Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

dostałach - jakby co ;) no, to już mogę Cię Blondi nocami molestować telefonicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no Ninna Ty uważaj bo ja niechcący po pijaku nawet do teściowej w nocy zadzwoniłam :D Na szczęście mocno spała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa... ;) dobra ludziska, miłego weekenda - a z niektórymi do zobaczyska w niedzielę. spadam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak: dotarłam za minute 19-nasta przez głupią babe, której dzieckiem się opiekowałam, w sumie zamieniłyśmy z Ninną kilka dosłownie słów, trochę więcej pogadałam z Landrynką po kabarecie w drodze do sklepu. Bardzo pozytywny wieczór, bo megamęczącym weekendzie. Dziś z rana zostałam wnerwiona za to 😡 dlaczego tyle debili na świecie...:o nie ma tak dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kabaret był świetny i bardzo poprawił mi nie najlepszy nastrój. Nina zmyła się zaraz po, ale po paru minutach mogę stwierdzić, że to pozytywnie zakręcona wariatka :):):) Blondi---trzymam dziś mocno za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węgierka ----> sie manko - nie uwierzycie ale się zakochałem :) Po prostu jakby dzwon Zygmunta na mnie spadł i nie widzę śiwata poza Nią. Zgorzknienie i toksycznosć ze mnie wyparowała - a poza tym miałem multum roboty i jeszcze zagraniczny wojaż. Na dodatek przedłuzyli mi umowę o pracę więc zainwestowałem w siebie i kupiłme sobie laptopa - i się zepsuł :) po miesiącu. No i tak do dzisiaj kiedy to postanowiłem sobie zobaczyć co na forum :) A u was co nowego ?? Mamy fajną pogodę jak na listopad...chce się w końcu żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie nie pogoda żyć pomaga -ale Miłość :) -super:) Gratuluję!! i życzę szcześcia 🌻 My też zapracowane, ale jakoś sie tu spotykamy -rzadko bo rzadko ale zawsze. Mi po urlopie to ostatki opalenizny zostały :( więc teraz dzielnie zakuwam, poza tym ostatnio jakoś starszny u mnie ruch w pracy więc zakrętu nie łapię - a dziewczyny pewnie same napiszą Ci co u nich :) Ps. Ale wcelowałam by sprawdzic czy ktoś się odezwał :classic_cool: ...ach ta moja intuicja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem po rozmowie, było sympatycznie, niestety nie wiem co myśleć, bo nie znam rywalek ;) W kazdym razie pierwsze koty za płoty.... jeśli jutro nie zatelefonują, to znaczy, ze wybrały kogoś innego (niekoniecznie lepszego;) ) Landrynka jak samopoczucie?🌼 Thx za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystki 🖐️ nie myślcie sobie że wyparowałem :P troszke sie urlopowałem a teraz przywaliła mnie robota... ale spoko odrodze sie na tym forum niczym feniks z popiołów... pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi - moje samopoczucie jako tako ...z tym, ze wtedy nie skończyłam na tym ginie...jutro zresztą pogadamy, odezwij się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam nosa, ze zajrzałam ;) A ja jutro na drugą rozmowę jadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziędobry :) witam bywalców i mniej-bywalców! jakże inaczej człowiek postrzega literki, gdy widział drugiego w realu! ;) o ile Blondi mniej więcej tak sobie wyobrażałam, to landrynkę zupełnie inaczej... :) mam nadzieję, że walczysz dzielnie, ale i tak myślę, że potrzeba Cię doprowadzić do pionu i myślę sobie, że sobota będzie dobrym dniem, o ile wybieracie się na powtórkę z rozrywki?.. pacan - tęskniłam!... ;) :P stic - idealnie trafiłeś z tą miłością, wszak wiadomo, że nic jak uczucie nie poprawia samopoczucia, a to na jesień w sam raz. poza tym podobno jesienno-zimowe emocje są trwalsze i głębsze, niż te letnio-zimowe :) miłego dnia everybody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani :) Ja mam dziś stan najwyższej gotowosci 5 prezesów na spotkaniu z nami... no comment Jesteśmy lekko zestresowani choc jesteśmy pewni że będzie ok.... Zapach kawy i ciasteczek juz w powietrzu Teraz odliczam PS. MUSICIE poprostu MUSICIE wybrać się do kina na WIERNEGO OGRODNIKA - to jest film którego nie wolno przeoczyć!!!! cmok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ---> dzięki wszytkim, serio nie ma jak się zakochać, wpadłem jak śliweczka w kompocik ;) Blondasek --> jak mniemam wpadłaś w rekrutacyjny wir, trzymam kciuki :D Słuchajcie czy wy też macie takie że żona naszego prezydenta \"siepleni\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic, no ale opowiadaj, czym Cię urzekła ta Twoja Fiona? ;) o żonie prezydenta się nie wypowiadam. wolę sobie pośpiewać: \"Monika, ach Monika, dziewczyno ratownikaaa!!...\" ;) :P to tak w przerwie między jednym pismem, a drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina- a jak sobie mnie wyobrazalas??????????????????????? Co do soboty-będę mieć problem decyzyjny-poniewaz tego samego dnia mam zaproszenie na 19 do Rampy na Sztukmistrza z Lublina...ale się zobaczy:) ciekawe czy Blondi-daje rade....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mówiłam Ci na żywo od razu, że myślałam, że śmielsza jesteś :) co do soboty - szkoda, mogłybyśmy przy okazji wybrać się na ploty przed lub po. ale z drugiej strony - co się odwlecze... :) Blondi, wracaj! - Ty myślisz, że dla kogo ja tak śpiewam?? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: u mnie chwila wytchnienia... Powyzsze wywody mnię natchnęły... Spotkali się Królewna Snieżka, Hercules i Quasimodo. Postanowili sprawdzić jacy są naprawdę i w tym celu udali się do magicznego zwierciadełka. Pierwsza wchodzi królewna, wraca i mówi: - naprawdę jestem najpiękniejsza na świecie, drugi wchodzi Hercules, wraca i mówi: - naprawde jestem najsilniejszy na świecie ostatni wchodzi quasimodo, wraca i się pyta: - kto to k... jest kaczyńska z warszawy???????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka- dobre :) Nino-ja absolutnie nie jestem niesmiała (choc niektórym dawno temu tak się czesto wydawało), po prostu miałam fatalny dzień :(, ktory w pewnym sensie udalo mi się przetrwac dzieki spotakniu z wami. Mam nadzieje, ze bedziemy sie spotykac, i jeszcze pokaze na co mnie stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka :) :) :) landrynka - no ja myślę ;) 3mam za słowo ;) lepiej trochę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×