Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

o, no proszę, sex party! - i Twój wredniawka o tym wie i nie protestuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D hihi wie, ale nie wiem czy zatrybił, że Adaś to wymyślił, a Chi da radę Adasiowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no własnie kto jest????? cały dzien kleją mi się oczy-nie pomogły nawet 2 kawy. Listopad to chyba najbrzydszy miesiąc :(, mam ochotę zwinąc się w kłębek, zasnąc i obudzić dopiero pod koniec kwietnia. Czytam na poprawę humoru fają ksiązkę \" Last chance saloon \"M. Keyes-jakby wpadła wam w ręce to gorąco polecam:) Ninna--->kiedy wypad na kabaret??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy, ale ja się w piątek wybieram. jacyś chętni? ;) a o czym ta książka? i w jakim języku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu mały opis-nie jest to żadne wielkie dzieło ale w sam raz na ohydne listopadowe dni na poprawienie humoru :) Byli najlepszymi przyjaciółmi już jako nastolatki, kiedy nosiło się getry, różowe dżinsy i słuchało Duran Duran. Teraz są po trzydziestce, mieszkają w Londynie, ale jedynie Fintan znalazł prawdziwą miłość. Tara, tkwiąca w związku bez przyszłości, wierzy, iż nawet mężczyzna trzymający drobne w babcinej portmonetce jest lepszy, niż brak mężczyzny. Katherine wiedzie spokojne życie i nie pragnie żadnego innego związku poza tym, który utrzymuje z pilotem do telewizora, mimo że nieprawdopodobnie przystojny nowy kolega z pracy zaproponował jej pomoc przy zmianie kanałów. Jeśli jednak nawet nie jesteśmy gotowi na zmianę, życie samo znajdzie sposób, aby nas zmienić. Los, początkowo pod postacią choroby, a potem eleganckiego i niebezpiecznego aktora o imieniu Lorcan, wkracza w życie wszystkich, aby wywrócić je do góry nogami…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adaś Hanuszkiewicz :D \"Sex Party\" jego sztuka ;) ja kcem na kabaret :D odchamianie na całego :D bo w szkole to można od bachorów schamieć na maxa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, Wy Dwie, idziecie ze mną. zbiórka o 18:45 Tam Gdzie Wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sorry juz wiedzę w piatek -jestem slepa a ksiązka jest po angielsku, ale chyba jest tez polskie wydanie :) tylko ze pod tytułem \"ostatnia szansa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek cukiereczku - stoi jak byk wcześniej! w najbliższy piątek, dodam dla ścisłości. dobra, spadam. miłego wieczoru :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to narka Ninna 🖐️ a słuchaj!!! a jak można takie darmowe wejściówki skołować? bo ja może bym jakieś bachory wzięła co są wyjściowe z ośmioro wybrańców kiedyś...jakby się co nadało dla 12-sto latków... Landi a co u Cię w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś leci -pisałam wczesniej, że powoli zaczynam sie dogadywać z tym moim głupkiem -wiec wiadomo, ze i samopoczucie od razu lepsze-ale ogolnie bez szalenstw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no ja jak obserwuję dzieciaki w szkole, nasłucham się,naoglądam i naczytam wiadomości, to myślę sobie, że może lepiej wybić tę rasę (męską) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, darmowe wejściówki można wziąć z DKŚ, jak już są i jak się zdąży. pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby :) No to życzę dobrej zabawy, niestety ja znowu się nie pojawię :)O , ale spędzam piątkowy wieczór w towarzystwie czarodzieji ;) na Harrym Potterze :) i już nie moge się doczekać. Tak wieć życze wam dobrej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko... przeczytałam co nabazgroliłam powyzej :O Po raz kolejny utwierdzam sie w tym że przed pierwszą kawą to u mnie wtórny analfabetyzm :( Przepraszam wszystkich z profesorem Miodiem na czele a o czarodziejach nie wspomnę :P Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście ani Miodek, ani żadni czarodzieje na nasz topic nie zaglądają, więc możesz być spokojna ;) bosz, ależ mam dzisiaj niż intelektualny!.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dopiero teraz dorawał się do kopma. Ja jutro bede na zbiórce i szczerze mówiąc juz nie mogę się doczekac-ostatnimi czasy mam ogromną potrzebę śmiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha tylko mam nadzieje, ze skoczymy sobie gdzies poźniej-chociaz na pół piwa a nie jak ostatnio kazda z nas sie szybciutko zawinęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety na żadne piwo się dziś nie piszę - o czym uprzedzam z góry, żeby nie było. ale znając Blondi na pewno nie przepuści okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy ja dziś odpadam vogle, łeb mi pęka...sorry i kumpel urodziny przełożył na dziś więc idę się zdrzemnąć i doprowadzić do ładu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Jestem dzis ostatni dzień w pracy przed kolejnym urlopem >> tym razem naukowym :) Tym samym żegnam się z Wami miłe panie do dnia 12 grudnia, wtedy to odbędzie się mój come back ;) Czekajcie i tęsknijcie. Pacan,stic też Was także mam zamiar poczytac po powrocie i nie wariować mi tu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, Blondi szkoda :( Sliwka-a zdradz szczegóły o co chodzi z tym urlopem naukowym ??? Nina- do zobaczenia o 18.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Landryna nie uważasz :P - zdaję na aplikację i w zw. z tym muszę siaść na d*** i wkuwać, stąd ten urlop :) Zobaczymy czy 2 tygodnie wystarczą... A gdzie reszta towarzystwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - zwarta i gotowa do wyjścia ;) śliwka - powodzenia w takim razie i nie zeświruj od tego prawniczego bełkotu :P landrynka - do zobaczyska. nie wiem, czy dam radę być punkt 18:45, bo o 18:30 odbiera mnie Mirecki z domu, ale postaramy się jak najszybciej (na ile stan dróg pozwoli...) a Ty Blondi żałuj, bo dzisiaj jest naprawdę apetyczny kabarecik, wrażenia wizualne gratis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żałuję...jeszcze mnie gardło zaczęło pobolewać... :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×