Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Staram się ale łatwo nie jest, mam nadzieję, że jakoś się to wszystko ułozy-bo jak nie to chyba padnę z nerwów. Nie jestem w stanie prawie nic przelnąć bo mam w żołądku supeł. Jedyne co mnie pociesza, to ostatnio otrzymamna wiadomość o nowej pracy od stycznia :) dotyczącej tego co najbardziej lubię -czyli badania jakosciowe. Będę trochę też wyjeżdzac więc nie bedę miałą czasu na siedzenie i myślenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kabareciary - Plotkary. Śliwka -> I jak paraliż Czy któraś z tu obecnych Pań wie co to Norma Pro 4.11 i zna może metody pozyskania takiego programu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku.. ile ja mam dziś pracy :O ledwo zipię :( stic, a dziękuję - jakoś ciagnę. Nie powiem bym była elastyczna jak wiosenna gałązka :P ale juz nie jestem taka sztywniarą ;) Tak na poważnie - jest lepiej i oby tak dalej :) wiecie co kłócę się właśnie w absurdalny sposób z bliskim znajomym... Absurd polega na tym że robimy to na smsy i jeseśmy do obrzygania słodcy w tym wrzucaniu sobie :( Tak naprawdę nie mamochoty na ten spór ale z uwagi na to że jesteśmy oboje dziko upraci i bardzo podobni mimo ogromnej sympatii zawsze po jakimś czasie wpadamy na minę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee, dziecinada... lepiej powiedz jak tam masażysta ;) kuźwa, a ja mam dziś beznadziejny dzień, marudzę od rana i bardzo siebie za to nie lubię. i nawet na aerobik nie chce mi się iść. a to prowadzi w linii prostej do tego, że będę stara, gruba i na dodatek nieruchawa!!... :P urgh... jak ja siebie takiej nie lubię!!... w ogóle gdzie jest Blondi? i pacan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grube babsko które mnie wkomponowało w strukturę stołu do masażu ;) Kobita miała taką krzepę ze w pewnym momencie myśłałam, ze juz po mnie, a mój kręgosłup przejdzie do lamusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka-napisz czy jednak mimo wszystko ten masaż okazał się skuteczny. Ja szukam jakiegos dobrego gabinetu masazu-bo mam tak napiętę mięśnie, że na karku mogę rozłupywać sobie orzechy........... ......własnie Blondi gdzie jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????odezwali się z fundacji?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja teraz już tak często nie będe zaglądać, bo pracuję :D I ciężko będzie nawet. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff... powiedziała co wiedziała! :P już krócej Blondi nie mogłaś? :P ps: fajnie, że coś znalazłaś :) gratulacje i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Blondi-co tak enigmatycznie?????!!!!!!JUż nie masz czasu dla koleżanek???Dawaj znać chociaż wieczorem i powodzenia w nowej pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Blondasku 🌻 no gratuluję 🌻 ale przyłączam się do powyższego chóru: CHWAL SIĘ!!!!! ja dziś ledwo żyję położyłam się po 1 a zerwałam o 5 :( :O normalnie kwas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż się boję pytać, śliwka, czym powodowany jest Twój krótki sen ;) pewnie jak zwykle masz na swoje usprawiedliwienie jakieś perwersyjne historyjki okolicznościowe ;) ja dziś jestem z siebie dumna. pokonałam jesienną deprechę - no, przynajmniej na dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale jestem głooooodnaaaa :D Pracuję w szkole podstawowej na stanowisku: pedagog wspierający, mam pod opieką najtrudniejszą klase 6 a w niej szczególny przypadek. No i walczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te blondyna... no nie pogada jaka Ci się fucha trafiła :) Przyznam , że ja zaciecia pedagogicznego nie mam za grosz i do dzieci które mnie nie słuchają najchętniej bym strzelała :P Uwielbiam tzw.\"pruski dryl\" i takie metody wychowawcze stosować będę wśród milusińskich :P - toteż do cudzych się nie pcham... Tak tak zaraz mnie zbluzgacie :O Ninuś otóż do późna uczylam się do egzaminu a wstałam wcześniej by dojechać do Pruszkowa dopełnić pewnych administracyjnych obowiazków ;) i jak zadowolona?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no, Blondi, to teraz figura z Ciebie! :) śliwka, Twoje metody wychowawcze są bardzo niepedagogiczne - i na pewno Blondi się ze mną zgodzi - i niepopularne! teraz trendi są pozytywne wzmocnienia, czyli nagradzać, chwalić, złe zachowania ignorować! a na dodatek - to działa! tylko trochę trudno się stosuje i wymaga uprzedniej pracy nad sobą i rewolucji dotychczasowych poglądów :) anyway, wymówka nudna i w ogóle nie perwersyjna, śliwka, nie poznaję Cię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goood eveniiing Foooruuum! :D Się napisaliście! Wybaczcie, czytać nie będę, o streszczenia też nie poproszę ;-) Byłabym tylko bardziej sfrustrowana Waszymi rozrywkami i innymi przyjemnościami... Od miesiąca siedzę w domu i posiedzę jeszcze kolejny miesiąc... Przekładają tę operację w nieskończoność :/ A czas płynie, życie ucieka... Więc proszę mi tu o depresjach nie pisać tylko życiem się cieszyć i brykać, i fikać! I