Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Witam, w weekend może coś napisze, dziś nie mam siły. Jutro jadę do Wrocławia :D Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa, jestem pierwsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):) Jak tam po weekendzie??? Mój całkiem udany-pierwszy raz próbowałam sushi-mniam:) smakuje jak czerwony kawior. Byłam na niezłej imprezie i widziałąm w koncu gnijącą pannę młodą-film od strony technicznej -super, ale historyjka nawet jak na bajkę zbyt banalna. Czegos brak temu filmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo! u mnie spokojnie, bez ekscesów, wręcz jakby hibernacja. laski chyba też zapadły w sen zimowy, taka karma panie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Ja włąśnie wróciłam z Urzędu Pracy, wyrejestrowałam się i mam spokój :D Jakie tam tłumy... :o i jeden śmierdziel zasmrodził całą sale...bleeeeeeeeeeeee :o:o:o No i za 2 h spadam na pociąg i wracam do Warszawy, a co do weekendu, to biegałam po Wrocławiu i spotykałam ze znajomymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, co z Wami?? chyba wykrakałam z tym snem zimowym ;) no nic, dam Wam szansę. pójdę na kawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Dopadło mnie weekend jakieś zatrucie i nawet nie chcę wspominać jak minęły mi ostatnie dni :( Wczoraj wreszcie się wszystko uspokoiło ale byłam tak zmordowana ze przespałam dokładnie dobę :( pierwszy raz w życiu... dziś już siedze w pracy ale jeszcze podgryzam suchary i popijam miętę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo, ze tuż tuż 12 to i tak jestem pierwsza :):):) Wstyd się przyznać ale wstałąm 5 minut temu :P Mam do napisania biznes plan i zero pojecia jak to się robi-moze któras z was miała do czynienia z takim tworem jesli tak napiszcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D witam wszytkie kobiety. Jak mija dzień bo mi nie mrawo. To pogoda - kurde gdzie podziało się słońce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mija mrawo ;) pogoda mi nie robi - to jedyna zaleta pokoju bez okna. fajnie, już środeczek i znów niedługo weekend, achh.. ;) jak tam życie uczuciowe stic? nadal kwitnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć milczące kółko wzajemnej adoracji ;) Jeju ja nie dość ze mam mnóstwo pracy to jeszcze pogoda mnie usypia :( Nina - jak to pokój bez okna :O żartujesz!! A w pracy czy w domu jeśli w pracy to ja bym się kłóciła a jeśli w domu to zdecydowanie za dużo płacisz ;) Stic>> no właśnie jak tam kochasiu - zdaj koleżankom relacje... a ze szczegółami Landryna >> Ty śpiochu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd mi strasznie z tym spaniem. Ostatnio jak miałam wstac po 9 to musiałam nastwić sobie budzik a mój organizm dostał jakiegoś szoku:) Jestem niestety typem sowy, który dodatkowo roleniwił się tym, ze pracuje głównie w domu i sama reguluję sobie rytm pracy. Niedługo się to ma zminic dlatego bedę musiała zmienic powoli swój tryb śpiocha. Kurczę męczę się nad tym cholernym biznes planem -wprawdzie mam do opracowania tylko kikla punktów ale to i tak dla mnie jak błądzenie po omacku. Nina-napisz lepiej jak Twoje randki w ciemno:)???????????????? Ja w ramach nabycia partnera w akcie desperacji udam się chyba na sylwestra do mojej kumpeli do Barcelony :) bo coś mi się wydaje, że z tą moją juz raczej \"nie połówką\" chyba nie posklejamy się ponowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, pokój bez okna w robocie ma się rozumieć! w domu to mam nawet dwa - jedno normalne, a drugie do kuchni! ;) w temacie randek w ciemno moje ostatnie dokonania są żenujące, nic się nie dzieje, zapadłam niczym borsuk w sen jesienno-zimowy ;) więc będziesz się musiała landryna obyć bez sensacyjnych opowieści ;) a Ty najpierw się rozstań z tym porządnie, zanim wpadniesz w ramiona następnego :) dzisiaj na liście nie podpisali się: - Blondi - Chi - pacan nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie; będzie lanie :):):) eh, NIna żeby to wszystko było takie proste-na razie nie mam zamiaru rzucać się w niczyje ramiona, mimo, ze czuje się poraniona to ponmna wydarzen przeszłych, wolę skakac im po głowach i troche powoedzić za nos...tak dla równowagi psycho-fizycznej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza! ;) a na dobrego dnia początek macie dowcip, co go przed chwilą dostałam: Kowalscy postanowili pójść do opery. Kiedyś w końcu trzeba... Ubrali sie odświętnie w garnitur i suknie wieczorowa. Ustawili sie po bilety w kolejce pod kasa. Przed nimi gość zamawia: \"Tristan i Izolda. Dwa poproszę...