Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

Acha zapomniałem dodać - obiecuje że bedę trzeźwy :) Jakoś ostatno przestało mnie to kręcić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> gratuluję kolezanki i trzymam kciuki... nie wiem co to V....-???? ja ide do swojej baci i mamy Przemka...bez większych rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosennie pozdrawiam całe towarzystwo 🖐️ sorki ze wpadam tak z nienacka niczym mucha miedzy zeby motocykliście - ale nie myslcie, że o Was zapomniałem :D fajnie, że sie nadal trzymacie - za co sie trzymacie/łapiecie/obłapujecie nie wnikam... :P stic - > podziwiam Twoja silna psychike i nieustepliwośc w ogarnianiu tego niesfornego, zamotanego, forumowego babińca :P mam nadzieje, ze przetrwasz wiosenną hormonalną burze u kolezanek bez uszczerbku na zdrowiu czego Ci zycze ale cos mi sie zdaje ze na trzeźwo to tego nie uciągniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladni >>> Jak to się mówi \'lajt\", raczej na zasadzie spędzenia mile czasu, nie widziałaś reklam z \"V for...\" ?? Pacan >>> Jaką hormonalną burzę ?? Ze strony Ladni raczej nic mi nie grozi - bardziej bałbym się Śliwki i jej niebezpiecznych \"nylonów\" - dla tego widoku tj: Śliwki w nylonach nie moge doczekać się lata ;) FETYSZ normalnie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> nie widzialam jeszcze żadnych reklam ale jak zobacze to dam znać.. moja nauka tanca cały czas się rozwija -teraz będe chodzic 2 razy w tygodniu z tym , że we wtorki będę mieć zajęcia w szkole baletowej :) moze ktoś się skusi.... Pacan----> TY tu nie podburzaj Stica :P Ty to chyba masz jakąś traumę odnośnie kobiet...moze miałęs jakąs złą niańkę???? my tu jestesmy wszystkie zrównoważone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> juz wiem co to za film...i nie dziękuję bardzo....(jakiś swir chce zabić innych świrów) to zupełnie nie moje klimaty ale jesli masz jakąs inną propozycję to chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śpiochy Wszyscy w żywiole pracy, jak podczas żniw :) Landi >>> To może Angela A ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic---> co ty jakies dziwnaczne filmy wymyslasz :P to jakiś nowy film??? bo mam wrażenie ze juz o nim też słyszałam (podobnie jeak śliwka- niezbyt pochlebne opinnie.... pozatym nie wiem czy w tym tygodniu znajdę czas na kino -poniewaz o zgrozo !!! muszę popracować i to sporo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey - na co ty byś mnie Śliwka zabrała do kina skoro to co ja proponuje to \"gnioty\" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ułatwienia dodam że na filmy o pedałach - sheepboy\'ach nie chodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zapadli w wiosenne przebudzenie :) Elo dziewuszkiu :P i Pacanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściema! ja też żyję wizją świąt i jednego dnia wolnego - szaleństwo! ;) stic - ad picia, pozwolę sobie na niewinną reklamę ;) - po ostatniej konferencji z czystym sumieniem polecam Soplicę Wiśniową - mniam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninna_ >>> Sopilca Wisniowa - nice - \"wszędzie dookoła czycha pokusa goła wszędzie gdzie się nie spojrzę chce sobie zrobic dooooobrze\" :) Jak było na wyjździe służbowym - orgia ?? Śliwka >>> A co będziesz robic w Święta - malować jajka :classic_cool: czy wręczać pozwy do sadu każdemu kto cię ochlapie wodą ?? Gdzie Ladni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczoraj byłam na konferencji... ja natomiast sobie chyba nie odpocznę w śieta ...po też nie ..mam przygotować bazę danych (ok.4 tys. wpisów) słabnę jak o tym pomyślę ::(:(:( Stic--> a moze Ty wiesz, czy jak np. na jakieś stronie internetowej jest baza danych to czy ktoś kto ją robił ma może to wszytsko w ekselu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobi Landi z tego co się orientuje to bazy ze stron intenrentowych zrobione są w SQL i nie wiem czy koniecznie są zapisane w Excelu. Kiedyś jak pracowałem z innej firmie to zawołaliśmy studneta - dało sie na popijawę i napisał skrypt ktróy ściągnął wszytkie dane ze strony do tabel w Excelu :) Bo tak normalnie to nikt nie udziela za free takich informacji ani zbiorów. Może pobłagaj kogoś ze strony to Ci udostępni...