przeżyje ;) a ja niby do znajomych idę, ale też chyba będę sama pić, bo kumpela samochodem, kumpel niepijący - więc faktycznie jesteśmy dziś laski skazane na samotne popijanie ;) może przynajmniej myślmy o sobie nawzajem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam falszkę dżinu lubuskiego z Kinleyem - mogę być rodzynkiem w Waszym gronie - i jestem z Wawy tzn nie bezpośrednio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie Panie - widze, że nieźle sie bawicie a na dodatek ostro chlacie :P przepraszam za moj niebyt forumowy ale pokomplikowały mi sie sprawy osobiste i chyba straciłem poczucie humoru... a że byłem utaj zeby Was bawić a nie dołowac wiec mnie nie ma... pozdrawiam - trzymajcie sie ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan, nie kombinuj, tylko do nas wracaj - jak widzisz, stanowimy idealne towarzystwo do zapijania smutków ;) ps: fajnie Cię znów widzieć... Pacanie Ty Jeden... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic.... no z takim wpisowym... chyba nie mogłybyśmy Cię nie przyjąć.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły pomysł:) nie zamierzałam dzisiaj pić, ale widzę, że muszę;) będę o was myśleć cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nowy :P No mój stary pawiował a ja nie :P Twarda sztuka :) Pacan napij się ;) będzie dobzre a nawet jeszcze lepiej :D Wrocław także pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Pacanku - życzę byś w walce z problemami wrócił z tarczą :) Stic - zapraszamy do kółeczka :) widzę ze Ty tak z angielska jeśli idzie o trunki a co to znaczy że nie jesteś bezpośrednio ?? To co kazdy dziś coś chlapnie a jutro zdychamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj pacanku (nie opuszczaj nas:(), witaj stic w naszym gronie:) Coraz bardziej mi się ten pomysł z piciem podoba...muszę coś kupić po drodze...a co mi tam..w końcu w weekend nie musze być piękna i sprawna, bo przecież facet nie przyjedzie:( kurde, znowu się dołuję...ale jeszcze niecałe 1,5 godziny pracy i będę mogła się napić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, z całym szacunkiem, gin lubuski to trunek jak najbardziej polski :) An-ula, Ty to normalnie jak facet gadasz - jak nie o sexie, to o piciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdzę, ze gin lubuski jest angielski, tylko drink pt. gin z tonikiem to typowy trunek Anglików. Mam wielu znajomych z Wysp Brytyjskich i każdy z nich jakby mógł to by wiadrami gin pił ;) Nie znam Anglika który nie pije ginu :P popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:) nieźle.. ninnka, troszkę przesadzasz - pomysł z piciem nie był mój przecież...ale nastrój mam rzeczywiście tylko do tych dwóch rzeczy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w taką pogodę jedynie na plażowanie... ale jutro mam dzień urlopu, więc może spełnię swe pragnienie, ma być patelnia podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bezpośrednio - znaczy=pracuje tutaj=mieszkam tutaj ale wychowałem się w Lublinie. Dzisiaj piątek - siedzę jak na szpilkach bo już nie mogę doczekać się kiedy stąd \"wyfrunę\" - napięcię jak przed okresem. Jakieś szczególne plany na weekend - planuje wybrać się z winkiem do parku. Brak towarzystwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj udaję, że pracuję ;) mam mnóstwo roboty, ale jakoś mi się nie chce..tragedia z tym upałem:( odliczam godziny do 15.30...jeszcze mnóssstwo czasu niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem :) Właśnie się wzmacniamy Red Bullkiem przed next imprą ;) Pozdrawiam Warszawę 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - no raczej nie na \"wino owocowe\" raczej coś za min 30 PLN i nie na 5 litrów tylko na jedną butelkę. Branża LTS, Age 26...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, powiesz zasiedziałej, nie podnoszącej głowy znad papierów urzędniczynie co to LTS..? strasznie mi głupio, ale nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie Logistyka Transport Spedycja i wcale nie uważam że każdy powinien znać wszytkie skróty - ja do tej pory nie potrafię rozszyfrować Mruła czy Murła (taki kwit że pracodawca płaci składki):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×