Chicę odwiedzić, bo ciągle w domu siedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hej Słonko :) Wreszcie jakiś przyjemny akcent w tym tygodniu :) Ciesze sie ze napisałaś 🌻 Mam nadzieję ze wydobrzejesz szybko i wrócisz do nas na amen :) Przesyłam buziaki -co do odwiedzin -mam nadzieję, ze sie nam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie, ja po ostatniej randce w ciemno mam mocne postanowienie poprawy i nie będę się z nikim spotykać, zanim fotki nie zobaczę! :P ;) więc Chi, zapodaj swą facjatę i jak będziesz w moim typie, to kto wie... ;) wymagania są niskie - bylebyś wąsów nie miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: \"powrót na amen\" - sorry śliwka, ale mnie się to jakoś niefajnie kojarzy :P ;) więc wracaj do nas Chi \"na dobre i na złe\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ślwika -mialas napisac jak z tym masażem -ostatecznie polecasz czy nie. Nina - opowiedz coś bliżej o tej randce:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na dobre i na złe\" - ja tu mam co najmniej kiepskie skojarzenia :P Co do masażu - to nie bardzo polecam. Ten seansik był po znajmości załatwiony i przyznam jako osoba która często z tego typu usług korzystała - nie było fajerwerków... W sumie też chętnie znalazłabym jakiś porzadny gabinet rehabilitacyjny - dobra seria masaży pomaga mi średnio na 1,5 roku bezproblemowej egzystencji... Ponoć wystarczy mieć znajomości na AWFie i oni tam juz wiedzą kto dobrze masuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co śliwka? bo Ty się po prostu za mało ruszasz. moja kumpela z sąsiedniego biurka miała problem z kręgosłupem, schiz, że ma jakieś skrzywienie, cuda wianki, poszła do ortopedy. pani ortopedka była bardzo bezpośrednia i wprost jej powiedziała, że za słabą ma kondycję i że to nie choroba żadna, tylko żeby się ruszać zaczęła. ot co. a masaże traktować jako miłą relaksację i iść nie do pani rodem ze sklepu mięsnego tylko do przystojnego masażysty - jak chcesz to Ci dam namiar :P landynka - randka szkoda słów. za sam wygląd 5 lat bez wyroku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - nie do końca się z tym zgodzę -przynajmniej w moim pyrzypadku :P Mam dyskopatię i od kilku lat z nią walczę. Zgadzam się z Tobą że ruch to podstawa tylko że ja się ruszam i co i nic :( bo przez conajmniej 8 godzin dziennie siedzę przy kompie zwinięta jak precel :( to co wypływam to zaraz dobiję tym siedzeniem. Tak wiec same ćwiczenia pomagają przy duperelnych problemach a nie przy czymś co wymaga na przykład elektromagnezów czy jontoforezy raz do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- ale ja domagam sie szczegółów...:)!!!! Jak się umówiliście przez net? czy kolega, koleznaki??? Ja nigdy nie umawiłabym się z facetem na randke w ciemno-bo to jakies takie sztuczne i raczej skazana na niepowodzenie :(...byc moze ta samam osoba spotkana przypadkiem wydawałby mi się bardziej ciekawa... Ja po prostu bardziej ufam przypadkom-swoich facetów zawsze tak poznawałam -jednego na przystanku, innego jak wpadłąm na końówkę jakiejs 3 dniowej imprezy. Z drugiej strony rozumiem, że wiekszość z nas nie lubi czekać na takie "przypadki" --- w sumie sama jestem poniekąd w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, no to się nieźle urządziłaś z tą dyskopatią! swoją drogą siedzenie 8 godzin przy biurku to zabójstwo. landrynka, nigdy nie mów nigdy. życie jest długie, więc się nie zarzekaj, bo nie wiesz, co Ci przyniesie. z nami też się poniekąd umówiłaś w ciemno ;) ja generalnie jestem otwarta na nowych ludzi i nie rozgraniczam świata na realny i wirtualny. tak samo traktuję ludzi pisząc, czy mówiąc, nie wykorzystuję tej anonimowości, którą niesie net do jakichś niecnych celów. niestety ludzie są różni - ale przecież tych samych mijasz każdego dnia na ulicy, którzy później siadają przed kompem i piszą. a przy poznawaniu się w obydwu przypadkach (i realnym, i wirtualnym) zawsze jest ryzyko - albo wpakujesz się na minę \"wyglądową\", albo odkryjesz \"robaczywą\" osobowość... no, chyba, że \"ideał\".... ;) - czego sobie i Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie żle zrouzmiałas...ja tez jestem otwarta na ludzi z tym, ze randki ustawiane nie bardzo mi pasują. Bo na takiej randce człowieka ma inne nastawienia i oczekiwania. Choc tak jak pisałam poniekad rozumiem ludzi, którzy tak działąją ( i w ten sposób spotakali swoje miłosci)...ale mnie to jakoś nie pzrekonuje. Z wami była inna sprawa- z tą samą płcią jest inaczej :):):) Jak zamierzacie spędzić długi weekend?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wybywam. mam bardzo długi weekend, bo jutro też sobie zafundowałam wolne, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby gdzie jesteście?????? Czyżby wszystkie z was juz rozpoczeły długii weekend?????:):):) Ja zamierzam się wybrac na Gnijącą Pannę Młodą a w sobotę poszaleć trochę w new deepie na transach. Blondi--napisz jak Ci idzie w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×