Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Blondi, a co jest skomplikowanego w chodzeniu samemu do kina? jest nawet prościej! bo nie musisz \"ogona\" pilnować! ;) landi, nie wiem, czy dam radę bo muszę fitness zaliczyć. ale jak będę mieć siłę + wenę to może, może... mam w razie czego Twoją kom. dam znać, jakbym szła. dobry ten topic o nylonach, chyba faktycznie śliwka kogoś zainspirowała :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja wybieram sie na studia do wawy, wiec tam tez bede mieszkac i nie bedzie mi latwo, bo wszystkie moje psiapsioly wywiewa w inne krance Polski:( wiec przybede sama:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stci---> ja bardzo chce isc ale jak się okzaze ze znowu wszytscy mnie wystawią (bo jeszcze czekam na odpowiedz od jednej z koleznaki z tanców) to znowu spędzę wieczor z pilotem przed telewizorem a TY co nie w Lublinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landi -> A co co Lublina NET nie dochodzi ?? Muszkieteria, Myszkaruda, Musztarda - ludzie przestańcie z tym mysz-muszaniem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi, nie wiem sama, ale raczej nie. już jestem zmęczona całym tym tygodniem, na fitnesie się dobiję i chyba nie będę mieć siły na pląsy ;) tym bardziej, że jutro skoro świt mam pobudkę. ale jak pójdziesz to baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny (bo nie zauwazylam tu zadnych mezczyzn).tez jestem z warszawy, ale mieszkam tu niedlugo.widze, ze watek niezle sie rozwinal, ale ciekawa jestem czy doszlo miedzy wami do jakiegos spotkania w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edith>> Oczywiście że się spotkaliśmy i to nie raz :) Co do obecności meżczyzn... hm... sądzę że zostaniesz ulubienicą STICA - którego obecność tak szybko dostrzegłaś... A co porabiasz Edziu :) Landryna - dobrej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mi :( tekst :( Jestem pod wrażeniem, ze udało się Wam spotkać :) Jak było? Fajnie? Wiem, wiem, powinnam przeczytać te 139 stron, ale no yyy.. przeczytam, obiecuję :) Aaa, napisąłam \"Warszawiaków\', obcieło mi tekst ale miałam na myśli ludzi mieszkających w Warszawie :) Da się wcisnąć do tego zaklętego grona, nie rozpychając się za bardzo lókciami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chcialabym sie wcisnac;-) to super, ze udalo sie wam spotkac;-). poki co zapoznaje sie z urokami stolicy, ktora choc bardzo brzydka nawet mi sie podoba;-) wolnego czasu mam sporo, nie przepracowuje sie zbytnio.zajmuje sie roznymi takimi pierdolami glownie manualnymi wiec praca w domu. ale pora znalezc cos konkretnego bo pieniedzy brak a wakacje wielkimi krokami sie zblizaja i chcialoby sie gdzies jechac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, autoreklama :P \"Jestem śliczna, higieniczna, także silna niczym tur\" :P A tak na poważnie, mam niecałe 20 lat, zbłądziłam na niewłaściwy kierunek studiów i teraz się męczę (sesja to będzie koszmar); szukam pracy, ale z większym zaangażowaniem będę szukać, gdy indeks wypełnią \"zale\"; lubię tańczyć (bardzo bardzo) i jeżdzić na rowerze i jeść i gotowac i wysypiać się lubię :) A nie lubię zimy... I gadać głupot nie lubię, chociaż mam do tego nadzwyczajne predyspozycje, dlatego na tę chwilę zakończę mój monolog. Zabieram się do czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"nówki\" 🖐️ Proponuję nie czytać całości :P część z nas dobiła mniej więcej od połowy i, przynajmniej ja, nie splamiłam się czytaniem pierdół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"witam dziewczyny (bo nie zauwazylam tu zadnych mezczyzn)\" - hehehe... coś w tym jest ;) też wcale nie uważam, żeby stic był jakoś super-hiper męski :P ;) już samo to, że zadaje się na topiku z samymi babami musi mieć na niego ogromny wpływ ;) pozdro z poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm A Pacan ?? Grota Solna itp. Że niby ja nie męski ;) Jestem tak męski jak zapach napalmu o poranku :P Dzis dopiero przyjechałem ale już w pociągu poczułem, że mnie szlak trafia na myśl o naszym ukochanym kraju. Jadę sobie w pociągu, grma na looozie w SWAT\'a a tu czytam na pierwszej stronie dziennika, że minister zdrowia podniesie skałdkę zdrowotną do 9% !! Qurfa mać, już zaczynają nam się do portfeli dobierać - że też nie mogli tych kibiców Legii odstawić na Wiejską podczas prac sejmu i ogłosić, że oto cały gmach jest pełen kibiców Wisły Kraków albo Arki😡 Witam nowe ... niczego nie potwierdzam ani nie zaprzeczam - wszystko wyjaśni odpowiednia komisja śledcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze 🖐️ Spoko, już i tak bym sie nie odważyła umawiać :P Wracam do smażenia naleśników, paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sorki nie zauwazylam was.no to dobrze,ze jacys faceci tez sa.ale cos tak rzadko sie odzywacie, moze na maile do siebie piszecie? jak ktos by chcial to zapraszam.bo tak nie lubie za bardzo uzewnetrzniac sie publicznie no chyba ze gadamy o nalesnikach.a ty stic lepiej sie nie denerwuj bo to i tak nic nie da. ja od pewnego czasu nie ogladam dziennika i nie czytam artykulow o polityce no i czuje sie duzo lepiej. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith, a Ty nam coś więcej o sobie powiesz czy chcesz pozostać tajemnicza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytajcie o cos to odpowiem albo i nie;-) jestem na forum od niedawna i musze przyznac ze niezbyt mi sie podoba.chyba w wiekszosci siedza tu malolaty i frustraty ale akurat wasz watek jest fajny (troche przeczytalam) i wy chyba tez.tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie denerwuje tylko mnie to strasznie irytuje - nie ogladam również telewizji, ale nie stać mnie też na małą wysepkę na jakimś słonecznym archipelagu np: Bali aby się wynieść z tego PL burdelu. Blondi -> Ekhm sugerujesz, że spotkanie ze mną to jakaś trauma ?? Bo nie wiem o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic>> yyyy to było nie do Ciebie :P Edith >> co porabiasz, ile masz lat, skąd jesteś, gdzie mieszkasz, rozmiar buta, wymiary inne, stan cywilny ? ;):P Cholera z głodu umre, se wymyślilam danie! Pól dnia w kuchni hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko -> Naleśniki pół dnia smarzysz [wielkie gały]. Boję się zapytać co się dzieje przy bardziej skomplikowanych potrawach typu np: pieczeń w sosie własnym.;) Tak, tak, wymiary, wymiary :D Najlepiej zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu wiadomo, że mam doczynienia z laikiem :P Mój drogi usmażyć naleśniki to pikuś, szczegół w tym, co później się z nimi dzieje ;) Chyba nie sądzisz, że kulinarny miszczu zwykłe naleśniki z dźemem robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jestem blondynka i widze ze ty tez pozdrawiam;-) co porabiam to wczesniej napisalam;-). mam lat 26. jestem panna bezdzietna bez przejsc. mieszkam w warszawie na mokotowie.wymiarow nie podam bez przesady, wtedy kazdy by wiedzial o kogo chodzi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×