\" Kowalski jest następny: \"Zygmunt i Regina. Dla nas tez dwa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Dziś udało mi się zwlec z łóżka wcześniej alr to tylko dlatego,że kolega obudził mnie sms-ami.... NIna -dobre :):):) ja nietety nie mam pamięci do kawałów teraz budzę się kawą i za chwilę dalej będę się męczyć nad tym biznes planem Robicie juz plany na weekend? Mi jakoś ten tydzięn bardzo szybko zleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkie Panie no właśnie - kwitnie ale już jakies chwasty się pojawiają i trzeba pielić. No nie jestem idealny i mam może ze cztery wady ;) ale trzeba odnaleźć się w tej szarej rzeczywistości. Ale dobre wieści są takie, że zapisałem się na siłownię i teraz będę \"pakował\" :D Ale ludzie będą mieli pośmiewisko ... - Jasiu choć napijesz się ze mną wódeczki. - Ależ tato! - No co, ja ci pomogłem odrobić lekcje. Oj napiłbym się wódeczki :) a tudo Lublina trzeba wracać ... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podpisuję dziś listę obecności :) niestety nie wpiszę zadnego dowcipu, poprostu nie przychodzi mi teraz nic do głowy. Plany na weekend - ksiażki, ksiażki, ksiażki... i wcale nie dorabiam w bibliotece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka, a po co Ty tyle czytasz? stic, chwasty? już? jedną Twoją wadę też już zdążyłam zaobserwować, a mianowicie słabe poczucie humoru :P no co to za joke był, poraszka :P też nie mam pamięci do kawałów, dlatego tamten skopiowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również sie zgłaszam do podpisu listy - lepiej późno niz wcale :P widze że jakoś tu niemrawo albo mnie się wydaje?... heh no i jakaś moda na dowcipy nastała - to się przyłacze: Przychodzi facet do lekarza: - Panie doktorze, chciałbym coś na bezsenność. - A, przepiszę panu takie fajne czopki. Na drugi dzień przychodzi znowu: - Panie doktorze, dobre te czopki, ale poproszę o jakieś słabsze, bo dzisiaj rano obudziłem się z palcem w dupie... tak w ogóle to pozdrawiam was dziewczyny i dobrych humorków zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio
Jasio prosi mamę: - Mamusiu, kup mi rower. - Nie synku. Rower jest bardzo drogi. Nie kupie ci. A poza tym byłes niegrzeczny i nie zasłuzyłes. - Mamusiu to pobaw się chociaz ze mna! - No, pobawic to się mogę, a w co chciałbys się pobawic, Jasiu? -pyta mama. - Pobawmy się w mamusie i tatusia - idz do sypialni i czekaj na mnie mamo. Zaintrygowana mama przebrala się w pizame i lezy w lozku. Wchodzi Jasio z rekami zalozonymi z tylu, chodzi z kata w kat i w pewnym momencie mowi: -Zbieraj dupsko stara, idziemy gnojowi rower kupić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacan! fajnie, że żyjesz! ;) a mnie się ten ostatnio spodobał: Idzie sobie facet koło śmietnika i patrzy - baba leży w śmieciach. Podchodzi i pyta. - Babo, ty żyjesz? - Żyję - odpowiada baba. - A rusz nogą - mówi facet. Baba ruszyła. - A rusz ręką - facet znowu. Baba ruszyła. - Kurde! - krzyczy facet - Całkiem dobrą babę ktoś wyrzucił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - tysz sie ciesze że żyje :P nastepny dowcip: Idzie murzyn kolo placu budowy i zachcialo mu sie lac. Przeskakuje przez bramke, wyciaga faje i leje. Zza rogu wychodzi stróz i krzyczy: - Ty chuju! - Pusc ta rolke papy, bo cie psem poszczuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlust (wiadro wody) wstawaj ninna nie badź suseł!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) wszystkim Dopiero teraz wydobyłam się z paierów :( Ninia na aplikację zdaję stąd te ksiażki, niestety nie mam zbyt dużo czasu by sie uczyć bo wracam skonana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - aaaa!... to dużo wyjaśnia... pacan - nie pomogło. idę spać. miłego weekendu i co tam się jeszcze mówi na koniec. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×