Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Ninna o tak!! :) Natomiast o tym wysiłku...to raczej hipokryzja :P należy wyrażać jasno uczucia ;) Poza tym już Ci się wymsknęło :P No a jak Chylińska to się wyrażać nie będziemy chyba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wierz mi Blondyna, nie mam problemu z wyrażaniem uczuć i emocji. szczególnie tych negatywnych :P wtedy też dobitnie jasno, żeby nie było wątpliwości :P śliwka, kiedy spadasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna>> jutro odlatuję w siną dal tak wiec dziś śpiewam Ci :\" nie płacz kiedy odjadę...\" :) zaplutek>> wiedziałam ;) po powrocie zmienię ksywka na rodzynka albo śliwka californijska :P blondi >> no co Ty jakas taka bojowa jesteś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek bo z wrażenia zapomniałam : dziękuję za życzenia udanego wypoczynku :) na pewno będzie udany ... o ile ta tunezyjska kupa złomu która spędza mi sen z powiek doleci bezpiecznie :( a śliwka miała być \"Kalifornijska\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka niewęgierka nie! no wspólczuję. to może Ty lepiej nie leć jak to taka kupa złomu? a nawet nie zauważyłem że to przez C( ta kalifornijska) było tak sie przejąlem. Podwójna dawka strachu w tę i z powrotem. Bedę trzymać kciuki jakby co. A kiedy zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta \"Blondyna\" mnie się podoba :D Tak dobitnie i jasno :P Śliwka >> jaa bojowa? never ;) Baw się dobrze i czekamy na fotki \"Śliwki w piaskownicy\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkoszni jesteście! ;-) Wywołałam wilka... :o Zaplutek, agresorze, wróć w lepszym humorze! ;-) (Na wszelki wypadek ponoszę jeszcze ten kołnierz ;-) ) Blondi, gdzie Ty teraz właściwie jesteś, bo już się gubię! Śliwka, pewnie i tak do hotelu będziecie wpadać tylko na krótki sen ;-) Baw się fantastycznie! I liczę na re(we)lacje po Twoim powrocie :-) Stick, czasami bywam na Torwarze. Sezon powoli się zaczyna :-) I przypomina mi się pewna historia łyżwiarska. Kiedyś od Rodziców dostałam pod choinkę właśnie łyżwy. Ponieważ nie za bardzo była okazja, żeby pojeździć, kilka lat po prostu przeleżały w szafie. Aż któregoś dnia pięknego zimy roku ubiegłego ferajna się zebrała i na Torwar pognała ;-) Wyciągam swoje nowiutkie piękne śmigacze, wciskam jedną nogę... Oj, prawy na lewą... Wciskam drugą nogę... Oj... Okazała się, że mam dwie lewe łyżwy! Po latach prawda wyszła na jaw! ;-) Ale wiecie, co jest najlepsze? Udało się je wymienić w tym samym sklepie, w którym kilka lat wcześniej były kupione! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciuczki proszę zaciskac od 18.00 bo ja naprawdę mam lekkiego stracha :( zdjątka powinny wyjsć fajne: śliwka na wielbłądzie, śliwka w basenie , śliwkataplająca sie w morzu, śliwka i jej zbawy w piasku, śliwka ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka nie panikuj! Latanie jest bezpieczniejsze od jazdy samochodem. Coś o tym kurdę wiem :o (Bo latam też. Znaczy licencję będę robić :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplutek >> nie powinieneś być zaskoczony gołą śliwką :P śliwka jak śliwka - lekko siny odcień bez względu na pore roku, jędrna skórka i przecudnie słodka w smaku i jak pachnie :P taa.. wiem ze samoloty są bezpieczniejsze niż samochody, ale chciałam wprowadzić wątek dramatyczny do naszych dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chica >> no ja Cię proszę, nie podwyższaj mi ciśnienia wierszykami :P Ja tam agresję widzę z innej strony i nie żebym była tendencyjna ;) Jestem we Wrocławiu jeszcze, za pare godzin mam pociąg i tam sobie pokwitnę trochę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, ja bardzo chętnie się wybiorę spalić kilka kalorii i odreagować. Zamiast pisać żenujące i nieciekawe teksty bardzo chetnie spędzę sobie w miłym towarzystwie chwilke na Stegnach. Może zmarszczone ciała po wypoczynkach nabiorą jędrności...z zaplutkiem też chętnie pojeżdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka ale jak wrócisz to nie bedziesz uzywała słów: kciuczki i zdjątka? A ten kolor Twój to myslałem trupiosiny bardziej a po pełen dojrzały fiolet jedziesz. No ale moge sie mylić. W końcu jak niewegierka to jakaś inna krzyzówka musisz być, oby nie modyfikowana genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka, dramatyzm czy erotyzm? ;-) Grrrrr... Blondi, z naciskiem na wierszyki czy ciśnienie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic >> chętnie pojeździłabym, w patyczastym i nie tylko gronie :P ale problem polega na tym że po mojej ostatniej akcji-lód ;) ortopeda wydał mi wyraźny zakaz szaleństw na lodzie. Ostatnio tafla nie była dla mnie łaskawa - obrazowo mówiac - jak wywinęłam to miałam praktycznie rzepki po bokach :( co skończyło się pourazowym naderwanim mięśnia i cholernie bolącymi zastrzykami w kolano :( Tak wiec ja na lodowisko to ostatnio chadzam w charakterze ozdobnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chic, nie powstrzymuj się, Blondi mówiła, że to niezdrowo skrywać emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, teściu zaraz przyjedzie, zapakuję się do pociągu i Uwaga! nadchodzę :D Gazety mam, muzyke mam...jakoś przeżyję tę podróż :P a i o prowiancie pamiętałam ;) No to pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, taki dystans to prawdziwe wyzwanie... niech zaplutek trzyma za Ciebie kciuki, Blondyna ;P Chic, nie rób scen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka niewęgirka
leżysz na plaży w San Pedro la la la la...... :classic_cool: sorry ale nie mogę się powstrzymać :PTo mój pierwszy poważny wyjazd od 3 lat do tej pory zawsze brakowało mi czasu >> :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, nie panikuj ;-) Ninna, nie da rady - za sztywna jestem ;-) Śliwka: Moża szum, ptaków śpiew złote palmy zamiast drzew! :D Chyba coś jest dzisiaj z ciśnieniem, bo wszystkie takie jakieś rozedrgane... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za babsztyl upierdliwy! ;-) MOŻNA EDYTOWAĆ POSTA?! BŁAGAM! Spalam się i to wcale nie z namiętności! ;-) I pomyśleć, że pisanie to moje narzędzie pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×