(nie jestem pesymistą ale to może być zwiazane z gratyfikacją która często była omawiana na kafe :classic_cool:) ale wspieramy Cię, wspieramy Podaj adres strony .... Landi Sliwka >>> Byłem na Vendecie, fakt Cukiereczku - Tobie by się nie podobał, jak na Ciebie za mało ambitne (ja też jakos wtbitnie się nie podnieciłem) dla Śliwki :/ nie wiem ale też chyba nie choć bohater na pewno zaintrygował by Śliwkę - dla niej wewnętrzne rozdarcie moralne bohatera sprawia, że rolują się jej \"nylony\" :D. Ale tego było za mało i podane na paterze z stadionu XX niż na srebrnej tacy. W skali 1-10 daje 7. Czemu Blądi się nie odzywa ?? Tylko takie krótkie posty - powiedziałbym niesycące ?? Wymiekacie obywatelki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :classic_cool: A ja się dzis zbuntowałałam i siedzę sobie w bojówkach w pracy - a co tam w koncu już wiekszośc osób przygotowuje się do świąt wiec może nie będę musiała dziś się z nikim spotykać... Landi - współczuję tej bazy danych! Blondi - a Ty masz w tym Wrocku net, jeśli tak to napisz coś więcej!? Stic - ja nie rozumiem Twoich wywodów o wpływie nylonów na dokonania amerykańskiej kinomatografii :P Jeszcze nie widziałam Vendetty ale na pewno się skuszę :) bo lubię orwelowskie klimaty - a i walka o ideę nie jest mi obca ;) Co do Świąt - bedę lukrowała babki, święciła jajka i ogólnie nadrobię zaległości rodzinne :) A Ty?? Śmigus dyngus - też pewnie jakiś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwka ja sam czasami siebie nie rozumiem - właściwie często - chciałem tu tylko za pomocą jasnej emfazy wyrazić opinię o Twoim bardzo skomplikowany charaketerze, niezrozumiałym dla mnie jak taszyzm :) Film ma wiele z Orwella ale spodziewaj się tutaj \"Folwarku zwierzącego\" pomieszanego w romansem w hollywodzkim stylu - co sprawi że z kina wyjdziesz lekko skonsternowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosz... kiedy Wy macie czas na to wszystko... ja nie wiem... albo jesteście dużo lepiej zorganizowani ode mnie ;) fajnie, że już jutro piątek. lubię Wielkanoc, ten klimat w kościele i w ogóle. jedynie dyngusa nie lubię, bo przeważnie jestem poszkodowana jako śpioch ;) pracujecie jutro? ja mam nadzieję, że nas trochę wcześniej wypuszczą, ale być może to tylko moje pobożne życzenia i trzeba będzie kwitnąć do 17:00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wiecie co jakoś się odzwyczaiłam od netu przez ten niedobór kompa w domu w Wawie ;) Tak, mam tutaj net, bo został tu mój komputer i rodzice mają ze mną kontakt przez gadu gadu :D Piękna pogoda w stolicy Dolnego Śląska a jak u was? Dziś idę poimprezować z ludźmi u któych pracowałam jako opiekunka przez dwa lata :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic--> byc moze nie bede musiała robic tej bazy bo robię to z ramienia PAN a ,ze my współpracujemy z KRS (krajową radą spółdzieni) to oni powinni nam udostpnic te dane -zreszta powysyłąłam maile do róznych osób + telefony...moze sie uda a tak dla Twojej ciekawości http://www.spoldzielniemieszkaniowe.pl/ tam jest ich 2.600 a takich baz jest jeszcze (mniejszych lub większych ) kikla ... nie sądze tez zeby za piwo czy nawet wodeczkę ktos to zrobił ...chyba jakis swir :) no ale byc moze dostanę te bazy wiec na razie sie sprawa w zawieszeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina---> nie sa samą pracą człowiek żyje....:) Sliwka---> bojówki mówisz....i tak trzymać :) (uwielbiam bojówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaap :D w czwartek piątek i sobote a nawet niedziele i poniedziałek :P a kto mi zabronio??:P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
witam :) A ja już z wielką walizą w pogotowiu o trzynastej spadam na pociąg. Blondi>> nikt Ci nie zabroni, a zależy to tylko i wyłącznie o Twojego światopoglądu!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×